Листопад-920d• 02 января 2023

Львів чи Івано - Франківськ?

Хто живе зараз на ЗУ чи просто знає, яке місто краще та перспективніше для життя? Наче Львів розкручений більше, але Франківськ розташований краще, далі від рашки
Точная копия плова• 02 января 2023
Ответ дляТоска в носках
я живу у Франківську. мені тут комфортно. мої однокласники, які приїхали з Харкова хочуть тут залишитись. але вибір за вами
И где они все работают?

Тоска в носках• 02 января 2023
Ответ дляТочная копия плова
И где они все работают?
приїхали 5 сімей. з двох сімей працюють у Буковелі. третя сім´я - чоловік онлайн,дружина в салоні майстер манікюру. четверта сімя - чоловік в охороні, його дружина касиром. п´ята сімя - чоловік в поліції, дружина в декреті.
18 мнеУЖЕ• 02 января 2023
Львів
Kasya3112• 02 января 2023
Сейчас во Франковске. Да, все в пешей доступности, транспортом почти не пользуюсь. На счет трафика - машин много, живу в центре, пробки постоянно, может потому что много приезжих и много улиц с односторонним движением, центральные улицы довольно узкие. По городу довольно много строящихся объектов - как жилые так и коммерческие здания. На счет работы не скажу, не знаю, работаю на своей дистанционно. Объективно: после жизни в Харькове первое впечатление - довольно грязно, при этом дворников вижу постоянно. В общем ощущение, что попала в городок, в котором родилась и уехала из которого больше 20 лет назад, но да с атрибутами современности - цнапом, эл.очередями, индустриальным парком ... Но в общем впечатление не плохое.
Ручки-Крючки• 02 января 2023
Ответ дляПапобус
Чернівці
Автор, вот Черновцы это ужас, после любого города
Мій не такий• 02 января 2023
ну ось вам грязно, тісно, ужас - навіщо їдете тоді? а якщо вже приїхали - не полініться, пройдіться містом і пошукайте гарні моменти. диви, приїхали пані, все їм не так(((
Ламзак_сдутый• 02 января 2023
Точно не ІФ, найгірше місто, але моя думка суб´єктивна.

Папобус• 02 января 2023
Ответ дляМій не такий
А чого ви ображаєтесь? Якщо це так, але треба написати, що все класно? Ідеальних місць, нажаль, нема ніде.
автор Листопад-920d • 02 января 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Так, ми були в шоці від Чернівців, коли їхали з Франківська))
автор Листопад-920d • 02 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Чому? Поясніть будь- ласка.
Мій не такий• 02 января 2023
Ответ дляПапобус
так невже все так погано? тоді в інші міста, їх вдосталь. або в рідні міста, де все гарно і не брудно.
Железный коготь• 02 января 2023
Ответ дляЛистопад-920d
Що саме вас так вразило ?
автор Листопад-920d • 02 января 2023
Похмурий та занедбаний. Але може ми не тими дорогами їхали, кожне місто має кращі та гірші вулиці. Не хотіла нікого образити.)
Україна понад усе!• 11 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Все кто переехал др Франковска очень довольны
Та ні. Я не задоволена.
Україна понад усе!• 11 января 2023
Ответ дляKasya3112
Згодна