Запретный фрукт• 02 января 2023
Жахлива ситуація.
Померла дружина двоюрідного брата. Брат в зсу. Діти 8 і 9 років з бабусею, їй 83 роки.
Ця бабуся і брат просять мене забрати дітей до себе, у мене 2 дітей, чоловік, десь годину вдень працюю, дитина молодша не в садку, старша практично весь час лікується, з молодшою проводжу дуже багато часу, є свої моменти, угризіння совісті є, що весь час проводжу з молодшою, в старша потребує дуже багато спілкування, але не вистачає часу. Сама весь час хворію, хвороба не суттєва, але заважає жити на повну, постійна слабкість і деякі ще моменти. Допомогаю їм фінансово, вони знімають квартиру, житло їх частково розбите. Але забирати до себе не буду. Брат пише днями. Я йому свою ситуацію, він мені свою, дуже шкода, але нажаль допомогти не можу. На душі дуже погано.
Запретный фрукт
• 02 января 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
але просять вас, і бабуся і брат
Бо я сама жаліслива, троє братів сказали ні, і в блок По 10 000 грн одноразово вислали і все.
Милашка-оторвашка• 02 января 2023
Ответ дляСтатус Ква
ну так кілька тижнів - це геть інша розмова.
Я умовно, ніхто не знає точно.
Запретный фрукт
• 02 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
Спасибо, я ещё не все перечитала, так пролистала.
Ацетилсалициловая кислота• 02 января 2023
Ответ дляПетросянша
Я би забрала дітей. Дуже шкода їх
Пишите адрес
всемВсёИмного• 02 января 2023
Ответ дляHupBaHa
По людски она не обязана их забирать
щось їз вашим реченням не так. Або ’по-людські’ приберіть. Або частку ’ні’.
Забагаловка• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Є, сестра рідна, але вони не спілкувалась ніколи.
Ой, всьо, трольна тема
Фантазерша• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Це не має значення. Хай питає її.
Трусы с капюшоном• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
За порадою. Може хто що порадить.
Всі коментарі тут будуть виходити виключно з позиції самих коментаторів. У вас же - ваша особиста об´єктивна реальність. Ви вже визначилися, що брати дітей ви не будете. Ви вже назбирали собі достатньо причин для самовиправдання. Чим вам має допомогти сотня коментарів про те, що інші на вашому місці дітей взяли б (а саме таких коментарів буде більшість і ви це чудово знали) - я не розумію.
Якщо вас там багато двоюрідних і ніхто не готовий взяти до себе - скидайтеся грошима, плюс нехай сам брат дає - і наймайте дітям цілодобову няньку. З бабусею 83 років - це скоріше діти за бабусею дивляться, а не вона за ними.
Пьера Безухова• 02 января 2023
Я бы не забирала. Всё просто нет денег у меня на детей. Это не маленькие суммы. И брат явно и не думает возвращаться.
Кидстаффовка• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Хвороба моя у мене тільки 1.5 року.
А почему брат не может вернуться и влспитывать детей?
Ясамаякрасивая)• 02 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
А поближе родственников у него нет? В любом случае он может теперь демобилизоваться и сам воспитывать своих детей
Щось він не хоче повертатись
Петросянша• 02 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Пишите адрес
Я їм ніхто, хто мені їх віддасть? А вам аби ядом приснути?
На_оба_рот• 02 января 2023
Автор, а брат может вернуться , что бы жить с детьми ? Уволится, или как это называется ,?
Запретный фрукт
• 02 января 2023
Ответ дляЗабагаловка
Ой, всьо, трольна тема
У мене рідний брат є, не спілкувалась теж давно вже.
На день народження в Вайбер малюнок, все, навіть не пише як справи, раз телефонує, каже, що тихочеш, я кажу нічого, так і не телефонує и один одному вже не знаю скільки, років може 12 чи більше.
ЯяяКакаджамбо• 02 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
вы еще скажите, что брат денег не передает и вы их полностью с бабкой обеспечиваете...
вы тролиха, это ужасно на такой теме тролить
Я Главная• 02 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
У него отца нет? Это ваш двоюродный племянник?
Батько є в племінника, але де він знаходиться ніхто не знає. Розшук не допоміг, а залишити дитину на стареньких бабуся та дідусь то вже занадто.
Це син моєї рідної сестри.
Allka- skakalka• 02 января 2023
Автор, я вам понимаю прекрасно .
У моей сестры муж в ЗСУ у неё кукуха поехала ,он нас бросил ,он не вернётся и т.д.
Малая в 7 лет в 2022 году пошла в первый класс ,позанималась сентябрь и всё ,сестра решила что хватит , учительница передала дела в полицию и соц.службу .
Будут лишать родительских прав ,я не хочу забирать малую ,своих детей нет ,это моя головная боль .,мой гражданский муж тоже против ,вплоть до расставания .
Ответ дляПетросянша
Вообще без яда, вы чего?
Кидстаффовка• 02 января 2023
Ответ дляДама с заначкой
А хто обязаний? До чого тут обязаний чи ні, чисто по людськи.
Автор поставте себе на місце брата, і уявіть, що після вашої смерті діти ваші нікому не потрібні.
Одна я не понимаю почему брат не может вернуться и сам воспитывать детей??? Кто его будет в армии держать когда у него 2 ребенка без матери!
Запретный фрукт
• 02 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Нет, пока нет, ему же нужно теперь детей обеспечить, Фірма где работал сгорела.
Я такая наивная• 02 января 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
А він воювати, щоб автор спала у своєму ліжку зобов´язен?
В такой ситуации он должен вернуться домой и воспитывать детей. Нельзя ответственность за них переложить на другого человека.
Дети и так мать потеряли, им сейчас отец рядом нужен! А если с папой что-то случится, что тогда?
Хорошо умничать, когда вы не на месте автора.
Ответ дляAllka- skakalka
Автор, я вам понимаю прекрасно .
Это ваша родная сестра?
Муроводчица• 02 января 2023
Ответ дляБесбардак
А чем брат думает? Если его убьют, дети - сироты?
Абсолютно верно! Отцу детей нужно немедленно возвращаться с фронта, ради детей!!!
Деловитая• 02 января 2023
Ответ дляЯ Главная
Не дай Боже таких родичів.
Ніхто нікому не винен але НЕ забрати дітей і доглядати їх це треба мати черстве серце.
Ми після смерті сестри забрали племінника і не вважаємо його чужим.
у детей есть отец и он теперь отец одиночка, его должны отпустить воспитывать детей (демобилизировать)
Дама-мадама• 02 января 2023
я б забрала, доки батька цих діток не демобілізують. Вони повинні його відпустити, він єдиний опікун виходить