kolos252• 02 января 2023

В Польше было много феерверков в новогоднюю ночь?

автор kolos252 • 02 января 2023
Польское правительство попросило поляков в знак солидарности с Украиной не запускать феерверки.

TANYA 0 0 0 0• 02 января 2023
Дзвонила до сестри у Варшаву, то бахкало так, що через телефон було чути
КокоСина• 02 января 2023
Дуууууже багато і дуууууже довго. Але це не їхня війна і люди могли святкувати так як звикли.
⏺🇵🇱🔥 700 пожеж за ніч сталися у Польщі через феєрверки.

Є поранені і загиблі, - повідомив речник Державної пожежної служби Польщі Кароль Кєжковський.
У новорічну ніч загинуло 26 осіб. Більше сотні перебуває в опікових центрах
Seva0304• 02 января 2023
Мерія столиця закликала своїх мешканців, відмовитись від запуску феєрверків, тим самим не завдавати шкоди тваринам, й не заставляти панікувати українців, для яких ці звуки можуть нагадувати вибухи. Однак відбулося все з точність до навпаки. У Варшаві такого салюту, як цього року вже не було давно.

Noizz.pl пише, що в ніч із 31 грудня на 1 січня пожежники виїхали на більш ніж 1200 викликів. З них тільки 149 виявилися помилковими. Внаслідок недотримання правил безпеки з піротехнічними засобами, й необережного святкування Нового року по всій території Польщі було зафіксовано 700 пожеж, в яких загинуло 26 людей.
S-lana• 02 января 2023
Так, десь за півгодини до Нового року почали запускати фейерверки, дуже багато і звісно що дуже голосно. Варшава.
Ну, люди з війною ( слава Богу ) не стикнулися, святкували як завжди.
автор kolos252 • 02 января 2023
Ответ дляКокоСина

26 человек погибло? Даже у нас таких цифр не было.
КокоСина• 02 января 2023
Ответ дляkolos252
У нас і салютів таких ніколи не було
Світлана-7d87• 02 января 2023
А що дивного, якби війна в поляків а не в нас, наші аналогічно ігнорували би всі прохання та реклмендації!
tanya1281• 02 января 2023
Були, але тривали хвилин 20, всі разом випустили і все.