ПадаюВреверансах• 02 января 2023

Президент каже можуть збільшитись атаки шахідами, на виснаження

Сумно ((
Ці дві ночі були жахливими.
У нас в приватному будинку немає куди ховатись. В погріб спускати дітей вночі будити чи я вже не знаю як бути. Щоразу десь недалеко біда від уламків людям
iryna _b• 02 января 2023
Ответ дляРойЛеля
У кого підвали більш менш комфортні і не холодні тим є сенс облаштувати спальні місця
За 10 місяців могли і облаштувати, ті хто в приватних будинках
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
Ой, якось ви так все перекрутили. Да вони скріни з цього форуму навіть у себе на ТВ показують. Смакують. З чим не згодні?
Пускай что хотят с ними то и делают . Вот вообще не волнует. Откуда эта колхозность ’ой, що там скажуть’ На что их смакование влияет? ПВО хуже или учше работает?
Люди здесь стресс снимают, неадекватно радоваться таким событиям или глушить в себе, а потом это инфарктом или инсультом аукнется.
starlink• 02 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Так якраз і фішка в тому, що збивають і летять на будинки в області. Села під Києвом трохи напряглись
Знаю, на борщаговке,рядом с домом упал кусок на машину недавно.
Просто на улице кио боится, то конечно лучше не быть
Лиса Порш• 02 января 2023
Ответ дляДаксо
Тепер я думаю тих спеціалістів на різних бутилках змусили поприсідати і вона повинні краще працювати :)
А что это за прикол с бутылками
Давно про них читаю, но с чего это пошло?
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляДаксо
У них ціль, щоб ми були не раді обстрілам, а якщо нам все одно, то навіщо тратити на це шахеди? :)
Удалено администрацией...
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
О, значить я вішаю ярлики, а ви? Що за слова «колхозное» , «примитив»? Чого думки інших для вас примітив? Бо з вашими не співпадають?
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
А хто що вам вішає? Чи ви себе до проросійських відносите?Іх я травила і буду травити.
А я не о себе писала, к чему этот флуд? Или банальная невнимательность? Мне неприемлема травля в любом виде, а не только когда она меня касается. На каком основании вы форумчанок к пророссийским отнесли? И что значит буду травить? На каком основании себя карателем назначили ? Здесь открытый форум, а не к вам на кухню пришли.
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
А мені неприйнятні проросійські шавки тут на форумі, які пишуть всілякий непотріб
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Обстреливали конечно, но именно стаями дронов начали кошмарить через пару дней после этого и намного сильнее чем обычно, потом утихло. Конечно и так бы стреляли, но заметила такое совпадение и в последний обстрел вроде 21 ракету над нами сбили, стараются.
А Киев кошмарят и так, потому что столица(
До недавнего времени так не кошмарили, а теперь вот. Хоть и митингов тут не было.
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
А ось захотіла так, і призначила.
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
Потому что откровенные глупости пишут - шахеды не будут пускать, если радоваться им будем
Anya Angel• 02 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Одержимі
Так, одержимі виродки, які не мають в своїх головах нічого, крім їхньої пропаганди.
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
А ось захотіла так, і призначила.
На каком основании? Вы такой же пользователь данного ресурса.
Не чіпай - вб ю• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Даксо• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
freedom_2015• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Anya Angel• 02 января 2023
Ответ дляkotmisty
Мне пофиг, летят мопеды - ложусь спать.
Так само роблю, вже перестала боятися, якщо моє життя це ціна, завдяки якій рашисти підуть геть з України, я готова її заплатити.
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
Удалено администрацией...
Я вижу, кто есть кто.
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
На тому, що я люблю свою країну. Мені не байдуже. І інформаційна війна - це теж певний фронт. Правда вагома причина бути карателем руснявих матрьошок? Чи ви не згодні?
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Нет не правильно. И кто такая Лилиана здесь врагов назначать?
Даксо• 02 января 2023
Ответ дляfreedom_2015
Удалено администрацией...
Ще й лайкає себе з двох акаунтів. Наскільки примітивні ці боти, що думають ніхто не помітить :)
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляДаксо
Удалено администрацией...
Я внимательна. И отлично владею языками и родным украинским включительно.
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Каратель матрьошок я. А ви хто така?
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
Удалено администрацией...
Я к вам не цеплялась. На открытом форуме я имею право комментировать любое сообщение.
Элочка LA• 02 января 2023
Ответ дляfreedom_2015
Удалено администрацией...
Я в курсе местных порядков и тенденций.
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Ой, Да бачу я як ви вже 3 сторінки не чіпляєтеся, на особистості не переходите і нє вапіте «кто она такая»
freedom_2015• 02 января 2023
треба просити перевірити на клони
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляfreedom_2015
треба просити перевірити на клони
Та можна і не просити. Все й так зрозуміло :)