Сумно ((
Ці дві ночі були жахливими.
У нас в приватному будинку немає куди ховатись. В погріб спускати дітей вночі будити чи я вже не знаю як бути. Щоразу десь недалеко біда від уламків людям
Ці дві ночі були жахливими.
Не чіпай - вб ю• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Нет не правильно. И кто такая Лилиана здесь врагов назначать?
А хто така ви, щоб сумніватися у правильности наших висновків?
Не чіпай - вб ю• 02 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Я внимательна. И отлично владею языками и родным украинским включительно.
Ага, особливо українською)
Ledi April• 03 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Пускай что хотят с ними то и делают . Вот вообще не волнует. Откуда эта колхозность ’ой, що там скажуть’ На что их смакование влияет? ПВО хуже или учше работает?
Люди здесь стресс снимают, неадекватно радоваться таким событиям или глушить в себе, а потом это инфарктом или инсультом аукнется.
Удалено администрацией...
bespe4na_mavpa• 03 января 2023
Ответ дляМарго 152
Ну в Києві не чула настроїв таких, а в області хотять бастувати, із за відключень світла.
Шо за чухня. Я в області, всі генератори собі думають як приладити на місто кондиціонера
Ledi April• 03 января 2023
Ответ дляLilianna_
Так, дійсно. Коли збираються прихильники узкогт міра і починають на укр форумі щось просувати, то так і виходить. Тому перечитайте мій комент з сусідньої теми, де ви теж гадите. І займіться собою.
Удалено администрацией...
Ответ дляboringmovie
ваньок пише -
запускают их чтобы мирные потекли крышей, вызвать усталость от войны. ожидают что мирные побегут митинги в Киеве устраивать и хотеть мир.
таке ото. не весело, але блін руського миру не хочу взагалі.
Скоріш мирні просто звикнуть і пристосуються.
Людина звикає до усього
Тупий розрахунок.
Людина звикає до усього
Тупий розрахунок.
Ответ дляДаксо
Якщо тут будуть усі істерити, то русня прочитає і зрозуміє, що атаки варто продовжувати. А якщо всім буде до лампочки, то утруться.
Отож.
От мені вже до лампочки.
Кожен, хто нервує, спитайте себе, скільки людей мешкає в вашому місті, і яка кількість померла внаслідок атак дронів? І порахуйте це значення у відсотках.
Тобто подумайте, якщо летить якась хня - яка вірогідність того, що вона влучить саме в ваш будинок, в вашу квартиру, і загинете саме ви? 0.00001%? То ж лягайте спати і не звертайте на ті тревоги взагалі.
От мені вже до лампочки.
Ответ дляMary8478580
Так вам не нравится что нам дают коедиты, оружие и т.д . Я спрашиваю какие варианты Ваши?
мне что то нравится что то нет но я всего лишь житель Киева а не президент или дипломат или политик чтобы что-то предлагать-мне столько не платят. Я не хочу чтобы гибли люди ни на ЗУ ни на Восточной ни в столице, не на юге ни в центре ни в Крыму и нигде на Земле. Но вы можете предлагать-сюда зайдут наши или их политики и Вас конечно послушают