Все возможно• 03 января 2023
Як у вас зі здоровим харчуванням?
Кардіолог написав чоловіку таке:
1) 5 порцій овочів щодня (обʼєм порції – 250 мл)
2) 2 порції фруктів або ягід щодня
3) мʼясо: птиця і риба. Свинина, яловичина, баранина, сало – раз на тиждень
4) яйця: не більше 5 шт. на тиждень
5) вершкове масло замінити твердим сиром тривалого дозрівання
6) повна відмова від маргаринових солодощів, перевагу віддавати зефіру, мармеладу, варенню, меду, фруктам, сухофруктам
7) повна відмова від ковбасних виробів та чипсів, снеків
8) повна відмова від алкоголю
2) 2 порції фруктів або ягід щодня
4) яйця: не більше 5 шт. на тиждень
8) повна відмова від алкоголю
Результат:
вже голосів:
18 (47.37%)
Дотримуюся частково
15 (39.47%)
Не дотримуюся
5 (13.16%)
Дотримуюся повністю
Все возможно
• 03 января 2023
Ответ дляGvenna
Все правильно написав)
Як цього дотримуватися дядьку 46 років?
Все возможно
• 03 января 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Удалено администрацией...
Проходьте повз.
Все возможно
• 03 января 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Хоче жити - буде дотримуватись.
Ще й статини виписав і 150 хвилин фіз. навантаження на тиждень. Судини вже забиті
Накрыло-не отпускает• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Проходьте повз.
Не стоит так нервничать
Заставляличка• 03 января 2023
Так и питались до войны
Сейчас едим все, что видим, даже сосиски и колбасу начали есть, хотя лет 10 не ели
Стрессы заедаем
Нади возвращаться к прежнему питанию
Стрессы заедаем
Нади возвращаться к прежнему питанию
grechka827• 03 января 2023
Кардіолог все правильно написав в основному так і харчуюсь, правда з фруктів в основному це ківі, зеоені яблука, грейпфрут, багато авокадо, ягоди.
Кожен прийому їжі з клітковиною..
Салати з 2 чи 3 видами олій, горіхи.
Давно тут пишу про якість тіла, а мені все крутять у скроні і розповідають що ПП!!!!!! Це контроль норми калорій і головне важити 55 кг
Кожен прийому їжі з клітковиною..
Салати з 2 чи 3 видами олій, горіхи.
Ответ дляВсе возможно
Як цього дотримуватися дядьку 46 років?
Якщо ви в фейсбуці є, гляньте сторінку Мирослава Дочинця, письменник з Закарпаття. У нього був цикл розповідей про Андрія Ворона, який прожив сто літ і вмів людей лікувати (знахар), і багато від того знахаря приписів на щодень, в тому числі по харчуванню. Городина, зелень, фрукти, горіхи,риба обов´язково, часник, квасоля, кисле молоко. Оце їжа для здорового активного життя.
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Як цього дотримуватися дядьку 46 років?
Дуже і дуже просто, діло звички не розумію чого ви за голову беретесь
Все возможно
• 03 января 2023
Ответ дляGvenna
Підписана на Дочинця, а він на мене
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляGvenna
Чому ні?
Сенс життя не в бухлішку і не в ковбасі.
В зажарці
Як ви без неї їсте це ж не ситно😂😂😂😂
Все возможно
• 03 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Зря вино кардиолог исключил) А в остальном всё правильно!
Сказав, що користь вина - це приємний міф))
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Автор, ви ще до ендокринолога і гастроентиролога сходіть, вони вам приблизно те саме скажуть
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляGvenna
Я мрію про пєльмєні (штук 10) з майонезом і про пшеничну кашу з маслом і молоком, але між мною і мрією 6 зайвих кг)
Ну так їсти це інколи одне, а готувати все на салах і задарках трішки інше
Ответ дляGvenna
А що таке городина?
Поросенка• 03 января 2023
Все це чудово якщо є гроші на ті ягоди та фрукти.
А якщо з фруктів вам доступна картопля та капуста то ніфіга не гарна дієта це
Очень добрый аноним• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Он слегка неправ. Как показывают исследования среди народов, употребляющих в пищу вино, они реже страдают от сердечно-сосудистых заболеваний и живут дольше. Но я не уговариваю) Франция, Италия, Испания очень высоко в рейтинге по уровню долгожителей.
Очень добрый аноним• 03 января 2023
Вино улучшает реологические свойства крови, то есть способствует её разжижению, что снижает склонность к инсультам и инфарктам. Но вы можете заменить вино аспирином)