Все возможно• 03 января 2023

Як у вас зі здоровим харчуванням?

Кардіолог написав чоловіку таке:

1) 5 порцій овочів щодня (обʼєм порції – 250 мл)
2) 2 порції фруктів або ягід щодня
3) мʼясо: птиця і риба. Свинина, яловичина, баранина, сало – раз на тиждень
4) яйця: не більше 5 шт. на тиждень
5) вершкове масло замінити твердим сиром тривалого дозрівання
6) повна відмова від маргаринових солодощів, перевагу віддавати зефіру, мармеладу, варенню, меду, фруктам, сухофруктам
7) повна відмова від ковбасних виробів та чипсів, снеків
8) повна відмова від алкоголю
Результат:
вже голосів: 38
18 (47.37%) Дотримуюся частково
15 (39.47%) Не дотримуюся
5 (13.16%) Дотримуюся повністю
Gvenna• 03 января 2023
Все правильно написав)
автор Все возможно • 03 января 2023
Ответ дляGvenna
Все правильно написав)
Як цього дотримуватися дядьку 46 років?
КондуктЕр тролейбуса• 03 января 2023
Ми і без кардіолога харчуємося схоже.
Gvenna• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Як цього дотримуватися дядьку 46 років?
Чому ні?
Сенс життя не в бухлішку і не в ковбасі.
Чебуравлик• 03 января 2023
Нормальне меню. То ви ще дієт не бачили.
Мені було б важко (
Накрыло-не отпускает• 03 января 2023
Удалено администрацией...
Аноним_Русалка• 03 января 2023
Хоче жити - буде дотримуватись.
автор Все возможно • 03 января 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Удалено администрацией...
Проходьте повз.
автор Все возможно • 03 января 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Хоче жити - буде дотримуватись.
Ще й статини виписав і 150 хвилин фіз. навантаження на тиждень. Судини вже забиті
Накрыло-не отпускает• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Проходьте повз.
Не стоит так нервничать
Заставляличка• 03 января 2023
Так и питались до войны
Сейчас едим все, что видим, даже сосиски и колбасу начали есть, хотя лет 10 не ели
Стрессы заедаем
Нади возвращаться к прежнему питанию
grechka827• 03 января 2023
Кардіолог все правильно написав в основному так і харчуюсь, правда з фруктів в основному це ківі, зеоені яблука, грейпфрут, багато авокадо, ягоди.
Кожен прийому їжі з клітковиною..
Салати з 2 чи 3 видами олій, горіхи.
Давно тут пишу про якість тіла, а мені все крутять у скроні і розповідають що ПП!!!!!! Це контроль норми калорій і головне важити 55 кг
Gvenna• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Як цього дотримуватися дядьку 46 років?
Якщо ви в фейсбуці є, гляньте сторінку Мирослава Дочинця, письменник з Закарпаття. У нього був цикл розповідей про Андрія Ворона, який прожив сто літ і вмів людей лікувати (знахар), і багато від того знахаря приписів на щодень, в тому числі по харчуванню. Городина, зелень, фрукти, горіхи,риба обов´язково, часник, квасоля, кисле молоко. Оце їжа для здорового активного життя.
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Як цього дотримуватися дядьку 46 років?
Дуже і дуже просто, діло звички не розумію чого ви за голову беретесь
Очень добрый аноним• 03 января 2023
Зря вино кардиолог исключил) А в остальном всё правильно!
автор Все возможно • 03 января 2023
Ответ дляGvenna
Підписана на Дочинця, а він на мене
Gvenna• 03 января 2023
А я ж прямо зараз їду в АТБ щоб купити овочі і сир, бо з завтра я теж ПП))
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляGvenna
Чому ні?
В зажарці
Як ви без неї їсте це ж не ситно😂😂😂😂
автор Все возможно • 03 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Сказав, що користь вина - це приємний міф))
lenakarp• 03 января 2023
Как без вина прожить , наоборот оно полезное если умеренно ,
Второй момент что для мужика такой рацион не реальный , любят они пожрать
Тогда вам придётся из полезных продуктов лепить шедевры , а это очень сложно
Gvenna• 03 января 2023
Ответ дляgrechka827
В зажарці
Як ви без неї їсте це ж не ситно😂😂😂😂
Я мрію про пєльмєні (штук 10) з майонезом і про пшеничну кашу з маслом і молоком, але між мною і мрією 6 зайвих кг)
lenakarp• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Врёт он,вино расслабляет и для сосудов полезно , а это хороший сон и от стрессов
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Автор, ви ще до ендокринолога і гастроентиролога сходіть, вони вам приблизно те саме скажуть
grechka827• 03 января 2023
Ответ дляGvenna
Ну так їсти це інколи одне, а готувати все на салах і задарках трішки інше
lenakarp• 03 января 2023
Ответ дляGvenna
А що таке городина?
Поросенка• 03 января 2023
Все це чудово якщо є гроші на ті ягоди та фрукти.
А якщо з фруктів вам доступна картопля та капуста то ніфіга не гарна дієта це
Очень добрый аноним• 03 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Он слегка неправ. Как показывают исследования среди народов, употребляющих в пищу вино, они реже страдают от сердечно-сосудистых заболеваний и живут дольше. Но я не уговариваю) Франция, Италия, Испания очень высоко в рейтинге по уровню долгожителей.
Очень добрый аноним• 03 января 2023
Вино улучшает реологические свойства крови, то есть способствует её разжижению, что снижает склонность к инсультам и инфарктам. Но вы можете заменить вино аспирином)
Gvenna• 03 января 2023
Ответ дляlenakarp
А що таке городина?
Все що на городі росте, крім картоплі - овочі, зелень, коренеплоди, квасоля. Картопля менш корисна.
Gvenna• 03 января 2023
Ответ дляПоросенка
Мені тільки капуста доступна, її і купую. Ще буряк і морква.