Серьезная баба• 03 января 2023

Подарували дуже дорогий подарунок. Як реагувати?

Чоловік прийняв від друзів подарунок для сина, передав нам у інше місто, навіть не дивився що там.
Коли ми відкрили- він дуже дорогий, ми таких подарунків навіть самим близьким не даруємо.
Мені незручно. Ми ніколи у відповідь такого не подаруємо.
Як реагувати. Що написати? Є навіть думка повернути.
автор Серьезная баба • 03 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Автор вы троль
З чого ви вирішили?

Мурзилка• 03 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
З чого ви вирішили?
Це зрозуміло.Ви навіть не хочете написати що там.
автор Серьезная баба • 03 января 2023
Ответ дляБалаболка
Та 100%. Казати що не буду, чоловік навіть не подивився…
Запакована подарункова коробка, прохання передати дитині. У чоловіка навіть сумнівів не виникло.
Подарунок тільки до нас потрапив. Коли чоловіка повідомила що там він сам засмутився
Бабушка Бетман• 03 января 2023
Расслабьтесь, это всего лишь деньги. Мне подруги дарили дорогие подарки, когда я была на мели и могла подарить максимум бутылку вина. И наоборот, дарила хорошие подарки, когда могла себе позволить и не ждала в ответ таких же. Просто приятно подарить, и все. Не обижайте людей, не возвращайте.
Балаболка• 03 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
І він їх не спитав що там? Ну такоє. Чоловіки дуууже допитливі (любопытные).
Мадам Подлинник• 03 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Может это в гуманитарке взяли, у нас в гуманитарке раздавали кукол по 5000 грн., скейты, самокаты, брендовые костюмы, обувь новые бывают. Так что может эти люди и не покупали этот подарок. Так что не парьтесь
Заюшка_хозяюшка• 03 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Чого засмутився? Там щось страшне? Що навіть писати боїтесь що там?

Щедрик• 03 января 2023
Лучшая благодарность и реакция для дарителя это ваше искренняя радость. Никто последние трусы не снимает чтоб облагодетельствовать вашего ребенка. Люди хотели порадовать, дайте им нормальную эмоцию, а не вот эти подсчеты на сколько вам там надарили, мы гордые и т.д.
Сыро_Ежка• 03 января 2023
Під анонімом Автор не каже ні що подарували, ні приблизну вартість. Чоловік там що, чпокнув знайомих, а їм сподобалося, віддячили?
Тріль.
Аноним_Галя• 03 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
З чого ви вирішили?
Потому что вы даже не говорите что там. А ещё что-то хотите от людей. Тролль, который набивает себе цену 100%
ПП-шница• 03 января 2023
Автор дак если муж работал руками и что то делал им а оплату не взял, считайте что так расплатились. Поэтому выходии то муж купил подарок.
Гадаю_По_шнуркам• 03 января 2023
Реагуйте радісно, будьте вдячні. Якщо люди дарують, значить можуть дозволити собі
Апочемучка• 03 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Так, чоловік допоміг( своїм фіз. трудом), я з цим пов´язую. Грошей він не взяв би. Тут віддякували таким чином. Але передали як подарунок для дитини.
не вижу проблемы тогда. не вздумайте возращать, как плевок в душу людям будет, лучше поблагодарите от всей души
Гадаю_По_шнуркам• 03 января 2023
Автор, якщо там не айфон 14, то інше не дороге)
Балаболка• 03 января 2023
Ответ дляПП-шница
Не підказуйте 🤭
Апочемучка• 03 января 2023
Ответ дляБалаболка
мой бы не посмотрел, ему на всë похрен. амеба.
Апочемучка• 03 января 2023
Ответ дляБалаболка
где вы таких встречали, у меня с точностью до наоборот все вокруг.
Балаболка• 03 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Гадаю питання риторичне 😉
Сыро_Ежка• 03 января 2023
Ответ дляБалаболка
Не підказуйте 🤭
Автор пропала.
Тестує подарунок, мабуть.

автор Серьезная баба • 04 января 2023
Ответ дляСыро_Ежка
Тріль.
Капець у вас фантазія.
Вам суенарій мильних опер писати
Сыро_Ежка• 04 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Капець у вас фантазія.
Вам суенарій мильних опер писати
Я з тем тролів і матрьошок можу не тільки оперу на три акти наваяти, а блокбастер, еротичне есе, іронічну мелодраму. Та що завгодно.
автор Серьезная баба • 04 января 2023
Ответ дляСыро_Ежка
Я не буду ні в чому переконувати.
Не пишу що там, бо дружина друга, яка цей подарок подарувала заходить теж сюди інколи.
Пузата Хата• 04 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Я не буду ні в чому переконувати.
Автор, я так і зрозуміла чому не хочете писати. Бо тут багато хто зависає :). По темі - прийміть і подякуйте, чесно скажіть що розгубились від такого подарунку. В мене теж друзі дарують дуже дорогі подарунки дітям (як для мене дорогі), я перший час дуже парилась, мені було незручно, намагалась щось вигадати цікаве для їх дитини. А потім просто відпустила, ну мають можливість, хочуть - нехай дарують. Вони отримують від цього задоволення, ми завжди дякуємо, і часто буває що подарунок зайшов дитині то шлю фото, що дитина постійно грається. Це ж саме головне для того хто дарує, що він подарував потрібну річ, або те від чого люди кайфують