Тень льва• 04 января 2023

Вечеря,6 січня,їду до батьків ,що взяти на вечерю

Хочу щось приготувати, що готуєте ви?
Стосується тих ,хто святкує Різдво 7 січня)
Единорог_помог• 04 января 2023
Кутю возьмите, пирожки можно заморочиться, рыбку, колбаску, сырок

Как_б_не_так• 04 января 2023
Я беру тільки смаколики. Цого разу купила оливки, в´ялені томати, сири смачні, хамон, соус песто для бутербродів, ананас, ікру червону і рибку. ну і тортик з цукерками.
Неновая почта• 04 января 2023
Кутья.
Салатик вкусненький. Посмотрите в интернете Французская любовница.
Потом скумбрия вареная с маринованным луком мне нравится, она не такая жирная.
Разведка Маша• 04 января 2023
В мене не має батьків - чистий спокій.
Губки-уточкой• 04 января 2023
Гриби по -корейскі, оселедець, риба смажена, с-т з буряка, вареники у грибній підливі, капуста з грибами.
Губки-уточкой• 04 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Це не пісне
Как_б_не_так• 04 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Це не пісне
А на Різдво можна тільки пісне? Ми 6-го після першої зірки нормальний стіл накриваємо завжди)
Единорог_помог• 04 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Це не пісне
Вы держали пост? Я не готовлю поставе Бобла на Рождество, отмечаем 7. Готовлю утку, салаты, могу пирожки нажарить, но картошка с печенкой. Если вы поститесь и соблюдаетесь традиции, к чему этот вопрос?
{СоJIнТсЕ}• 04 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ми 6-го пісний стіл накриваємо, а вже 7-го нормальний.

ЧукИГеки• 04 января 2023
Сыры, балык, колбаса праздничная, конфеты монблан, красная икра, красная рыбка.
Моя мама все горячее делает, торты печет.
Мы привозим такое добавочное.
Вино хорошее можно.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 января 2023
те, що завжди.
Ну реально, після таких питань навіть не знаю що сказати. Ви що, до батьків ніколи не їздите? Чим відрізняється вечеря на Різдво від іншого дня?
Единорог_помог• 04 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
те, що завжди.
А поговорить?!))))
ЧукИГеки• 04 января 2023
Мы привозим такое добавочное.
Вино хорошее можно.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
А поговорить?!))))
Враження, що люди завжди приїздять до батьків з пустими руками раз на рік. А тут - що привезти? таке...
Единорог_помог• 04 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
И обязательно «пісне»)))
Как_б_не_так• 04 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А ви кожного разу як приїжджаєте до батьків накриваєте святковий стіл?) Хоча якщо відвідуєте раз на рік то може в вас так воно і є
Рыжик-пыжик• 04 января 2023
Ответ дляРазведка Маша
В мене не має батьків - чистий спокій.
Это счастье что ли? Мне всегда в радость в гости заглянуть и у себя принять?
Единорог_помог• 04 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ну гостинцы всегда, а родители накрывают стол, ужинаем вместе. Не праздничный, но и не совсем будничный. Просто забавный вопрос: что повезти? Спросите у мамы, что она готовит, возьмите часть блюд на себя, приготовьте и привезите. Или привезите просто вкусняшки и деликатесы, которые каждый день не покупают
КАПСЛОЧНИЦА• 04 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Я просто не розумію нафіга нажиратись? У батьків кожні другі вихідні на 2 дні. Завжди 2 родини збиралось. Раз на місяць точно чоловік робив мангал. Особливо влітку завжди готували зразу на 2 дні, бо ми ці дні працювали від сходу сонця і до заходу, не було часу на те, щоб стояти у плити. Завжди було 6-7 страв на столі.

Ноги от ушей• 04 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
те, що завжди.
+1 как будто человек первый раз в гости к своим родителям едет...
{СоJIнТсЕ}• 04 января 2023
Моя бабуся ставить традиційні 12 став на стіл - обов´язково кутя, узвар, вареники з капустою, риба, картопля. Ну і на додачу квашена капуста, гриби, оселедець, соління, так і набирається 12 страв.
Якщо суто на вечерю збираєтесь в традиційному стилі, то доречним буде щось з рибного взяти, на Ваш смак і гаманець, фрукти, свіжі овочі. А якщо збираєтесь лишатися на Різдво то можна взяти сир, шинку, балик, паштет який-небудь, солодощі, фрукти.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Я завжди привожу смоколики батькам. Ті, що вони ніколи не дозволяють собі купити. А мама завжди готує те, на що я вдома не витрачаю час ))))
Как_б_не_так• 04 января 2023
Ответ дляНоги от ушей
Ну може людина хоче чимось новеньким здивувати і запитує про пораду) Тут кожного дня теми, що готуєте на сніданок, обід і тд. Це ж не тому, що людина ніколи вдома не готує, а просто тому що цікаво ще якісь ідеї подивитись і приготувати щось нове і смачне)
автор Тень льва • 04 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
те, що завжди.
У нас отличается, не хочу повторяться, вот и спросила совет ,были на нг у них ,тоже готовила
автор Тень льва • 04 января 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Всегда привозим продукты, в обычный день, а в праздники готовлю
автор Тень льва • 04 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
И обязательно «пісне»)))
Это ответ не автора про постные блюда
Кузякин• 04 января 2023
Смотря сколько лет и какой достаток. Кому-то все эти балыки и сыры не нужны, они их каждый день едят.
автор Тень льва • 04 января 2023
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Дякую за пораду!
автор Тень льва • 04 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Да именно так ,готлвлю я постоянно и на нг также готовила в гости к родным,хочу что-то не обычное,а не просто колбасу,рыбу
автор Тень льва • 04 января 2023
Ответ дляКузякин
Вот моии жа не нужно это,им бы что-то домашнее, своими руками