к.Буланова• 04 января 2023

Яка перевага панчохів перед звичайними колготками?

ША все! я пришла• 04 января 2023
Эротично)

Ангелочек с рожками• 04 января 2023
Для разнообразия.
Я весной могу одеть, не люблю когда колготки на животе давят. А капронки все такие.
мегамоСГ• 04 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
Эротично)
Да, я как раз заказала, мой мужчина приехал, вот сделаю сюрприизз ))
Паравозик• 04 января 2023
В туалет удобнее ходить
Ангелочек с рожками• 04 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
Эротично)
Кому? Коллегам ?
Сфера влияния• 04 января 2023
Беременным очень удобно . Резинка в живот не жмёт .
ДА да да• 04 января 2023
Не сползают по ноге, ровненько лежат.
Зілля до весілля• 04 января 2023
Як можна порівнювати одне з іншим? Це як переваги куртки перед купальником)) Панчохи для спеки, колготи для більш прохолодної погоди.
Своего не предлагать• 04 января 2023
Ответ дляЗілля до весілля
В спеку приємніше без панчох. Якщо дрескод дозволяє.

Блины со смайликами• 04 января 2023
У меня почти все капроновые колготки скатываются, поэтому ношу чулки. С теплыми такой проблемы нет.
Таракашечка• 04 января 2023
Секс в разных местах, где не разденешься.
Кривая спроса• 04 января 2023
Купуєте кілька пар однакових, і коли одна панчоха рветься-берете запасну.
euhunter• 04 января 2023
Якщо модель з гладкою сіліконовою стрічкою, то такі панчохи краще, ніж поясні колготки, виглядають під облягаючою сукнею з тонкої тканини. Всі інші варіанти лише для втіх, ніяких інших переваг не мають.
Розповіді про жіночність та якійсь еротизм залишимо фетішистам, бо нічого еротичного у натяганні сповзлої панчохи за найближчим ларьком у мінусову температуру немає:)