Отвечаю всем• 04 января 2023
Колишня жінка забороняє чоловіку приїхати на др дитини
Розговорилась з другом, жаліється, що в дитини скоро день народження, а жінка забороняє приїхати.
Дитина хоче щоб він приїхав.
Він спочатку хотів все одно їхати.
А потім подумав що пришле новою поштою подарунок, і не буде їхати.
А ви як думаєте, як правильно?
Сказав що дзвонити і "уніжаться" просити щоб дозволила не буде
Дитина хоче щоб він приїхав.
Він спочатку хотів все одно їхати.
А ви як думаєте, як правильно?
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
В смысле он вообще ничего не платит на ребенка?
Платит, но мало.
5 тыс.
Зарабатывает 15
5 тыс.
Зарабатывает 15
Пффф 100%• 04 января 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Має право не пускати в своє житло. Маж право не говорити про свої плани. Є графік спілкування
Правильно, пусть решает через суд и сюда же праздники ребенка. Суд тоже примет соответствующее решение
Пффф 100%• 04 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Явно ему нафиг не сдался этот ребенок чтоб ещё с судом заморачиваться.
Ну тогда нефиг жаловаться 🤷
Kristal2013• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Платит, но мало.
5 тыс.
Зарабатывает 15
5 тыс.
Зарабатывает 15
Вы слишком осведомлены в делах простого друга. Больше смахивает, что вы вторая женщина обиженного папаши.
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ для220В
Майже певна, що Ви всього не знаєте. Коли реально хочуть спілкуватися, то знаходять спосіб. В згасають графік спілкування,їздять, підтримують стосунки з дитиною.
Просто бачила таких ’їй усе мало грошей’, ’не дає спілкуватися’. А там насправді платить мінімальні аліменти і то судиться, щоб платити менше і власне до дитину не навідує.
І скажімо так, це поширений в падок... Але розказують... От прямо як ті, що гуляють у шлюбі та розказують, що з дружиною є суть,як сусіди
Чужа душа, потьомки.
Але спілкується кожного дня з дитиною
Платить 5 тис грн
Зп 15 тис
Але спілкується кожного дня з дитиною
Платить 5 тис грн
Зп 15 тис
Пффф 100%• 04 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Вы серьезно?
С чего вы взяли что ему этот ребенок вообще нужен?
Есть такие отцы которых и подпускать к ребенку нельзя и те кто очень любит жаловаться что его ’не пускают к ребенку’, а в реале он никогда и не собирался к этому ребенку.
Так нужно доказать, что нельзя подпускать. А то у нас так всех можно сделать монстрами. А так да, нужен был бы ребенок, то уже бы решил этот вопрос через суд
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ дляTammy21
Ну, і як би я розумію чому там скандали. Відзеркальте цю ситуацію на свого друга. Нехай би він з дитиною сам лишився та намагався на ті крохи вижити.
Я як жінка розумію його колишню.
А ле він не розуміє чому коли він лається з нею, не можна приїзжати до дитини.
Я вже казала, будь хитріший, не лайся, але він гордість включає
Пффф 100%• 04 января 2023
Ответ дляTaFo
да конечно. откуда вы знаете, какие там штаны. может он ее пи..дил безбожно.
Ну так где снятие побоев? Заявления в полицию?
Пффф 100%• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Платит, но мало.
5 тыс.
Зарабатывает 15
5 тыс.
Зарабатывает 15
Ну это не минимальные алименты. И третья часть, а не 4, как по закону. Если это так, то более-менее норм
Ананомчикус• 04 января 2023
Ответ для220В
О,у меня такой экземпляр. За алименты аж до Верховного суда дошел,все оспаривал. Хотя сумма 2000 грн. С ребёнком специально провоцирует конфликты,чтоб не приходить и время свое не тратить. А мне написал,что имеет право в суд подать и затребовть от меня отчет о трате алиментов)) хотя ребенок в платном лицее,обут/одет,репетиторы,курсы и т.д.
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ дляTaFo
Вона пішла від нього до багатого коханця, але він не захотів йти від дружини, і якось так вийшло
Ми санту барбару дивились всім двором.
Дуже гарна жінка, ефектна
Ми санту барбару дивились всім двором.
Дуже гарна жінка, ефектна
Выручалка• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Йому заборонили взагалі приїзжати, не тільки на др.
Скандали із за грошей.
Покрасуется раз в полгода,а маме потом ребенка утешать почему папа забросил.
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ дляKristal2013
Гг, дякую, але в мене є чоловік
Ананомчикус• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Чужа душа, потьомки.
Але спілкується кожного дня з дитиною
Платить 5 тис грн
Зп 15 тис
Але спілкується кожного дня з дитиною
Платить 5 тис грн
Зп 15 тис
А як спілкується?
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
А як спілкується?
В інстаграмі, телеграмі.
Дитина фотки шле,він нам показує
Ноунэйм• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Платит, но мало.
5 тыс.
Зарабатывает 15
5 тыс.
Зарабатывает 15
Судя из его дохода, больше чем по закону. По закону 25%.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 04 января 2023
Хорошо судить, услышав одну сторону. Он мог вообще соврать, что хотел поехать к ребенку. А может, ему этот ребенок два года, как не нужен был, а тут решил сделать жест доброй воли, а бывшая жена решила, что ребенок только расстроится.
Понятно, что есть женщины дурные, но всё-таки 99% женщин не отказывают во встрече с детьми нормальным папам и людям.
ПуФФынка_мисс• 04 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А я как такой ребенок, отец которого всем рассказывал что ему бывшая ’не даёт’ ребенка никогда не поверю в такие розказни.
Если б хотел то и виделся б и содержал бы.
Вы знаете, бывают такие мамы, которые просто не открывают двери папе и бабушке, котрые 1,5 суток ехали в поезде, чтоб поздравить ребенка с ДР. А главные претензии при разводе к папе, что мало зарабатывает. А папа стал папой , когда еще доучивался.Хотя мама в свое время была преподом у папы в универе. Со временем папа нормально стал зарабатывать, теперь претензии у мамы, что папа платит алиментов 8тыс грн, а этих алиментов мало на 2 детей. Хотя 2 ребенок от другого папы. А папа первого ребенка подарки отправляет всегда для двоих детей. Папа хотел ребенка на море взять, а мама сказала, что он должен везти еще и её со вторым ребенком.
Короче, не все мамы белые и пушистые
Ответ дляОтвечаю всем
Я як жінка розумію його колишню.
Лається через що? Через відсутність нормальних аліментів, через те, що не ділить обов´язки по вихованню навпіл і жінка вимушено з дитиною у форматі 24 на 7? Якщо так, то ваш друг -- макдак звичайний. Я розумію, що він може бути дуже гарним другом, але це не робить його автоматично хорошою людиною та гарним батьком, на жаль.
220В• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Ми санту барбару дивились всім двором.
Дуже гарна жінка, ефектна
Ми санту барбару дивились всім двором.
Дуже гарна жінка, ефектна
І всім двором слухаєте щодня, як він спілкується з дитиною?
Чомусь не вірю
Якщо прямо от все так, як пишете, то йому є сенс подати на в значення порядку побачень і ті 5 тис.перерпхоаувати з припискою ’аліменти’. Та й усе. Сенсу прямо плакатися сусідам...чи сусідці, чи сусідці таки не по двору
Чомусь не вірю
220В• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
В інстаграмі, телеграмі.
Дитина фотки шле,він нам показує
У дворі?
220В• 04 января 2023
Ну, я просто якось теж чула привселюдно розповіді одного ’татуся’, що ой стільки грошей пішло на подарунки дітям, тепер де всім рознести. Це він коробки на янП забирав. Хто знає, що в них.
Але справа в тому, що я знаю, що він свою дитину 10 років не навідував. Зовсім.
Побачив в черзі на мене - замовк і втік
Я просто колега його колишньої дружини. Вхожа в дім і при мені та дитина до нього віталася, а ’тато’ мовчки повз пішов вулицею.
Кажуть, теж розповідає, що не пускають до дитини
Побачив в черзі на мене - замовк і втік
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ дляTammy21
Він живе і працює в Києві,жінка в Кривому розі з дитиною
Лається, що дає на аліменти 5 тис, а це дуже мало.
І постійно скандали на тему грошей.
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ для220В
Чомусь не вірю
Він в основному з чоловіком моїм спілкується, а це спитав пораду, їхати чи не їхати до дитини на др.
А я не знала що відповісти
Він чоловіку фотки показує, яка дівчинка гарна і т д
А я не знала що відповісти
Отвечаю всем
• 04 января 2023
Ответ для220В
У дворі?
Він спілкуєть з моїм чоловіком, йому розказує і показує
Мальчижка• 04 января 2023
Варианты помимо злой бывшей жены: сам ехать не хочет; когда приезжает, то обещает ребенку миллион обещаний, потом не выполняет; не платит алименты, отделывается копеечным подарком на д/р; при встрече говорит ребенку гадости о маме.
Баба_Воля• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Немає графіка, навіть на аліменти ніхто не подавав, він сам платить
А не казав скільки? може він 500 грн. на місяць перераховує? Або в нього зарплата мінімалка, а дружині ще на адвоката витрачатись?
Може, там такий тато, що його і знати не хочуть і аліменти його не хочуть?