Отвечаю всем• 04 января 2023

Колишня жінка забороняє чоловіку приїхати на др дитини

Розговорилась з другом, жаліється, що в дитини скоро день народження, а жінка забороняє приїхати.
Дитина хоче щоб він приїхав.
Він спочатку хотів все одно їхати.
А потім подумав що пришле новою поштою подарунок, і не буде їхати.
А ви як думаєте, як правильно?
Сказав що дзвонити і "уніжаться" просити щоб дозволила не буде
автор Отвечаю всем • 04 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
А не казав скільки? може він 500 грн. на місяць перераховує? Або в нього зарплата мінімалка, а дружині ще на адвоката витрачатись?
Може, там такий тато, що його і знати не хочуть і аліменти його не хочуть?
5 тис аліментів
Дитина взагалі хоче щоб тато і мама жили разом
Баба_Воля• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
5 тис аліментів
Будь-яка дитина завжди цього хотітиме.
ДаЗдраПерма• 04 января 2023
Наверное, папа появляется в жизни ребёнка раз в год, вот мама и не хочет производителя видеть на день рождении своего сына.
Ананомчикус• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
В інстаграмі, телеграмі.
Дитина фотки шле,він нам показує
То может договориться и передать ребенку подарки. Или почтой выслать
Тюрюнь_Тюнь• 04 января 2023
Если он гавноотец, который вспомнил о ребенке только в Др, то я бы тоже наверное послала. Зачем приезжать и напрягать обстановку? Можно встретиться с ребенком на следующий день и провести время вместе. Но папе видимо или по его или никак.
Tammy21• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Він живе і працює в Києві,жінка в Кривому розі з дитиною
Лається, що дає на аліменти 5 тис, а це дуже мало.
І постійно скандали на тему грошей.
Робота в іншому місті -- таке собі виправдання. Чому жінки не кидають масово своїх дітей, як це роблять чоловіки?
Логічно, що якщо ти дитиною фактично не займаєшся, не проводиш з нею час, то ти повинен співпрацювати з мамою, та платити у рази більше, бо мама фактично обмежена в можливості заробітку.