Отвечаю всем• 04 января 2023

Колишня жінка забороняє чоловіку приїхати на др дитини

Розговорилась з другом, жаліється, що в дитини скоро день народження, а жінка забороняє приїхати.
Дитина хоче щоб він приїхав.
Він спочатку хотів все одно їхати.
А потім подумав що пришле новою поштою подарунок, і не буде їхати.
А ви як думаєте, як правильно?
Сказав що дзвонити і "уніжаться" просити щоб дозволила не буде
СтелькаОТединицы• 04 января 2023
Яке їхало таке й здибало
Пффф 100%• 04 января 2023
Ну она не имеет права не разрешать. Пусть решает через суд, а не жалуется
Kristal2013• 04 января 2023
Думаю не все там так просто, как жалуется обиженный папаша. Если выслушать две стороны, то там и маманя с парней на пару виноваты.

Ребенка жаль
Кишмишная Мая• 04 января 2023
Хай приїде в найближчі вихідні з подарунком.
Твоя подруга• 04 января 2023
.
Кишмишная Мая• 04 января 2023
Ответ дляПффф 100%
Має право не пускати в своє житло. Маж право не говорити про свої плани. Є графік спілкування
Елена-ленуся• 04 января 2023
Дура она , просто глупая месть используя ребенка , это отец ребенка, какой бы не был , это корень и его рубить нельзя . Эгоизм и тупость таердолобая.
Пусть через суд устанавливает график общения с ребенком .
автор Отвечаю всем • 04 января 2023
Ответ дляKristal2013

Ребенка жаль
Йому заборонили взагалі приїзжати, не тільки на др.
Скандали із за грошей.
Tammy21• 04 января 2023
Тю, зла якась. От 100 відсотків там папа ідеальний, німба не вистачає, а мама стервоза, маніпулює дитиною.
А якщо серйозно, то я б сама фіг давала таким ’отцам’ до дітей наближатися. З´являються раз у п´ятирічку з подарунком і все, програма максимум виконана.
Кишмишная Мая• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Скандали із за грошей.
Є графік спілкування з дитиною?
Дама с собачкой• 04 января 2023
Я в шоке от таких чокнутых мамаш, ну как можно так наказывать ребёнка, ну причём тут ребёнок, если родители не смогли ужиться
автор Отвечаю всем • 04 января 2023
Ответ дляTammy21
Дитина його дуже любить.
Так, рідко бачить її.
Але спілкується весь час.
Постійно скандали що малі аліменти
автор Отвечаю всем • 04 января 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Є графік спілкування з дитиною?
Немає графіка, навіть на аліменти ніхто не подавав, він сам платить
Спрошу_ка_я_у_мужа• 04 января 2023
Ответ дляПффф 100%
Явно ему нафиг не сдался этот ребенок чтоб ещё с судом заморачиваться.
Kristal2013• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Скандали із за грошей.
Это его версия. А если он такой хороший, давно бы через суд оформил время встреч и не был бы окружающим, какая у него бывшая говняшка.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 04 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Вы серьезно?
С чего вы взяли что ему этот ребенок вообще нужен?
Есть такие отцы которых и подпускать к ребенку нельзя и те кто очень любит жаловаться что его ’не пускают к ребенку’, а в реале он никогда и не собирался к этому ребенку.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Скандали із за грошей.
В смысле он вообще ничего не платит на ребенка?
Кишмишная Мая• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Він має подати в суд на графік спілкування з дитиною.
220В• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Скандали із за грошей.
Майже певна, що Ви всього не знаєте. Коли реально хочуть спілкуватися, то знаходять спосіб. В згасають графік спілкування,їздять, підтримують стосунки з дитиною.
Просто бачила таких ’їй усе мало грошей’, ’не дає спілкуватися’. А там насправді платить мінімальні аліменти і то судиться, щоб платити менше і власне до дитину не навідує.
І скажімо так, це поширений в падок... Але розказують... От прямо як ті, що гуляють у шлюбі та розказують, що з дружиною є суть,як сусіди
Tammy21• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Дитина його дуже любить.
Так, рідко бачить її.
Але спілкується весь час.
Постійно скандали що малі аліменти
Ну, і як би я розумію чому там скандали. Відзеркальте цю ситуацію на свого друга. Нехай би він з дитиною сам лишився та намагався на ті крохи вижити.
220В• 04 января 2023
Ответ дляTammy21
Ага, там ще явно мама жирує на його аліменти. Ич чого захотіла,може аж тисячу гривень
220В• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Дитина його дуже любить.
Так, рідко бачить її.
Але спілкується весь час.
Постійно скандали що малі аліменти
А які вони?
ДваДваВосемь• 04 января 2023
Якщо він справжній тато і хоче бачитись з дитиною,то хай через суд добивається зустрічей, бо знаю такого ’татуся’ жінка й знати не знала,що вона виявляється забороняє йому спілкуватися
Спрошу_ка_я_у_мужа• 04 января 2023
Ответ дляДама с собачкой
А я как такой ребенок, отец которого всем рассказывал что ему бывшая ’не даёт’ ребенка никогда не поверю в такие розказни.

Если б хотел то и виделся б и содержал бы.
Tammy21• 04 января 2023
Ответ для220В
Та наверняка. Шубу норковую купила в пол, на Сейшелы слетала, молодого любовника завела. Трёх.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 04 января 2023
Ответ дляKristal2013
ДваДваВосемь• 04 января 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Дитина його дуже любить.
Так, рідко бачить її.
Але спілкується весь час.
Постійно скандали що малі аліменти
А об´єктивно малі?
TaFo• 04 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
да конечно. откуда вы знаете, какие там штаны. может он ее пи..дил безбожно.
Тихомандражная• 04 января 2023
Ой, у меня так соседи обижались, что не дают с внучкой видеться. Как оказалось, то они и сами не разу не позвонили, хотели что бы невестка сама внучку через весь город тащила.
автор Отвечаю всем • 04 января 2023
Ответ дляKristal2013
Почему то не хочет, незнаю почему
Спрошу кстати