ШобВам_КакНам• 04 января 2023

Чи потрібно реєструватися як ВПО у купленому будинку на ЗУ?

Доброго вечора.
В березні ми з дітьми виїхали з Києва і орендували будинок в селі Тернопільської області. Оформились як ВПО.
В літі ми в тому є селі купили будинок і живемо з дітьми.
Чоловік живе і працює в Києві.
У нього 24 дні відпустки і він приїхав до нас.
Вчора прийшла староста села і стверджує, що чоловік зобов´язаний в 3 денний строк зареєстуватися як ВПО.
Ми їй пояснили, що він в відпустці. Навіть запросили наказ з відділу кадрів чоловікової роботи.
Но вона стоїть на своєму: або реєструйтеся, або покидайте село.
У чоловіка відпустка до 20 числа. Дуже хотіли побути разом і тут таке.
Хто в курсі, чи правомірні дії старости села?
Результат:
вже голосів: 55
46 (83.64%) Не правомірні
7 (12.73%) Інше
2 (3.64%) Правомірні
Упругая попка• 04 января 2023
Неправомірні. Чоловік не є ВПО внаслідок бойових дій чи окупації. В такому разі всі туристи на Західній Україні повині реєструватися як ВПО, ну брєд.

Ревнивая жена• 04 января 2023
Какой-то бред. Пусть показывает официальный документ, где такое указание есть
автор ШобВам_КакНам • 04 января 2023
Ответ дляУпругая попка
І я про те. Но вона вперлася і все.
пьЯНА• 04 января 2023
Хай покаже документ.
Дзвоніть в райадміністрацію. Або в обл.
автор ШобВам_КакНам • 04 января 2023
Ответ дляРевнивая жена
Она что то там говорила, что в период ВП, нужно в течении 3 дней как выехал со своего города, зарегистрироваться как ВПО. Я ей говорю, а если мы завтрамк моей маме во Львов на неделю поедем, так что тут сниматься, а там регистроваться.
Она ответила :ДА
мистерЛяпсус• 04 января 2023
Я б с ней вообще не разговаривала.
Какое ВПО?
Вызвала бы полицию,что какая то особа тут что-то хочет.. Вообще уже офигели.
Мы тоже в селе,к нам никто не приходил.
автор ШобВам_КакНам • 04 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Хай покаже документ.
Дзвоніть в райадміністрацію. Або в обл.
Так і зробимо завтра.
Просто вирішила спитати, може ми не праві. Закони так часто міняють, що не встигаєш за ними.

Упругая попка• 04 января 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
І я про те. Но вона вперлася і все.
На дію якого закону вона спирається? Є таке, що чоловіки, які переміщуться і отримують статус ВПО, повинні у 3-х дн.строк переєструватися у воєнкоматі, це пов´язано з військовим обліком, но це зовсім інша історія.
Pavelolka• 04 января 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Она ответила :ДА
В военкомате отметиться, но не впо. Это ваш дом ))
автор ШобВам_КакНам • 04 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Я б с ней вообще не разговаривала.
Какое ВПО?
Мы тоже в селе,к нам никто не приходил.
Капец. Воссоединилась семья блин.
Майданщица• 05 января 2023
Ну он должен в военкомате отметится..
ДеньгиНеСдаю• 05 января 2023
То она перепутала, имелось в виду скорее всего военкомат
мистерЛяпсус• 05 января 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Капец. Воссоединилась семья блин.
Хорошие соседи у автора наверное,донесли аж бегом,что муж приехал,капец..
пьЯНА• 05 января 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Так і зробимо завтра.
Вам там жити. Тому спокійно запитайте, на який закон вона посилається і скажіть, що для уточнення інформації звернтеся в район.
Можливо, вона мала на увазі військовий облік, а не ВПО ?
автор ШобВам_КакНам • 05 января 2023
Ответ дляМайданщица
Ну он должен в военкомате отметится..
Еще лучше.
На Рождество мы предем к маме во Львов. Планирцем быть 5 дней и обратно сюда.
Там тоже в военкомате отмечаться? И потом снова здесь?
Сюр какой-то
автор ШобВам_КакНам • 05 января 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Еще лучше.
Сюр какой-то
ДеньгиНеСдаю• 05 января 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Еще лучше.
Сюр какой-то
Такие законы.
автор ШобВам_КакНам • 05 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Да, имеется такое.
Когда мы заехали к нам соседка как к себе домой каждый день приходила.
Через неделю ее посещения, я сказала, что мы с детьми собираемся загорать и нам некогда ее принимать в гостях.
И она обиделась.
автор ШобВам_КакНам • 05 января 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Такие законы.
Да, уж..

автор ШобВам_КакНам • 05 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Думаю, вона щось напутала
автор ШобВам_КакНам • 05 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Можливо
Ms. При теле• 05 января 2023
Муж приехал к себе домой. Он ничего никому не обязан. Ну и при кратковременных перемещениях по стране бегать по военкоматам тоже не надо. В законе говорится, что если вы сменили место проживания, надо прийти в военкомат и перерегистрироваться то ли в 7 то ли в 10-дневный срок. Если вы приехали в гости, ничего не надо делать. Эту чудесную женщину слать. Говорить: Мы не ВПО, муж не ВПО, он приехал в свой дом.
Пес Патрон• 05 января 2023
Покажіть ій військовий про те що він на обліку по місці прописки і скажіть,що він має постійне місце роботи,зараз відпустка і він повертається скоро на роботу.Зараз такі закони і вони зобов’язані ходити.Це краще ніж вона викличе військомат.
автор ШобВам_КакНам • 05 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Дякую.
гражданинГрубиян• 05 января 2023
Вы или староста ошиблись. Не впо. Но регистрироваться надо. Я бы положила на старосту. Скажите что завтра уезжает. И так каждый день
Мексиканочка• 05 января 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Она ответила :ДА
Реєструватися як впо це не обовязок. Але можливо вона мала на увазі обовязок зареєструватися в військоматі для чоловіка?
Мексиканочка• 05 января 2023
Ответ дляПес Патрон
А вона хто така щоб їй це все розказувати, показувати, доводити?
Alex-362b• 05 января 2023
Для виїзду чоловікам за межі області потрібно брати в військоматі дозвіл. Якщо виїздить на довгий час повинен ставати на військовий облік в триденний термін по місцю перебування. То ви не так ії зрозуміли.
Alex-362b• 05 января 2023
Ответ дляМексиканочка
Вона староста села і має на те всі права.
Мексиканочка• 05 января 2023
Ответ дляAlex-362b
Так написали наче вона дільничий поліцейський
Ще б розібралась в правах та законах, раз староста