Єдина Країна• 05 января 2023

Фоп 3 група Єсв потрібно оплачувати обов‘язково якшо є дохід чи ні?

автор Єдина Країна • 05 января 2023
Чи можливо якось є пільговий період на період війни
Я зараз в декреті з березня місяця 2022 року
tanyayacuk• 05 января 2023
за себе можна не платити на час воєнного стану + 12 місяців після завершення або скасування , але і страховий стаж не буде враховуватися
Я такая - жду трамвая• 05 января 2023
Якщо Вас не цікавить страховий стаж, то можете не платити
Смыкалка• 05 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
За січень,лютий,березень 2022 ЄСВ потрібно оплатити, а далі - за бажанням.
Борода• 05 января 2023
Ответ дляСмыкалка
За март не нужно.

Только за первые два месяца прошлого года.
Борода• 05 января 2023
Увага! ФОПи–«єдинники», так само, як ФОП на загальній системі оподаткування та особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерського господарства, звільняються від сплати ЄСВ за себе з 1 березня 2022 року до припинення війни, а також протягом наступних 12 місяців (п. 9-19 розд. VIII Закону про ЄСВ).
Смыкалка• 05 января 2023
Ответ дляБорода
За март не нужно.

Вірно! Це єдиний податок за 1 кв. 2022, а ЄСВ тільки за січень-лютий 2022 р.
Аноним с кешбеком• 05 января 2023
Якщо немає доходу, то не платити.
Борода• 05 января 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Якщо немає доходу, то не платити.
Даже если и есть - смысла в этом налоге никакого. Пенсии все равно не будет, а даже если и будет, то в любом случае это будет минималка, хоть плати, хоть не плати.
Аноним с кешбеком• 06 января 2023
Ответ дляБорода
Если платить минимальный есв, то и пенсия будет минимальная. Я 18 лет ФОП, оплачивала минимальный взнос. Сейчас я фоп + наемный работник, есв за меня платит теперь работодатель, конечно так намного выгоднее. Но и стаж я наработала, оплачивая минимальный есв.
Борода• 08 января 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Не факт, что если будешь больше минимального взноса оплачивать, то потом у тебя будет та пенсия. Ее могут вообще отменить или не доживёт до нее. Поэтому я не вижу в этом смысла. А сейчас в войну так тем более. Заработков практически ноль(
Аноним с кешбеком• 09 января 2023
Ответ дляБорода
У меня тоже заработков слезы, 2-3 тысячи в месяц, поэтому я и перешла с июля на третью группу.