Пишу_граммотно!• 05 января 2023
Гінеколог призначила пробіотик для відновлення жіночої мікрофлори. Фуфломіцин?
Чи дійсно є результати від нього. Мені призначили Ековіол. Є запалення і до всіх інших препаратів + цей. Я не дуже довіряю різним біодобавкам, тим більше вартість препарату майже 400 грн Кому призначали, є ефект, бо колись читала що ці пробіотики навіть не доходять до місця де вони мали діяти, бо руйнуються шлунковим соком.
Пишу_граммотно!
• 05 января 2023
Ответ дляКурочка-наседка
нет,будет хуже.
только дебилы назначают сейчас эти пробиотики
А чому буде гірше?
Пишу_граммотно!
• 05 января 2023
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Я пила, тільки він називався екоБіол.
І як?
Kapitoshka-4fe1• 05 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
І як?
Мені призначали разом з антибіотиком. Нормально
Карамелька• 05 января 2023
Тоже принимала, от баквагиноза помог очень. Кисляк с кефиром вам не поможет, как советуют (в пребиотиках/пробиотиках нужные дозы + нужные бактерии).
ПлакалаВАвтомобиле• 05 января 2023
Мені лікували складну форму хронічного кандидозу. Це комплексно, и у капсулах, і в свічках, і ще був курс свічок до прямої кишки. Довго та дорого, але мені допомогло, коли нічого вже не допомагало.
Ананомчикус• 05 января 2023
Я пила пробиотик после нескольких не удачных попыток вылечить молочницу, помог. А ещё есть свечи вагинальные пробиотик , вот после них вообще все супер!
Кинг-Конгша• 05 января 2023
Мені теж назначали пробіотики для жіночої мікрофлори, теж від 400 грн. Ціна була, не хотіла купувати, але все ж купувала, не знаю, мені здається нічого вони мені не помогли.
40каградусная• 05 января 2023
Ответ дляАнонимушка
Пила. Супер! экобиол фемина. И вагисан пила. Длительно курсами
Я дико извиняюсь, но название препарата Вагисан говорит само за себя))) зачем его пить,если капсулы по назначению должны нырять в другое место)))))
Тогда и ректальные свечи можно жевать, а че...какая разница😄
Як_наготую...• 05 января 2023
Чтобы помогло нужно хотя бы месяц принимать… а так пустая трата денег
Веселуха Муха• 05 января 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
А хто Вас вилікував?
ПлакалаВАвтомобиле• 05 января 2023
Ответ дляВеселуха Муха
А хто Вас вилікував?
Моя гінекологіня, що вела мені обідві вагітності. Звичайна ЖК.
Пишу_граммотно!
• 05 января 2023
Ответ дляinna5577
Потому что, напр, при кандидозе эти препараты противопоказаны, вылечить нужно воспаление, а потом уже флору восстанавливать
По результатам мазків в мене немає кандідоза. Є значне запалення та порушення мікрофлори
Веселуха Муха• 06 января 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
А яке місто?
Я просто вже змучилася🤦🏼♀️
Анонимушка• 06 января 2023
Ответ для40каградусная
Было бы смешно если б не было так грустно.
ПлакалаВАвтомобиле• 06 января 2023
Ответ дляВеселуха Муха
А яке місто?
Я просто вже змучилася🤦🏼♀️
Київ, Печерська ЖК. Але я не знаю, чи працює вона ще там, я вже давно в іншому місті.
Вона також направила і чоловіка на мазок на кандіду та призначила лікування і йому, при чому він пив таблетки та назовні була мазь, я вже не пам´ятаю яка.
40каградусная• 06 января 2023
Ответ дляАнонимушка
тогда респект и уважуха маркетологам, кто придумал название пилюлям))