Девушка Прасковья• 05 января 2023

Есть такие,кого постоянно шатает при ходьбе и часто кружится голова?

Как вы с этим живете? Какой у вас диагноз? У меня например нестабильность шейного отдела, остеохондроз, паническое расстройство, всд, астено-невротическое расстройство. Шея постоянно болит. Врчаи кроме лекарств ничего не выписывают и упражнения почему-то е помогают. Уже лет 20 такое.
Быстровочка• 05 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
У меня вот сосуды сужены, но не именно в шее, а вообще
Причина звуження судин? Які саме судини звужені - хребтові, сонні артерії?
По УЗД судин шиї і голови який діагноз невролог встановив?
ВСД - не існує.
Петросянша• 05 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Мне вообще такого не назначал и, а её без рецепта можно купить?
Да
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 января 2023
Ответ дляПетросянша
Я пила месяца 2. Но вот сходите на курс массажа шейно-вопотниковой зоны, вот мне кажется он мне помогает больше всего. И ванны с бишофитом я делала 3 раза в неделю год, тоже мне кажется внесло лепту.
Я иногда боялась что в метро упаду с перрона, такие были вертолёты
Я после остеопата чуть не умерла( 3 недели стационара,еле вышла оттуда(
Быстровочка• 05 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У мене погіршення було після мануальної терапії. Після першого візиту - було виражене запаморочення, німіли руки. Після другого - криз гіпертонічний, сильне запаморочення, ноги взагалі не хотіли ходити, заніміла ліва рука і нога і ін. ... Вже потім пройшла МРТ головного мозку - лакунарні інфаркти і інші зміни.
Быстровочка• 05 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Послушаю. У меня после травмы такое. И нестабильность есть тоже. Ничего не помогает( ни капельницы,ни уколы,ни таблетки. Остеопат чуть на тот свет не отправил
Що з судинами шиї по УЗД?
Вертебро-базілярна недостатність? Вестибуло-атактичний синдром?
МР ангіографію артерій головного мозку проходили (можна стандарт без введення контрасту)?
МРТ головного мозку проходили?
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Що з судинами шиї по УЗД?
МРТ головного мозку проходили?
Так,все це проходила. Трохи сонна артерія звита. Є очаги гліозу. Без контрасту все. Є нестабільність в шийному відділі. Була зчм травиа і хлистова травма шиї
Быстровочка• 05 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вогнища гліозу одиничні чи множинні?
Діаметр сонної артерії в нормі чи звуження? Кровоток знижений, підвищений чи у нормі?

У мене виражені вогнищеві зміни в обох гемісферах. Є лакунарні інфаркти субкортикальні. Деформація передніх рогів боків тіл. Що стосується хребта то 4 грижі + остеофіти + спонділоартроз + артроз ДВС. Струс мозку був ще у дитинстві. Є компресійний перелом 8 грудного хребця. По МР ангіографії артерії звужені (малий діаметр). Раніше призначали препарат бетагістина, для покращення мозкового кровообігу, міорелаксант, препарат групи вітамінів В. Потім препарат який запобігає загибелі нейронів в умовах гіпоксії та ішемії. Покращення не відчула. Нове УЗД судин шиї - нові знахідки...
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Вогнища гліозу одиничні чи множинні?

Цікаво,що за препарат від гибелі нейронів?
Быстровочка• 05 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Його немає у продажу в аптеках після початку війни. Церегін. Переноситься важко. Але найдешевший був з цієї категорії препаратів, тому і призначали, напевно. У мене просто багато вогнищ, є зливні. Призначали у постінсультний період при ішемічному інсульті і дисциркуляторній енцефалопатії. Болючі уколи і переносяться важкувато.
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 января 2023
Ответ дляБыстровочка
У Вас інсульт був?
Быстровочка• 06 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У Вас інсульт був?
Лакунарний тільки. Його провокує гіпертонія, тобто гіпертонічні кризи. Лакунарний інсульт називають підкорковим або малим. Ішемічної природи. В 30 років. Лікували тривало шийний остеохондроз. Зробила МРТ ГМ - і знайшли все...
Пи Пи Пилюля• 06 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Скажите, какое было лечение? И в чем проблема была?
Я вже не пам‘ятаю, точно були якісь заспокійливі, так як по квартирі я могла ходити вільно в мене не було шаткості, а лиш виходила на вулицю, прям капець шатало, лиз з соловіком могла виходити сама боялась що впаду, ніби земля з під ніг уходила.
Якщо у вас сходе, то я раджу вам звернутись до толкового невропатолога та пролікуватись, все виліковується
В масажі я вірю, але якщо не дають результату треба пробувати медикаментозне лікуваня
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я уже столько курсов ( и стационар в том числе)и у стольких невропатологов прошла,что страшно и вспомнить.
Пи Пи Пилюля• 06 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А ви звідки?
Можу дати контакти лікаря з Вінниці, він вас поставить на ноги, впевнена
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А ви звідки?
Дайте, будь ласка
Пи Пи Пилюля• 06 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дайте, будь ласка
Костюченко Андрій Володимирович
Він приймав раніше в лікарні ім. Ющенко, м. Вінниця
Запис на прийом до лікаря 0-800-219-319 (безкоштовно з мобільного).
Будьте здорові!
Быстровочка• 06 января 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А ви звідки?
Шукаю невролога у Вінниці. Буду вдячна.

В коментарях 37 та 41 є опис що до чого. І з подібних питань теж можна звернутися?

Думала до Височанської Т. Г. записатися на консультацію в Євромед.
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Костюченко Андрій Володимирович
Будьте здорові!
Дякую Вам дуже. Ви особисто у нього лікувалися?
Пи Пи Пилюля• 06 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так, мені його радили подруга, яку він поставив на ноги після автокатастрофи і я приїздила до нього з Києва. В нього прям була жива черга, багато людей щ різних міст. Спробуйте!
Пи Пи Пилюля• 06 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Шукаю невролога у Вінниці. Буду вдячна.

Не підкажу, бо не знаю
Быстровочка• 06 января 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дайте, будь ласка
З приводу судин головного мозку і вогнищ гліозу можна звернутися до Височанської Тетяни Григорівни, зав. інсультним відділенням. Але приймає у медичному центрі Євромед. Лікар знаю супер.
https://www.evromed.vn.ua/doctors/vysochanska-tety...
Хочу проконсультуватися у Височанської.
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую. А в Києві не знайшли хорошого лікаря?
І ще Ви писали,що раніше приймав. А зараз не приймає там?
автор Девушка Прасковья • 06 января 2023
Ответ дляБыстровочка
А вам сколько лет?
Быстровочка• 06 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
А вам сколько лет?
Всі ці знахідки були виявлені після 30 років.
Проблеми з хребтом з 19 років (шийно-грудний відділи).
Підвищений АТ виявила в 23 роки.
В коментарях 37 та 41 є інформація.
В 30 років були симптоми схожі з лакунарним інсультом. Лікували шийний остеохондроз і синдром хребтової артерії тривало.
В 37 лише зробила МРТ головного мозку...
За роки, що ходила до лікарів, все на тому рівні.
Быстровочка• 06 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
А вам сколько лет?
Можу відповісти на питання через приватне повідомлення.
Быстровочка• 06 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
А вам сколько лет?
З приводу Ваших симптомів можемо поспілкуватися через приватне повідомлення.
Є сумніви щодо діагнозу. І ще у Вас є звуження судини. Так? Наприклад, до 35 років ще куди не йшло оте ВСД. Але якщо 40 і більше років, потрібно шукати реальну причину симптомів.
Дійшла до своїх діагнозів, можна сказати, сама. Сама визначалася з обстеженнями.
Відповім на всі запитання через приватне повідомлення. ОК!
Ответ дляБыстровочка
Підвищений АТ виявила в 23 роки.
В коментарях 37 та 41 є інформація.
У меня проблемы с шеей с 17 лет
Быстровочка• 06 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
У меня проблемы с шеей с 17 лет
УЗД судин шиї і голови проходили? Що з хребтовими артеріями?
Проходили МРТ шийного відділу чи рентген? Як давно проходили?
Хиткість при ході постійно (і на вулиці і вдома)?
Запаморочення виникають при поворотах голови і супроводжуються нестійкістю?
Чи запаморочення - вертиго (коли обєкти обертаються чи відчуття обертання навколо предметів?

У мене все з дитинства - був струс мозку, впала на фізкультурі з ’козла’ і вдарилася спиною в грудному відділі. А ще був отит. З тих пір запаморочення, потім приєдналося порушення координація і рівноваги. Порушення координації рухів помітне. Мої хиткість при ході і запаморочення пов´язані з вестибуло-атактичним синдромом.

Такого захворювання, як ВСД не існує в МКХ-10. У класифікації МКХ-10 є лише - розлади вегетативної нервової системи G90.

Потрібно шукати причину. Якщо пройденим обстеженням більше року, потрібно пройти УЗД судин шиї з функціональними пробами, МР ангіографію артерій головного мозку (стандарт), МРТ шийного відділу хребта, як доповнення можна пройти рентгенографію цифрову шийного відділу хребта з функціональними пробами (дозволяє виявити підвищену рухливість хребців).
автор Девушка Прасковья • 07 января 2023
Ответ дляБыстровочка

Я все эти обследования проходила уже несколько раз. На улице как то больше качает.