Госпожа Белладонна• 05 января 2023

Не хочу святкувати Різдво 7-го числа...Родичи і їх образи

Свекруха весь день вчора та сьогодні напрошується у гості, щоб святкувати у нас. Я вважаю шо різдво вже пройшло, святкувати по старому календарі не хочу. Також ні настрою, ні бажання гостей, є інші справи. Натяки не розуміє. Знаю що вона дуже емоційна, то намагалась говорити натяками, щоб зрозуміла що ідея нам не підходить, можлива потрібно було одразу сказати прямо . В решті решт говорю прямо - у нас не будемо сидіти. Ображається, не відповідає, уходить в себе.
Згодом виходить із образи і гне лінію щоб ми йшли до неї бо у них традиція. А меня не хочеться абсолютно нічого. Чи має я йти туди, щод догодити їх традиціям? ЧИ маю я слати туди чоловіка одного?
Чоловік сидить склав ручки та за весь день спілкувався з нею секунд 30. Мені ж вона написує полотна, і хто всрався зазвичай - відвовідь завжди одна.
Весь день через цю людину я наче в якомусь нервовому напруженні...
Дайте пораду...Бо вже і з чоловіком посварилась.
Хорошенькая• 05 января 2023
Я щаслива не мати свекруху, чоловіка і весь цей тупий головняк.

Броніки для Моніки• 05 января 2023
Я б пішла, людина наготовила,чекає.
Выкупаная• 05 января 2023
Ви католічка?
Ленне-Рейма• 05 января 2023
Сразу б без намеков сказали: мы уже отпраздновали рождество 25ого, у нас больше празднования не будет.
К ней бы конечно пошли вместе с мужем.
Кидстаффовка• 05 января 2023
Скажите, что у вас температура
Гадаю_По_шнуркам• 05 января 2023
Розумію.
А я не святкувала 25 ,звикла 7 .Але може і справді так не правильно.Стало мені сумно,вкрали у мене Різдво.
Не можу прийняти 25 ,але розумію що не має сенсу святкувати сьомого.Взагалі мабуть ніяк.Аж заплакала
автор Госпожа Белладонна • 05 января 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
К ней бы конечно пошли вместе с мужем.
Ми не святкували 25. Коли ми зрозуміли СУТЬ, було вже пізно, але не це не значить що потрібно святкувати 7.

СиренаФеоктистовна• 05 января 2023
А я з дитиною їду до перших своїх свекрів на 7.
Асталависта бэйби• 05 января 2023
Ну тут все залежить від обставин. Якби я жила в адекватному режимі, то певно пішла б. А враховуючи своє скотяче життя, то я не хочу нічого в цьому житті, а тим більше кудись іти.
harchushyn• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ваша сім´я -це ви і чоловік.
Що ви вирішили щ чоловіком?
Однозначно• 05 января 2023
Аналогично. Мы отмечаем 25го, потому что не знаю, ну вот как-то есть ощущение, что это праздник перед главным праздником, потом уже новый год и новая жизнь. С мамой сегодня был скандал. Бред такой если честно. Всегда отмечала 7го в угоду ей
Ответ дляharchushyn
Ваша сім´я -це ви і чоловік.
Що ви вирішили щ чоловіком?
Він каже - не хочеш, не йди
Піде сам.
Из Виа-гры• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
В чём суть?
Кидстаффовка• 05 января 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Розумію.
Если вам хочется, празднуйте 7. Мы с мужем всегда 25 празднуем, ходим в церковь. А 7 вся наша семья собирается у моих родителей, так повелось еще очень давно. Родители это воспринимают как Рождество, а мы не против.
Ленне-Рейма• 05 января 2023
По моему вы сами придумываете конфликт.

Моя свекровь уже три ли четыре года празднует рождество 25.12, а мама 7.01 - все просто - к свекрови идём 25.12, к моей маме 07.01.
В этом году стало хуже - уже и моя мама праздновала 25ого. Пришлось с утра ехать к свекрови - посидели у нее за столом, от нее поехали 70 км к моей маме - поужинали уже там.

Не понимаю почему надо устраивать конфликт из за этого. В чем проблема пойти поужинать у свекрови, хоть не придется самим ничего готовить.
harchushyn• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Він каже - не хочеш, не йди
Піде сам.
Що знов не так вам?
До вас йти-НІ.
Ок.
Свекруха враховує вашу думку і кличе до себе.-НІ.
Ок. Враховують вашу думку і чоловік не заставляє вас йти.

Що не так?
Неместная Я• 05 января 2023
Заблокуйте її до ранку 8 січня.
Ленне-Рейма• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Это не важно вообще.
Праздновали или нет - не хотите 7ого - не празднуйте. Просто пойти поужинать у свекрови, в чем проблема?
Кидстаффовка• 05 января 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Если вы неверующая, вам можно вообще не праздновать никогда. А верующие с удовольствием и 2 раза отпразднуют. Потому что это Рождество Господа

harchushyn• 05 января 2023
Для чого ви ведете переписку з чужою мамою.
Ваша проблема-це узгодити як і де ви святкуватимете з чоловіком. Узгодили-поставили маму перед фактом
harchushyn• 05 января 2023
Ответ дляНеместная Я
Заблокуйте її до ранку 8 січня.
А з чоловіком що зробити?
Неместная Я• 05 января 2023
Але за бажання чоловіка та дітей, я б їх самих відпустила.
Прилипало• 05 января 2023
25 не ощущала НИЧЕГО, специально прислушивалась к себе. А 7 совсем другое дело, по старому Юлианскому календарю это 25 декабря и энергия очень чувствуется. Но это лично мои ощущения, вы делайте как вам угодно.
Ленне-Рейма• 05 января 2023
Ответ дляharchushyn
Що знов не так вам?
До вас йти-НІ.
Ок.

Що не так?
Неместная Я• 05 января 2023
Ответ дляharchushyn
А з чоловіком що зробити?
А з ним треба щось робити? Він наче не лізе та просто відмовчується. То не треба до нього лізти, просто робити своє.
Остановщица• 05 января 2023
З приводу святкування у себе скажіть: ми прийняли рішення святкувати тепер 25. Якщо вона Вас запрошує до себе і у Вас гарні стосунки, то чому б не йти? Це Ваша повага до неї. Це якби Ви були різних віросповідань і кожний з Вас запрошує іншу на своє свято. В мене є сестра католічка, а її донька православна. Запрошують одна одну кожна на свої свята.
Ленне-Рейма• 05 января 2023
Ответ дляПрилипало
Я ни 25ого, ни 7ого вообще никогда ничего не ощущаю ни на Пасху тоже ..
Только новый год ощущаю как праздник
Ответ дляharchushyn
Поставили маму перед фактом- вона продовжує напрошуватись, неначе не чує
Кажу що будемо у вас краще - вона мені пише що вони зайдуть посидять ненадовго щоб ми столи не переставляли, хочуть у нас...
Кажу знову що не будемо у нас-вона ігнорує, пишу що проведе нас зайде до нас, випье кави
та ЕПТ
а зайти до нас це для мене прибирання, це вона переставляє моїх гномів як вона того хоче,лізе у всі шухляди, підкидає якогось свого непотребу
От на фоні такої токсичності не хочу тепер йти до неї взагалі
harchushyn• 05 января 2023
Ответ дляНеместная Я
Він має бажання провести Різдво в родинному колі. В мами. З автором чи без.

Автора і це не влаштовує.
Губки-уточкой• 05 января 2023
Суть в уважении. Она жизнь прожила отмечая 7. А вы хотите отменить и сказать что это ничего не значит.
Просто прийдите, от вас же ничего больше не требуется. Но вы конечно не прийдете, для вас же собственное Я куда важнее