Марічка• 06 января 2023

Ларинготрахеїт у дорослого. Як лікувати?

Хворію вже 8 день. Кашель ввечері і вночі просто вибиває з сил, якимись приступами прямо. Температури не має. Голос пропадав. Набряки є, пила антигістамінне. Сил щось геть вже не має.
Ще приймаю Стоптусин, Бронхофіт.
Скажіть ця зараза довго лікується і як?
Дякую всім за відповіді.
Аноним_Галя• 06 января 2023
А кто поставил диагноз?
Даже если нет температуры, но уже ощутимый упадок сил- вероятно назначат антибиотик. Это вполне может быть и воспаление легких

Я только за!• 06 января 2023
Мне аэрофиллин помогает через 2 дня становится влажный и все проходит
crystal• 06 января 2023
Дуже важливо, щоб ви не розмовляли.
Навіть пошепки, бо це ще гірше ніж звичайно говорити.
Декатилен гарно допомогає.
Але при довготривалій хворобі зазвичай антибіотики призначають.
Зволоження повітря. Антигістамінні. Тепла рідина. Ніяких подразників - цитруси, сухарики, перець та інше.
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ дляАноним_Галя
А кто поставил диагноз?
Сімейний лікар
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ для crystal
Дуже важливо, щоб ви не розмовляли.
Декатилен гарно допомогає.
Розмовляла весь цей час, бо чогось не подумала, що не можна.
Астановитесь• 06 января 2023
Ой, это страшная штука. Ларингоспазмом и скорой у меня закончилось
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ дляАстановитесь
То ж пила антигістамінне, щоб набряки зійшли.
Астановитесь• 06 января 2023
Ответ дляМарічка
Я тоже, но мне не помогали(( Выздоравливайте!🤗
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ дляАстановитесь
А скільки у вас тривала хвороба?

Мастер Класс• 06 января 2023
Много теплого питья. Пастилки др.Тайса с Шалфеем. У меня после ларингита очень долго может быть остаточный кашель. Особенно к вечеру постоянно щекочет горло. Долго восстанавливается слизистая. Все детство с ларингоспазмами, во взрослом возрасте редко, но тоже бывает.
Мастер Класс• 06 января 2023
Питье лучше щелочное. Можно Боржоми без газа
Астановитесь• 06 января 2023
Ответ дляМарічка
А скільки у вас тривала хвороба?
Долго. Недели 3 точно. Температура, жуткий, изводящий кашель, а потом спазм пошел, думала конец. Слабость ужасная была. Ползала просто. Год назад было как раз, перед войной(( до сих пор помню
crystal• 06 января 2023
Ответ дляМарічка
Голосовий спокій - це перша умова одужання при ларінгіті.
Потім антигістамінні, смоктушки, багато теплої рідини, зволожене повітря та не все тягнути до рота, щоб не подразнювати слизову.
Декатилен та ісламоос, лисобакт дуже гарно допомогають. Ніяких спиртових полоскалок.
Дитина дуже часто хворіє саме ларінгітом. Якщо не долікувати, то буде хроніка. Я, наприклад, якщо десь у компанії розмовляю, то десь після 30 хвилин голос сідає і все. Потім два-три дні тільки мовчати.
То краще на 8 день все д таки розглядати лікаря та, можливо, антибіотики.
І мати небулайзер або пшикалку, щоб зняти спазм, якщо так трапиться. Бо я інколи і швидку викликала.
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ дляАстановитесь
Жах який, я аж трохи налякалася.
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ для crystal
А яку пшикалку?
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ для crystal
В мене є Каметон і Інгаліпт
Астановитесь• 06 января 2023
Ответ дляМарічка
Жах який, я аж трохи налякалася.
Может, у вас полегче форма будет. Но вообще это для меня самое страшное из вирусных, потому что его реально ничего не берет, никакие лекарства, пастилки и тд.
автор Марічка • 06 января 2023
Дівчатка, я вам всім дуже дякую за поради.
Блін, трохи налякалася за цей спазм. Але надіюсь мине без таких крайнощів.
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ дляАстановитесь
Згодна з вами, таке противне воно. А кашель то просто беззупинний, можу кашляти три години підряд. Так і не відкашлюється ж. Ох...

ПуФФынка_мисс• 06 января 2023
Як і всякий трахеїт, його перш за все треба пережити.
Вологість - треба найти оптимальну.
Полоскати - сода з йодом, фурацилін...
Пертусін по чайній ложечці, щоб перебити приступ, а от мед краще ні.
Пшикалка - Інгаліпт, якщо нема індивідуальної чутливості, Орасепт і навіть Люгс - теж вибрати, що по душі.
***
Відкашлюватися і не буде, хіба якщо заженете набулайзером хворобу в бронхи.
Цыпка• 06 января 2023
Ответ дляМарічка
Не откашливается, потому что нечему,наверное, нет мокроты в нужном количестве, или она слишком вязкая.
Рассасывать постоянно какие-то леденцы для горла, и лучше лишний раз там каметонами не пшикать, на них может быть реакция в виде спазма.
Спросите у вашего врача про ингаляции через небулайзер. Детям делаю с Беродуалом и Пульмикортом(если есть необходимость). Беродуал хорошо помогает снять спазм, отёк в горле. Можно ещё ингаляции Лорде Гиаль делать, там увлажнение и восстановление слизистой за счёт гиалуроновой кислоты, кажись. Если есть вязкая мокрота, то после Лорде кашель стань продуктивным более.
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ дляЦыпка
В мене того небулайзера не має. А купувати спеціально зараз не буду. Роблю класичні інгаляції над кастрюлею з водою + евкаліпт. Про це лікарці казала, вона не заперечила.
Цыпка• 06 января 2023
Ответ дляМарічка
Спросите в аптеках или на местном форуме городском, бывает что дают в аренду. Или у знакомых с детьми, сейчас у много кого они есть.
Там эффект все же отличается от кастрюли с паром.
Под пытками• 06 января 2023
Аналогічно, хворію з 30.12, ночами не сплю, горло, кашель, це жах
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ дляПод пытками
Як ви лікуєте, чим?
Четырёхсторонний скотч• 06 января 2023
Теперь я поняла, что со мной! Один в один, как вы описываете, но мне написали ОРЗ((( Пила уже антибиотик, почти не щекочет в горле, есть кашель, спасаюсь мятными конфетка и с плюсиком. У меня это началось как обычная простуда месяц назад, а на новый год опять(((
Под пытками• 06 января 2023
Ответ дляМарічка
Як ви лікуєте, чим?
Нічим, спочатку просто пила засоби від грипу, від болю в горлі нічого не допомагає, іноді на ніч п´ю ібупрофен. Почуваюсь погано, нікуди не ходжу. П´ю рідину. Вдень +- норм, а як тільки ніч це все. Дихання провокує кашель, проходить лише під ранок. В горлі як ком, хочеться проковтнути, а відчуття все одно ніби слина в´язка і треба знову ковтати, і болить як ангіна. Я вже хз що робить. Від кашлю чи горла пастилки мені ніколи не допомагали.
Якщо є можливість пийте калиновий чай, зі свіжих чи морожених ягід. В мене є варення, але то зовсім не то пальто.
Под пытками• 06 января 2023
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
О, в мене є такі цукерки, і я спробую.
Бо просто кашляю до ранку, а потім сплю до 12. І так кожен день. А з пн вже на роботу, як уявляю, то капець.
автор Марічка • 06 января 2023
Ответ дляПод пытками
О, в мене є такі цукерки, і я спробую.
Так воно дуже з сил вибиває. Здавалося спочатку звичайним ОРЗ. Я всі свята пропустила через це але то я так, вже доколупуюсь аби ж пройшло.
Сижу_и_плачу• 10 января 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Вологість - треба найти оптимальну.
Полоскати - сода з йодом, фурацилін...
***
Який жах
Ось чому ніколи! не можно лікуватися в інтернеті!

Який йод та сода при ларингіті?
Мля…просто хочеться матюків нагнути, але забанять ще із-за таких сАвЄтчІц
Ніколи не можна при ларингіті нічого на спиртовій основі, ніяких одних основ та іншого.
Це капець…
Так і здохнути можно. Чи це ваша мета?