Надувная пыль• 06 января 2023

Стрижка, як вам ідея?

В мене густе довге волосся
Якось набридли подовжені каре, рівні зрізи, які роблю раз на рік приблизно, потім волосся відростає і ходжу з довгим десь ще рік і от захотілось стрижку якусь
Побачила таку, ( якийсь майстер прям стриже на чій голові, забула як правильно)розумію що мабуть зараз виглядає не сучасною
Вкладати волосся вмію, приладів прибамбасів маю різних
Коротше, як вам, проста цікавість
автор Надувная пыль • 06 января 2023
Я думаю типу цього буде виглядати

Fany• 06 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Це я
У Вас чудове волосся
Не псуйте його каскадом моєї молодості
автор Надувная пыль • 06 января 2023
Ответ дляFany
У Вас чудове волосся
Не псуйте його каскадом моєї молодості
Воно відросте дуже швидко))
В юнацтві в мене каскади були
Fany• 06 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Я думаю типу цього буде виглядати
Серіал
Як же..
Там Сісі був
автор Надувная пыль • 06 января 2023
Ответ дляFany
Серіал
Як же..
Там Сісі був
Санта барбора скоріш
Fany• 06 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Санта барбора скоріш
Мабуть
Там у всіх таке було на голові
Читака• 06 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Це я
Волосся дуже гарне, вам буде гарно з будь якою зачіскою
ЗавЛабСнаб• 06 января 2023
Дікая Роза
Форточка• 06 января 2023
Красивая стрижка. Но вам нужно стричься именно у этого мастера.

автор Надувная пыль • 06 января 2023
Ответ дляФорточка
Він десь закордоном(навіть не глянула яка країна
Форточка• 06 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Я так и поняла. Но другой мастер вам скорее сделает обычный каскад. Если хотите, рискните.
А_мій_самий_самий• 06 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Така зачіска була в Багаті плачуть. В дитинстві героїня мені подобалася.
ахах, точно, а я думаю, кого она мне напоминает
Сегодня на диете• 06 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Та язнаю волосся і справді в мене чудове, але дуже густе і важке, то хочеться вже шо б прорядили і легше голові було і шось дійсно змінити бо за роки набридло
В мене таке волосся, я не витримала і в піксі постриглась,так легко мені ніколи не було. Вертатися до довжини не хочу геть зовсім. Вкладатися легко. Вже років 5, ходжу коротко стрижена
Тепличная• 06 января 2023
Як раз каскад зараз актуальний, тільки осучаснений. Але дійсно важко знайти майстра, який би підстриг нормально, знаю, бо хотіла щось подібне.
Волосся у вас гарне)
Сама не знаю• 06 января 2023
Ответ дляТепличная
Волосся у вас гарне)
друге фото - це шеггі. дуже важке для укладання.
Вся в кредитах• 06 января 2023
Ответ дляПуки-куки
Посмотрите такого плана.
https://www.instagram.com/reel/CnBcMHrI5_r/?igshid...
покраска шикарная
Одяг та сумки• 06 января 2023
я таку з мелірованням носила. але років так 7 тому назад
Дядя Жора• 06 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Це я
Шикарне волосся. Не скубіть тим каскадом. Можете чолку філіровану зробити, якщо вам таке пасує до обличчя. Воно точно змінить зовнішній вигляд, а якщо зробить гірше, то відростити куди простіше, чим той каскад.
І ще, якщо у вас тяжке і рівне, то воно ніколи на буде лежати таким укладеним, як на фото. Там від сили 2 години і все розпадеться.
Виолала• 06 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Это каскад, в 2000х такие носили, только без челки. Сейчас и вправду не в моде.
Может автор запустит моду на каскад и будем все с каскадом

Виолала• 06 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Це я
И так хорошо и каскад тоже пойдёт с такими шикарными волосами.
Каменная Фрося• 06 января 2023
Это у Вас на фото Каскад ’Итальянка’ с челкой шторкой, или похожая есть Шегги , редко кто сделает. Я хотела себе, даже фото принесла, сделали... а-ля каскад 80-е, плакала, хожу теперь заросшая с разной длиной и понимаю, что надо искать СВОЕГО мастера, стилиста, у которого есть видение образа человека, учитывая качество волос, особенности внешности, но найти такого сложно..Мне очень нравится видео на ютубе парикмахера стилиста Евы Лорман советую :