Запасная спина• 07 января 2023
Порадьте перевірений рецепт голубців
В інтернеті так багато різних рецептів, не знаю який вибрати. Хочеться щоб вийшли класичні голубці, такі як в дитинстві завжди були. Можете, будь ласка, порадити
Герцогиня• 07 января 2023
рис, фарш, цибуля, капуста, томатна паста, перець молотий, лавровий листок. Усе)))
Бойцовская• 07 января 2023
Гм... Якось навіть ніколи не задумувалась над рецептом, все на око, чим більше м´яса, тим краще. Парю листочки капусти, зрізаю потовщення. Для начинки напівготовий рис, зажарка з моркви і цибулі, фарш, сіль, перець. Зараз запікаю в мультиварці, раніше в гусятниці, на дно некондиційні листочки, на них голубці, залити сумішшю води, сметани і томатної пасти, зверху решту листочків, і на декілька годин на маленький вогонь.
Бабочки в моём животе• 07 января 2023
Ответ дляdiablo12
интересно, можно ли есть голубцы которым неделя? блин такие вкусные были, но много
в следующий раз морозьте сразу половину.
эти можно протушить ,хорошенько прокипятить.
и смотря как хорошо работает у вас холодильник.
ДаЗдраПерма• 07 января 2023
Мама делает только с квашеной капусты, только в Киеве никогда не видели что-бы продавали.
Бабочки в моём животе• 07 января 2023
Ответ дляБойцовская
а я томат добавляю в конце готовки,а сметану в тарелку.
и два часа не тушу.
смотря какая капуста.
она каждый раз разная.
и два часа не тушу.
смотря какая капуста.
она каждый раз разная.
ДаЗдраПерма• 07 января 2023
Ответ дляCarin
На базарах продают квашеные целые кочаны, забыла, как называется, селяне имеет специальное слово).
В тех отделах, где соленья.
Отец всегда с Николаева везет. Целый квашеный вилок. Если вспомните слово, как он правильно называется, напишите пожалуйста.
Бойцовская• 07 января 2023
Ответ дляБабочки в моём животе
и два часа не тушу.
смотря какая капуста.
она каждый раз разная.
и два часа не тушу.
смотря какая капуста.
она каждый раз разная.
Так, залежить від капусти. Зараз можна купити молоду, з нею, звичайно, так довго готувати не треба.
Сметану в тарілку потім також беремо, а для заливки даю 1-2 ложки всього. Колись тут писали, що дуже смачно з сирваткою, хочу колись спробувати, але поки що або сирватки в хаті нема, або бажання робити голубці.)
Соображалочка• 07 января 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Я спеціально для голубів на с/г ярмарку брала. Там, де діжки сині з моченими яблуками, кавунами, огірками.
Але ціна!)))
Цю з´їм і у відрі собі наквашу.
Але ціна!)))
Цю з´їм і у відрі собі наквашу.
Соображалочка• 07 января 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Головки
Пелюстка ціла
Крижки, крижі
Тьху, слово спєціальноє...
Як від баби, чи від батьків перли, то і слово помнілі🤣 Сєлянє
Пелюстка ціла
Крижки, крижі
Тьху, слово спєціальноє...
Запасная спина
• 07 января 2023
Ответ дляГерцогиня
Я просто ніколи не готувала, то мені б з інструкціями хотілось би зготувати. Так то набір продуктів зрозумілий
Запасная спина
• 07 января 2023
Ответ дляБойцовская
А ви в качані парите чи спочатку знімаєте і потім парите?
Запасная спина
• 07 января 2023
Я не в Україні і тут капуста дуже тверда. З неї реально буде зготувати чи не вийде нічого?
Ситечко для мыслей• 07 января 2023
Ответ дляЗапасная спина
Вибирайте з зеленим листям, все вийде.
Бойцовская• 08 января 2023
Ответ дляЗапасная спина
В качані, тільки спочатку підрізаю довкола качана. Якщо знімати сирими, будуть рватися.
Бойцовская• 08 января 2023
Ответ дляЗапасная спина
А савойської капусти у вас не продають? Вона готується навіть швидше за молоду звичайну, на смак сильно не відрізняється.
У нас на роботі готували і з твердої, ну як сказати, третій сорт не брак...
Запасная спина
• 08 января 2023
Ответ дляБойцовская
Не впевнена чи продається. Спробую пошукати. Дякую за ідею