Сколько в процентном содержании у вас денег в наличке и на счетах?
Без этого апокалиптического нагнетания - сколько храните в наличке, а сколько на счетах? И вот то что в ячейках - это ж тоже как нал считается или тоже проблема будет с ними?
та їм шо - мало місця у себе розганяти паніку?)) треба їм шось на вуменру запустити... типу їхнім солдатам у наших біолабораторіях вживляють смертельну якусь холеру яка у чорних пакетах зберігається довгенько...
Что??? И где вы эту чушь только берете? Покупайте гречку и макароны, а вдруг и электронных денег не будет
Поки всі зайняті новинами з фронту, а по ТВ - моноефір, в світі відбуваються ’цікаві’ речі. Наприклад, у Нігерії з 25жовтня 2021р. ввели тестування електронних грошей з усілякими обмеженнями у вигляді підвищених % за заняття готівки. На щастя, той проект провалився.
Проект Нігерії з випуску національної CBDC з тріском провалився За рік рівень прийняття eNaira склав лише 0,5% Жителі Нігерії не хочуть користуватися CBDC Але при цьому країна залишається серед лідерів за прийняттям інших криптовалют
Наприкінці жовтня минулого року Центробанк Нігерії анонсував запуск національної цифрової валюти – eNaira. Проєкт зіткнувся з критикою, а нова валюта заслужила зневажливий епітет «пісочний долар».
Новий звіт Bloomberg тільки підтверджує прогнози скептиків. За минулий рік рівень прийняття eNaira склав 0,5%. З 217 млн осіб населення Нігерії новою валютою користується трохи більше мільйона жителів.
При цьому Нігерія посідає 11-те місце у світі за темпами впровадження криптовалютних інновацій. А портал Chainalysys назвав її найперспективнішим напрямком на ринку цифрових активів серед країн Африки.
Сюди ж слід додати той факт, що близько 35% нігерійців активно користуються криптовалютами. То в чому ж справа? Чому eNaira з тріском провалилася? Відсутність нормативної ясності
Жителі Нігерії виявилися спантеличеними тим фактом, що уряд разом із випуском CBDC “вдарив” по ринку криптовалют загалом. У лютому Центробанк заборонив місцевим фінустановам обслуговувати крипто-біржі.
Занадто активні запевнення влади, що eNaira не є «пустушкою», теж не особливо допомогли в цій ситуації. CBDC Нігерії просто не змогла конкурувати з простим і зрозумілим сервісом емітентів у приватному секторі.
З 2015 року найра перебуває в крутому піку. Галопуюча інфляція призводить до постійного знецінення валюти. І нігерійці бояться, що CBDC, прив’язана до фіату, виявиться «піщаним замком» біля кромки прибою.
а квартирами будут просто меняться, как при ссср? или договорняки подписывать на рассрочку? иначе как на нее накопить тогда? или будут драконовские электронные кредиты?)
Не теорией заговора единой) Меня, например, напугала веселая молодая команда, пришедшая к власти. От греха подальше решила свои денежки спрятать
я так поняла что недоверие в общем к банковской системе у меня куча знакомых, которые выехали беженцами с подматрасными сбережениями семьи и там уже положили на карту их... а по тенденциям им стоило положить под европейский матрас?)
Что именно вас пугает в цифровизации? В чем именно самая большая печаль и боль? И чем поможет мне моя наличка, если ввесь бизнес идёт через карты и на основе оборота платятся налоги? Абы пострадать?
Минус цифровой налички - это полный контроль тебя.
Не захотел сделать 10 бустер, заморозили счёт.
Открыл рот о том, что коммуналку повышают пятый раз за год - заморозили счёт.
Все деньги будут иметь срок годности. Не сможешь ничего накопить и делать крупные покупки.
Деньги будут поделены на сегменты /категории: продукты, развлечение, проезд, одежда. То есть расплатиться за продукты деньгами за одежду не получится или наоборот. Все продукты питания и одежда будет в составе иметь углеродный след. Чем выше след, тем меньше продуктов сможешь купить.
Наш банковская система начала уж очень агрессивно угрожать залезть в карман к обычным гражданам, чем естественно, спровоцировала недоверие к себе. Конечно, лучше трудные времена переждать с бумажками под матрасом, так спокойнее.
Завтра во всем мире выдумают хакерскую атаку на банки. И денежки испарятся. Я помню как в СССР у всех сгорели деньги на счетах. Уже раз такую аферу провернули. Что мешает сделать ещё раз только во всем мире? Тем более ФРС в США обнесли трехметровой стеной за одну ночь в ноябре.