Гляньте фото. Поличка у ванній, я тепер хочу нову, велику, ця мені ні до чого. За скільки можна її продать?
Ответ дляКонкордія
То виходить ціну ви знаєте, від нас чого хочете? Щоб купили той скарб?
Ну, так. Знаю, верніше я запитую чи куплять в мене її за ті кошти, що я хочу. Бо за 100 я її на смітник і сама винесу. І тут продавать я її не буду. Бо із пересилкою вона того не варта. Лише самовивозом
Ответ дляcandy07
Та поки не спробуєте - не дізнаєтесь, напишіть лише самовивоз, звісно не варто ще висилати
Kot_v_meshke• 08 января 2023
8 лет она у вас была в эксплуатации, висела в ванной, там где влажность, и вы хотите сказать, что она в идеале?????? Грн 300 красная цена, все равно, за сколько ее купили когда-то там. Еще цвет такой, она же должна кому то в интерьер подойти…..
Ответ дляcandy07
Ні, не була вона 500.0 не вигадуйте. Вона із мдф, таких цін не було, та й немає
Курпус там 100% ДСП, максимум дверка мдф
Це я вам як майстер по цьому говорю, її собівартість для виробника зараз в межах 500грн, а 8 років тому її собівартість 100грн була
Ну і тумбочка по вашій силці з ДСП, в епіцентрі є куди гарніші і дешевші
За таку ціну вам під замовлення мало не з акрила з пур поклейкою зроблять