Зажуженная Жужжа• 08 января 2023
1 триместр
Привіт дівчатка❤️ як пройшов ваш перший триместр?
Зажуженная Жужжа
• 08 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
Токсикоз зло
Це точно, в мене головний біль і рвота напротязі всього триместра
Зажуженная Жужжа
• 08 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Дізналася,що вагітна на 11,6 тижні.
Так що пройшов добре
Ого, оце вам повезло!
Я не в теме• 08 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ого, оце вам повезло!
Не то слово.
Перші 10 хвилин навіть мову відібрало. Це напевно єдиний мінус 1 триместру
Мао_Мяо• 08 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мене просто постійно нудило, з загостренням на вечір. Коли пробекала цілу ніч, вранці поклали в лікарню під крапельницю, ацетон був високий.
Зажуженная Жужжа
• 08 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
З нудотою і мінус 4 кг від довагітної ваги.
У мене так само вага злетіла
Коленная ложечка• 08 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
У мене так само вага злетіла
Є хороші новини, рівно на 12 тижні перестало нудити. І до 20 тижня повернула 4 кг і плюс 1.
Зажуженная Жужжа
• 08 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
У мене 16 і досі нудить
Коленная ложечка• 08 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
У мене 16 і досі нудить
Це не дуже добре. Постійно нудить? Лікарю казали?
Зажуженная Жужжа
• 08 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Так, все добре! Така реакція, в мене це третя вагітність то всі три вагітності так
Коленная ложечка• 08 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Тоді терпіння вам!
Каяспер• 08 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Дізналася,що вагітна на 11,6 тижні.
Так що пройшов добре
Ого. А як так ? Проблеми з циклом ?
Йосип_молодий• 08 января 2023
Токсикоз і перепади настрою, другий значно краще проходить. В спокої і без проблем в їжі/запахах.
Лукава Кішка• 08 января 2023
Расстройство, отвернуло от любимого кофе и многой еды, не рвота, но мутило постоянно. Минус 5-6 кг от нормального добеременного веса. В 12 недель постепенно закончился.
Веселуха Муха• 08 января 2023
Ледача була як тюлень. Токсикоз, втома. Пощастило, що на найважчі два тижні відпустка припала. Потім почала трохи очухуватися, навіть їсти готувати і прибирати))
Я не в теме• 08 января 2023
Ответ дляКаяспер
Ого. А як так ? Проблеми з циклом ?
Та ні. З циклом було все гаразд. То я вирішила,що у мене проблеми вікові. Тому спокійно сприймала всі зміни. Виявилося все навпаки.
Вже десять років у лютому буде.