В новинах потрапляю на фото, де тіла окупантів... І от не знаю, чи правильне у мене відчуття...
Бо коли в інстаграм я бачу росіян святкуючи свята, я десь в середині промовляю, щоб ви здохли...
А коли бачу ці тіла солдат то думаю, це ж теж чийсь син, батько, чоловік, навіщо ти сюди пішов!
Ответ дляОльгаХ
Раньше теряла сознание от вида крови. Честно. Даже в триллерах на экране вид ерови вызывал слабость и ужас, отворачивалась.
А на фото дохлой русни смотрю с удовольствием.
Уверена, и вживую б россиянским трупом смогла бы любоваться. И , как выше девочка пишет, чому так мало?
Меня радуют цифры
Чем больше, тем лучше.
Но прям смотреть не хочу.
Чем больше, тем лучше.
Но прям смотреть не хочу.
Александра333-0d63• 08 января 2023
Мне не жалко их осиротевших детей даже, так как они тысячи людей наших убили без сожаления. У знакомого из бучи убили пятерых одноклассников. Поставили под стенку и расстреляли.
А что они говорят про нас? Они фашисты самые настоящие.
Вы же понимаете, что наши дети теперь будут жить в стране послевоенного периода. А это очень тяжёлый период. И вся их молодость пройдет в борьбе за то, чтобы выживать.
олена олена• 08 января 2023
Скрізь меми про викладені з трупів слова на снігу, а я якось пропустила, що це. Розшифруйте, хто знає.
По темі - гидливість до них відчуваю, більше нічого. Не від виду трупів, а просто людьми їх не вважаю. Вбивці , загарбники. Туди їм і дорога
mmi583@mail.ru• 08 января 2023
У мене ні жалю, ні смутку, навіть відторгнення нема. Раніше я не могла дивитись новини про дтп, трупи ну і все в такому дусі. Зараз лише наших хлопців дуже шкода. Ось була у батьків 5 днів на Різдво, щодня похорон. На тих матерів чорних не сила дивитись. А росіян чи живих чи мертвих сприймаю як сміття, яке немає права жити на цій планеті якщо воно сіє смерть. І не думаю, що це чийсь там батько, син, чоловік. У них немає соціальних ролей, вони всі на одне лице, просто нелюди, сміття, навіть не тварини. Це якийсь окремий підвид гомосапієнса від якого є лише частина без мозку, почуттів, аналітичних здібностей і дт. Просоо носій голови, рук, ніг, очей, вух. росіяни для мене не люди тому якщо буде ситуація, що хтось з цих буде потребувати допомоги я просто переступлю і піду.
HelloKitty18• 08 января 2023
Що відчуваю?
По-різному буває, іноді байдужість, іноді злість, десь там в глибині душі розумію, що це чийсь син, батько, чоловік, але самі винні, прислуговують царю своєму і вмирають за нього.
Не радію їх смертям бо смерть це жахливо, мене смерть людей, тварин не тішила ніколи.
Колючая Роза• 08 января 2023
радуюсь, наше счастье, что эти чмони не умеют думать, а те кто умеет думать, давно свалил с рашки или сразу сдаются в плен
Всегда брюнетка• 08 января 2023
Відчуття ненависті і огиди до них. Розумію, що чим більше дохлої русні, тим менше вони нам всім зла принесуть. Жалю до них ніякого немає. Який може бути жаль до вбивць? Ці мразоти вже півроку кожен день бомблять моє рідне місто і коли це скінчиться ще невідомо, тому хочу щоб кацапи дохли тисячами кожен день .
Черноморская ривьера• 08 января 2023
Ответ дляNafffAnja
Не вважаю доречними ваші смайлики і умовний спосіб дієслів, якщо вже на те пішло.
Вони прийшли. Від цього й пляшемо.
Пляшите,если это уместно
Черноморская ривьера• 08 января 2023
Ответ дляkkuy
Радости я точно не чувствую.
Так же не могу слушать песню про «Ваньку Встаньку» и «Буде тобі враже», еще как представлю что под это пляшут….
Не прощу за то, как вывернули мою жизнь и жизнь моей семьи, но радоваться смерти или тащиться от песни-проклёна - это уже клиника!
Может и клиника,но на душе легче
Засмучуюсь, всі люди роблять помилки, хтось великі, хтось маленькі, хтось не може протистояти внутрішньому злу. Дуже жаль, що люди на це витрачають своє життя..
Хоча сьогодні розмврковувала, от як просити людину, яка гвалтує дітей, жінок, та взагалі знущається, якщо пром то вбив, то вже якось думаєш, ну хоча б не мучила іншу людину. Але все ж, треба прощати усіх, щоб і нас Бог простив..
Ответ дляЧерноморская ривьера
Все равно, сам виноват,даже если заставили,все равно враг
Просто ми та наші рідні не були на їх місці, а якщо до них наприклад прийшли і сказали, або ми щас ті сім´ю розстріляємо і тебе, або йди на війну, або наприклад скажуть, ми тобі будемо щодня по органу відрізати чи твоїм рідним, якщо не підеш воювать, то що тій людині робить, не усі однакові, хтось заради грошей йде сюди воювать, хтось через те, що має зле серце, хтось, бо раслухався пропаганди, у кожного різні причини.. Не кожен може прийти і сказать робіть що хочете, я не піду воювать, це справжні сміливі, або у кого гроші є..
Черноморская ривьера• 08 января 2023
Ответ дляVona-7d6b
Вы сами верите в это, военкомат автоматами силой выгоняет? И это точно не лётчики и артиллерия.
Леди Репях• 08 января 2023
Ничего не чувствую.
Кровожадности во мне нет и не было.
Хочу мира и благополучия для Украины. А от пары фоток мёртвых оккупантов мне ни тепло, ни холодно. В целом неприятно смотреть на реальные фото трупов, стараюсь такое избегать.
Кровожадности во мне нет и не было.
Леди Репях• 08 января 2023
Ответ дляIrinaina
Ни в каком проявлении не могу радоваться смерти. Смерть - это всегда страшно. А я - не маньяк, поэтому это нормальная человеческая реакция.
Поддерживаю.