2-3 роки назад загубили улюблену іграшку. Котика. І може і нічого, але дитина постійно згадує. Просить на всі свята, пише листи Св.Миколаю.... Можливо у когось є або бачив такого. Прошу допомогти.
Пошуки у гугллінзі поки невдалі.
Ответ дляТатьяна -3329
На шарфе вроде такой же только у вас с мышкой а там с рыбок. Или мне кажется
Можете дати посилання?
Ответ дляТатьяна -3329
Це інші ((
Ответ дляМурнетка
Если не найдете, могу вам сшить такого же на заказ, недорого.
Стоимость материалов + за работу немного
Ви впевнені, що він буде такий самий?