ротцвеники• 08 января 2023
Поділіться як Ви доглядаєте за волоссям?
Маю густе тонке волосся, нижче плечей, освітлюю технікою тоную скоріше раз на 2 місяці бо мій майстер так приїжає зараз а до інших мені не сильно подобається. Проф шампунь, маска, кондиціонер, домашнє лікування, незмивний догляд, але волосся пушиться сильно. Підскажіть Ваші улюблені дієві засоби, марки для волосся?
Королева спама• 08 января 2023
Всё то же самое, только тонкие пористые,пушаттся от середины и ниже. Уход такой же, все перепробовала,а толку нет
Аноним Секретарь• 08 января 2023
Мию 1 раз в 2 дні безсульфатним шампунем, іноді шампунем від лупи віші деркос, маска матрікс тотал 1 раз в тиждень.
Після кожного миття на сухі кінчики масло, все.
ЖивунаБагамах• 08 января 2023
Мою через день. На кончики масло. На длинну брызгалку увлажняющую. И все.
ротцвеники
• 08 января 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Фарбуєте волосся?
Аноним Секретарь• 08 января 2023
Ответ дляротцвеники
Фарбуєте волосся?
Так, почала фарбувати не так давно.
ротцвеники
• 08 января 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Так, почала фарбувати не так давно.
Хороша в Вас мабуть генетика)
Капитошечка• 08 января 2023
Мию щодня. Маю довге, тонке, не фарбоване волосся. Шампунь+кондиціонер. Потім термозахист від керастаз і іноді шовк від СНІ. Раз в тиждень пілінг шкіри голови
Запретный фрукт• 08 января 2023
У разі чого - масло наноситься на волосся вже після сушки і термо укладки. Я користуюсь Давінес, Наші Арган, був Мілбон гранд велюр (найкраще від пухнастого волосся). Зараз замовила Альфапарф Мілано серію для кучерявого, буду сушити природнім способом та формувати локони, щоб хоч трохи волосся відпочило від фен-щітки і гарячої укладки. Колись ця серія мені дуже сподобалась, гарно зволожувала. Взагалі, від пухнастості гарно підходить серія з креатином і сильне зволоження
ротцвеники
• 08 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Яка вона кольором ?в мене був темно зелений шампунь не поганий)
Запретный фрукт• 08 января 2023
Ответ дляротцвеники
Альфапарф зелений - реконструкція, бірюза - кучеряшки, рожевий - зволоження, колір чайна роза, видовжені флакони - кератин; світло бузкові - розгладження кучерявого волосся
Гжегож Бженчишчикевич• 08 января 2023
Мию через день. Шампунь, бальзам, термозахист, кондиціонер вже на сухе волосся в кінці.
Шампуні купувала і дорогі, і дешеві, на моєму волоссі ефект однаковий - мити через день.
ротцвеники
• 08 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Яка Вам найбільше подобається?
Запретный фрукт• 08 января 2023
Ответ дляротцвеники
Яка Вам найбільше подобається?
Я пробувала серію зволоження, рожеву - з усієї серії сподобався лише шампунь/ класно промиває, м’який , ніжний, ароматний, купувала декілька разів. Серія з кератином - шампунь і кондиціонер теж сподобались, купувала декілька разів. Серія для локонів (підкреслити а не розгладити)купувала шампунь, кондиціонер і миючий кондиціонер (ко-вошинг) - теж повторювала. Але це все діло було до 24.02, більше року назад. Зараз вперше за весь цей час замовила серію для локонів, побачимо.. у мене волосся крутиться, пористе, сухе, тонке. Теж дуже пушиться. Всі перукарі радили переходити на локони і перестати вирівнювати. А я все на брашинг кручу.. дуже цим псую волосся. Воно тепер і не випрямляється і не крутиться толком. Прямо вау ефекту не помітила ні від яких засобів, але я така, що лінуюсь масками користуватись. Постійно поспішаю. А ще як дізналась, що після маски потрібно наносити кондиціонер 😳
ротцвеники
• 08 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Я також не наношу кондиціонер після маски; фарбуючи в колористів більше 5 років різних і ні разу не чула це і мені наче так в салоні не робили
У мене усі засоби Marie Fresh Cosmetics: 2 рази в тиждень шампунь та кондиціонер для фарбованого волосся, 1 раз в тиждень - пілінг для шкіри голови; маска живильна; Також, після кожного миття на кінчики - філер для зволоження волосся.
До речі пілінг - незамінний засіб, раджу спробувати усім, хто не пробував, після нього шкіра, як дихає, свіжість неймовірна.