АнютаКлименко• 08 января 2023

!Загрози повторного нападу з боку Білорусі на північ зараз немає-генерал

Головна — Суспільство — Війна — 7 січня 2023, 13:23
Загрози повторного нападу з боку Білорусі на північ зараз немає, - заявив командувач угруповання Сил та засобів оборони Києва, генерала-лейтенант Олександр Павлюк.За його словами, все, що зараз робиться - це стримуються наші сили на північному кордоні для того, щоб ми не могли перекинути їх на схід.

"Також йде окупація Білорусі військовими силами, які розміщуються на полігонах, скоріше за все, на довготривалий час. І майбутнього Білорусі, як самостійної країни не буде", - зазначив Павлюк.Раніше Павлюк казав, що українсько-білоруський кордон зараз – це "суцільні завали та мінні поля".
Pavelolka• 08 января 2023
Ответ дляАюшка
Не знаю какой там азовец гуглил, лично нас ребята из Азова предупреждали где-то дней за 10, и зная, в каком районе города мы живём, советовали уехать
Вам найти это интервью?

Isa Dora• 08 января 2023
Ответ дляАнютаКлименко
Да,был и Киев за три дня,и Львов за недельку.
Там кстати Харьков еще был за сутки.
Аюшка• 08 января 2023
Ответ дляPavelolka
Вам найти это интервью?
Давайте
автор АнютаКлименко • 08 января 2023
Ответ дляДресса
Ніколи нікого не слухаю. Висновки щодо початку війни зробила заздалегідь, мене називали ідіоткою. Зараз також дивлюся на навчання які оголошені з 15 по перше лютого. Зараз пройшла новина про перекидання зет гвинтокрилів до білорашки. Мені здається, що вони розпочнуть з повітря, нажаль( щоб пробити собі шлях для наземного заходу. І так( мені дуже страшно, бо виїжджати з Київа я не буду
Как это с воздуха-ни один самолет не летает их в нашем небе.У нас их сбивают
автор АнютаКлименко • 08 января 2023
Ответ дляAnna83
Жители Грозного тоже так думали...
При чем тут Грозный.
Pavelolka• 08 января 2023
Ответ дляАюшка
Держите. А второй рассказывает как с братом маму вывозил. Ага. Знали.
Алтыншаш• 08 января 2023
Ответ дляЧитака
Два рази одна і та ж ситуація повторитись не може, заспойтеся
На жаль, може.
Я вважаю, що підуть з території білораші, але куди саме і коли - буде залежати від ситуації на східному і південному напрямку.
Утримувати армію, техніку і авіацію просто для того, щоби киянам було страшно, ну таке собі самозаспокоєння... Особливо утримувати і якось мотивувати свіжих мобіків в польових умовах холодної і сирої зими, та ще й посеред поліських болот.
Я розумію, що уже не буде, як 24/02, але і артобстріли не іграшки(
dArtagnan• 08 января 2023
Ответ дляАнютаКлименко
Девочки, вы такие милашки, когда рассуждаете о военных темах
Вот сидели такие тупые генералы и разрабатывали концепцию применения воздушного десанта в войне, а что есть ПВО то забыли!!!
На самом деле все просто: перед тем, как летят самолеты с десантом, летит штурмовая авиация, ракеты, на которые ПВО реагирует (в случае с нашим врагом, то еще и дроны полетят), после чего установки вычисляются и по ним работает авиация и ракеты.
У военных это называется ’комплексное применение сил и средств’
Другой вопрос - насколько целесообразен будет этот десант.
автор АнютаКлименко • 08 января 2023
А что в Ясиноватой? Город опустел, рынки закрыты. На улицах разбросаны отстрелянные гранатомёты.Фото в инете -людей нет вообще

завитушка• 08 января 2023
Ответ дляdArtagnan
А чого ж вони до цих пір наші установки не вичислили?
brandomania• 08 января 2023
Ответ длязавитушка
бо не зайшли на порадницю! всі експерДи тільки тут
Аюшка• 08 января 2023
Ответ дляPavelolka
https://youtu.be/5NIagB7kTaA
Ещё раз
Я говорю лично за себя, что парни из Азова, с которыми лично знакомы, нас предупреждали и советовали уехать по крайней мере из того района где мы живём.
ВаЛеНТинКА-39• 08 января 2023
Ответ дляЕлена1265
У меня чувство дежавю. Становится страшно
Не ссы прорвёмся
dArtagnan• 08 января 2023
Ответ длязавитушка
Потому что вычисление и уничтожение точек ПВО целесообразно только в краткосрочной перспективе, как средство обеспечения конкретной операции.
В февральском наступлении не знаю, почему они это не сделали. предполагаю, что рассчитывали действительно на ’Киев за 3 дня’ и просто посчитали ненужным масштабные действия.
там, вообще, план был авантюрным: захват аэропорта в Гостомеле, высадка на него бортов с техникой и личным составом, удержание территории до подхода пехоты и бросок на Киев. В целом - все логично было. Но кто ж знал, что украинская нацгвардия, вместо того, чтоб разбежаться, станет контратаковать, еще и арту наведет на аэропорт?
Как будет в этот раз - сложно предсказать.
Anna83• 08 января 2023
Ответ дляIsa Dora
На данный момент нет наступательных групировок.
К чему паника сейчас?
Конечно нет группировок, когда они появятся - это уже будет фактическое наступление.
Алтыншаш• 08 января 2023
Ответ дляdArtagnan
Іптіть!
Пане Буданов, раз уже завітали до таких дурочок, проведіть нам генеральську лекцію!)))
Ну плііііз, ви ж такий харошенькій🥰
Дресса• 08 января 2023
Ответ дляdArtagnan
Ну шось мені здається, що зараз вже точно ніхто не розбіжиться, і буде контратака.
Дресса• 08 января 2023
А взагалі, навіть тема викликає почуття дежавю( ніби рік тому((
dArtagnan• 08 января 2023
Ответ дляАлтыншаш
Іптіть!
Ну плііііз, ви ж такий харошенькій🥰
Мої ж ви гарнюні
Ні, я не Буданов, і тим більше, не генерал
Але довелося трохи вивчати військову науку.

ПростоИра• 08 января 2023
Ответ дляdArtagnan
Мої ж ви гарнюні
Коли ж буде наступ?
dArtagnan• 08 января 2023
Ответ дляДресса
Не знаю, чесно. Розумієте, ворог теж вже розуміє, що ніхто не розбіжиться, що їх будуть чекати. Будемо сподіватись, що нам пощастить.
Аюшка• 08 января 2023
А не может это быть как отвлекающий маневр? Чтоб допустим мы переключили внимание на белорусь, а рашисты тем временем пойдут в наступление на совсем другом участке
dArtagnan• 08 января 2023
Ответ дляПростоИра
Коли ж буде наступ?
Я вам так скажу, що цього навіть в рашці командування точно не знає.
Зазвичай, у таких планах підготовлюють декілька варіантів з різними датами, тактичними цілями тощо. І рішення про введення в дію певного плану приймають на вищому рівні в залежності від обтавин.
Можливий навіть варіант наступу-відступу і так кілька разів, щоб відтягнути українські сили, а основний напад під, припустимо, на Харківському чи Сумському напрямку.
Аня_я• 08 января 2023
Ответ дляdArtagnan
У нас тот раз и пво толком не было.
dArtagnan• 08 января 2023
Ответ дляАня_я
У нас тот раз и пво толком не было.
Скажімо так, воно було у кращому стані, ніж ворог вважав. Тому вони тоді залітали вглиб країни, де їх збивали.
dArtagnan• 08 января 2023
Да... сказал бы мне кто год назад, что на советчице я буду обсуждать не как стать богом в постели, или сохранить душевное спокойствие, когда у нее ПМС, а стратегию и тактику боевых действий
amoa• 08 января 2023
Ответ дляЧитака
Це ви розкажіть тим хто в 2014 біг від війни та окупації на Донбасі, а в 2022 знову.
Алтыншаш• 08 января 2023
Ответ дляdArtagnan
Мої ж ви гарнюні
То ви ж тоді в курсі, що наші установки мобільні, саме тому ефективні.
І НГ на початку війни не дуже то і при чому. 70% - це заслуга невеликих груп ТРО і учасників АТО,. І кожна бабця в селі уже знає, як відбувається наступ - хто за ким летить, хто чим стріляє, хто за ким їде, хто за ким пішки тільопає... і навіть на око прикинуть може кого тапочком по площі одходить можна, а від кого в лісі ховатися.
Наука...
Life-game• 09 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Та вот тема была уже удалили
Якобы наступление очень скоро будет
Автор сказала скриньте
Кто-то скринил?
Скиньте?
Life-game• 09 января 2023
Ответ дляАюшка
Мне кажется, что если везде разгонят, что на Киев пойдут - значит не пойдут
Да, да, да...
В прошлом году говорили войны не будет