Пасти Ла• 09 января 2023

Стайлер Dyson, ваши отзывы

Хочу понять, стоит ли столько денег тратить. Брешь в бюджете не пробьет, но ведь правда безумно дорого.

У меня тонкие обесцвеченные ломкие волосы до плечей, еще и склонные волноваться)) и руки из филейной части.
Сейчас для объема и выравнивания сушу на бигуди-липучки и досушиваю феном с брашем, на большее не способна.
Трусы с капюшоном• 09 января 2023
Місяць тому купила)
Сушить класно, волосся не перегріває і не видирає так, як інший фен-щітка, що у мене був.
На браш легко вкладаюся.
А от укладки - для мене складніше. Треба обов´язково засоби хороші для фіксації підібрати. Але об´єм непоганий виходить.

автор Пасти Ла • 09 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Місяць тому купила)
На браш легко вкладаюся.
Ну от об´єм, вирівнювання і найменша шкода для мене найголовніше.
Феном-щіткою ніколи не користувалася, просто фен хороший parlux, сушить, але до нього прямі руки повинні бути у комплекті, щоб лише феном щось робити)
Трусы с капюшоном• 09 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Ну, до дайсона звикнете. Глянете якісь відео на ютюбі (я так робила, але +- розібратись). Легку хвильку я робила на круглі насадки - непогано. Але тримається недовго, навіть, з засобами. Хоча не пшикала лаком і без екстра фіксації. Якщо я хочу укладку хвилясту - я кручу на прасочку і тримається воно в мене мега-мега довго і без всяких засобів)

А висушити з об´ємом взагалі не проблема ним.
Головне, щоб він тримався))
Трусы с капюшоном• 09 января 2023
Об´єм класно робити так - висушили по довжині звичайною насадкою, а тоді взяти насадку-щіточку і сушити корені вже під верх нею. Об´єм дуже гарний виходить.
Бо на браш волосся більш розсипчасте виходить. Теж нічого, але я ним не часто вкладаюсь
автор Пасти Ла • 09 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Дякую. А якщо не секрет, який купили колір? Бо синій чомусь дорожчий і коробка більша, але за описом такий самий 🤔
Трусы с капюшоном• 09 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Ось такий брала, у такій ж комплектації.
Лонг версія. Він був тоді у лонг версії найдешевший - тому цей колір і взяла.

Я брала на стилусі, але місяць тому він був помітно дешевший)) 29 тисяч десь.
Трусы с капюшоном• 09 января 2023
Там ж на стилусі рожевий зараз в крутому комплекті всього 28 тисяч.
Стайлер Dyson Airwrap Customised Kit 2
вбийте в пошук і побачите
Железная тетя• 09 января 2023
Дівчата,в кого густе волосся чи бере він? Бо здається моє волосся тільки на цемент можна вкладати.Накрутка не тримається ((
Душка-свекровь)))• 09 января 2023
Переоцінене лайно з гарним маркетингом. Ну, чисто суб‘єктивно)

Душка-свекровь)))• 09 января 2023
Ответ дляЖелезная тетя
В мене таке ж волосся і я вже змирилась, що нічого толком не тримає.
Локони, щоб довше тримались, то ви після накрутки на плойку, закрутіть ще раз локон на палець, потримайте 3 секунди і відпускайте. Потім всю зачіску покрити лаком (беріть супер-мощний і краще дорогий, професійний) і дай бог через годин 5 тільки розпадеться)
автор Пасти Ла • 09 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
А у вас є?
Душка-свекровь)))• 09 января 2023
Ответ дляПасти Ла
А у вас є?
В подруги є. Брала в неї на тест-драйв))
автор Пасти Ла • 09 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Стайлер Dyson Airwrap Customised Kit 2
вбийте в пошук і побачите
Дякую, але я за кордоном і брати буду на офсайті. Синій 579е, рожевий 549е. От не знаю, що там за ті 30 евро? 🤔
Stepa_nida• 09 января 2023
Мені подобається. В мене є і фен гарний, але люблю стайлер ніжною любов´ю.
1. Він легкий, компактний, якщо маєте чохол то класно брати в поїздки, більше ніяких страждань з готельними фенами.
2. Насадка-щітка для вирівнювання кльово ’дисциплінує’ волосся.
3. На браш класно робити об´єм, додавати блиску, укладати гривку-чілку.
4. Насадки для локонів - з цим у більшості найбільше проблем, всі очікують роботи як гарячого інструменту (плойки), у той час як дайсон це в першу чергу фен, який сушить помірно гарячим повітрям, не так сильно травмуючи волосся.
Щоб отримати ніжні локони, потрібно грамотно обрати догляд (без надто важких ліпідних масок), додати трошки стайлінгу, якщо довге чи важке волосся - то підколоти локони до вистигання.
Ну і локони крутити на дайсон це одне задоволення, порівняно з гарячим інструментом - одна рука вільна, інша не перевтомлюється за рахунок легкості стайлера.
неДоПриличий• 09 января 2023
Дівчатка, як думаєте, варто його купувати для витягування хвилястого волосся?
Якщо так, яку саме модель?
Дякую.
автор Пасти Ла • 09 января 2023
Ответ длянеДоПриличий
Якщо так, яку саме модель?
Дякую.
Так там одна модель. Просто є старий варіант, де фен з діркою і треба міняти насадку, щоб накручувати в іншу сторону, і новий, з двосторонніми накруточними насадками і феном з ефектом прибирання пухнастості
lily300• 09 января 2023
Мне именно укладка на браш больше нравится феном. И, из-за того, что стайлер не так давно у меня, я еще не поняла как делать эти волны, которые должны держаться без всяких фиксирующих средств) но я не отчаиваюсь)))
Репетиторша• 10 января 2023
А він дійсно на стільки кращий від того ж Філіпса? Як на мене дурні гроші .Якщо руки з того місця звідки треба то і на дешевих гаджетах буде гарний ефект,а якщо ні то ні.