ЕлькиПальки• 09 января 2023

Розлучення. Розподіл майна.

Питання. При розлученні. Якщо у шлюбі була куплена квартира, то як її будуть ділити, якщо:
в цій квартирі є гроші -
1. з добрачної квартири чоловіка- 10% від суми
2. гроші зібрані разом супругами - 40% від суми
3. гроші подаровані чоловіку - 50% суми - але ці гроші ніде не прописані і не зафіксовані, що були подаровані, тобто вони були проведені, як зібрані нами у шлюбі.

При чому, чоловік нічого на дитину (її вихованні, розвиток) не давав останні 4 роки. Відповідно і мені також.

То як буде ділитись квартира. Згідно вкладених туди сум. І мені як дружині тоді припадає 20% від суми, чи все ж просто навпіл?
Як?
Лукава_Кiшка• 09 января 2023
Как договоритесь с мужем, а если не договоритесь то через суд и пополам.

Moon shine• 09 января 2023
навпіл,бо всі ці % мають бути десь задокументовані. слова до діла не пришиєш. мало хто що говорить... коли купували,то треба було оформлювати купчу і там прописувати усі ті %,де чиє. а так навпіл.
Лиса Патрикевна• 09 января 2023
рекомендую нанять адвоката и отсудить всю квартиру.+ на элементы.
Я такое• 09 января 2023
Якщо чоловік доведе, що 10% його особисті кошти, то йому тоді йому трохи більше буде (думаю, нескладно буде це зробити). Щодо 50% подарованих коштів, то скоріш за все малореально. Тому можете претендувати майже на половину. Можете спробувати і рівно на половину (якщо що, то я адвокат).
Мао_Мяо• 09 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Смешно. Особенно про элементы :))
автор ЕлькиПальки • 09 января 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
вже не можемо домовитись. бо скільки ж ще грошей йшло на супутні витрати.
що на мені були всі розходи дитини - від одягу до школи. він же це не враховує.
автор ЕлькиПальки • 09 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
хіба це можливо? в нього іншого житла не має?

Веселуха Муха• 09 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Это элементарно Ватсон)) элементы всем нужны
Я такое• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Як адвокат скажу, що це неможливо. Подайте на аліменти, якщо не буде оплачувати і буде накопичуватися борг, то за рахунок квартири щось ще собі зможете відсудити.
автор ЕлькиПальки • 09 января 2023
Ответ дляЯ такое
якщо ви адвокат, то можна ще одне питання вам:
чи можлива ситуація, що він у мене забере дитину, тільки через те, що в нього залишається ця квартира, а я на зйомній?
Мао_Мяо• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Невозможно. 50% - это ваш максимум. Но будьте готовы, что съезжать и продавать квартиру он не захочет
автор ЕлькиПальки • 09 января 2023
Ответ дляЯ такое
ось і я так думаю, що відсудити всю квартиру - малоймовірно.
Аноним_Русалка• 09 января 2023
Все буде залежати лише від доказів звідки взялися гроші, якщо доказів не буде тоді просто пополам
діти і хто їх утримував взагалі до цього питання не відносяться
Мао_Мяо• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Вы думаете, ему нужен ваш ребёнок? Квартира скорее всего будет ваша с ним 50/50
автор ЕлькиПальки • 09 января 2023
Ответ дляМао_Мяо
вже бачу. то він горів бажанням розлучатись, а тепер раптом зрозумів, що грошей, щоб сплатити за квартиру - навіть 20% в нього зараз не має...
і вже і офіційно розлучатись не хоче.
Аноним_Русалка• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
так зхріна лі в нього залишається ця квартира? вона в нього не залишається ні при яких розкладах.
і взагалі-чуть шо, оформолюйте домашнє насильство, це вам допоможе в питанні з дитиною
Я такое• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Дитині скільки?
Як я люблю ці маніпуляції дітьми. 90% чоловікам після розірвання шлюбу дитина не потрібна, а щоб жити з нею, то і подавно.
І також нагадаю вам, що квартира не є його особистою власністю - вона ваша спільна власність, тому ніяких переваг у вашого чоловіка немає.
Лукава_Кiшка• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Отсудить нет, но договориться наверное можно, он оставляет все вам и ребенка в том числе.
Карусель-весель• 09 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
И эти люди дают нам советы

автор ЕлькиПальки • 09 января 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
та ні. він навпаки хоче відібрати дитину.
ГендиреХтор• 09 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
точно!элементы отсудить точно нужен адвокат.
это не баран начихал))
ГендиреХтор• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
і вже і офіційно розлучатись не хоче.
так он и не обязан вам сплачивать.
сплатите вы ему)
будет жить в своей половине квартиры.
Аннуитет• 09 января 2023
Судом 50/50 если не будет подтверждения, что деньги, за которые покупалось, не подлежат разделу (дарственная, договор продажи другого личного имущества, наследство и тд). Все остальное (в т.ч. и ребенок) не имеет значения.
Вот только сама решение получила месяц назад, причем апелляцию уже
Лукава_Кiшка• 09 января 2023
Ответ дляКарусель-весель
И эти люди дают нам советы
Ну прям, это даже хорошо, что человек знает это слово только понаслышке.
Фекла Персиковна• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Дитині скільки років? З 10 здається сама вирішує з ким залишатися
автор ЕлькиПальки • 09 января 2023
Ответ дляАннуитет
Підкажіть, як довго у вас йшли судові засідання по розподілу майна? Апеляцію подавав ваш чоловік чи ви? І який час пройшов?
Крім того, як прописана у вас передача грошей? Бо чоловік хоче віддавати мені гроші протягом не відомо скільки років....
Аннуитет• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Суд 2 роки, апеляція майже рік, подавала та сторона.
Рішення суду не прописує передачу коштів, воно визнає власність 50% від квартири.
автор ЕлькиПальки • 09 января 2023
Ответ дляАннуитет
Тобто, якщо після того, як мені встановлять 50 відсотків власності на квартиру, чоловік спалить квартиру (але зробить це так, щоб не довели що він), то у мене і майже нічого не залишиться.
А якщо машина, то розбити її вщент і також не має машини.... Або зробити так, щоб її вкрали ...
Аннуитет• 09 января 2023
Ответ дляЕлькиПальки
За машину можна відсуджувати компенсацію, там не може бути власність 50%.
Адвокатське бюро Сергія Пагера• 25 января 2023
Добрий день, ми можемо допомогти у вирішенні вашої проблеми Адвокатське Бюро Сергія Пагера 380635983674