Коробка с карандашандрами• 09 января 2023

Мавпяча віспа

Тут ще від грипу і ковіду не відійшли всі добре ,як читаю що у Івано-Франківську,вже завезли тести на визначення мавпячої віспи,це все якось наперед знають що буде чи як?
автор Коробка с карандашандрами • 09 января 2023

Таки в курсе• 09 января 2023
Вы что , свой бизнес не планируете, дела ведете, как карта ляжет?
Ответ дляТаки в курсе
Тоді все сплановано
наКоблучках• 09 января 2023
Ну якшо барани полізуть тестити вітрянку, то ті тести обов‘язково покажуть манкіпокс, на то і розраховано.
Ответ длянаКоблучках
Та певно і полізуть,бо бачу що у місті є зараз багато хворих на вітрянку дітей
Veronika_100k• 09 января 2023
Это для тех, кто готов верить, колоть, обследоваться каждые 15 минут. Не готовы верить в это 💩 - игнорируйте. Всё!
Не умею мерить• 09 января 2023
узбагойтесь. у нас епидемия туберкулёза и гепатитов/кори и ВИЧ на высоком уровне. , а они куда страшнее ковида. взять туберкулёз им заражён каждый 3й человек в мире. гепатит каждый 2.5