ЖенаАйтишнеГа• 09 января 2023

3 дитина. Хто зважився?

Часу майже не лишилося, мені 39, тобто максимум 41-42, незважаючи на війну і все. Розум говорить - ні, а серце - хотілося б ще раз пережити цю радість. Хто зважився в моєму віці?
Леся Українка• 09 января 2023
Успіхів вам, якщо маєте здоров´я то робіть як вам хочеться.
Мені 37, другу плануємо🤗

автор ЖенаАйтишнеГа • 09 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
Мені 37, другу плануємо🤗
Дякую, нехай у вам все буде добре ]
So_so• 09 января 2023
Мы второго в таком возрасте, но до войны. Сейчас, чисто теоретически, 3й ребенок нашей семьи это безумие. Тут хоть бы вырастить второго и всем выжить.
Сирожено_пирожено• 09 января 2023
Ой нет
Маманя• 09 января 2023
Планировали третьего, в итоге четверо)
Тут только вам с мужем принимать решение
Любительница• 09 января 2023
Кроме возраста по остальным факторам нет сомнений?
Sprouts• 09 января 2023
Якщо в вас з чоловіком сумарна зарплата 30тисяч гривень, немає боргів і кредитів- заводьте

ротцвеники• 09 января 2023
38 родила третьего - 4 года сейчас ему.
все ок
тяжеловато, но терпимо. тем более опыт есть...
автор ЖенаАйтишнеГа • 09 января 2023
Ответ дляЛюбительница
Я розумію, що війна закінчиться, а дітородного вік в мене - майже не лишилося часу
автор ЖенаАйтишнеГа • 09 января 2023
Ответ дляротцвеники
38 родила третьего - 4 года сейчас ему.
все ок
Ви молодець, а я тягнула, ще рік, ще рік....
So_so• 09 января 2023
Ответ дляSprouts
Серьёзно?
730$ на семью из 5 человек и при этом жена уйдет в декрет и даже этой суммы не будет минимум года 3.
Любительница• 09 января 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Она может закончится или не закончится и через 10 лет.
Непонятно• 09 января 2023
Ответ дляSprouts
Ви валютою помилилися
Ми думали планувати цього року, але вирішили поки що відкласти.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 января 2023
Мы планировали. Мне тоже 39) пятнадцатая неделька уже 😍 я постоянно наслаждаюсь эти. Состоянием ❤️❤️❤️❤️
Sprouts• 09 января 2023
Ответ дляSo_so
Серьёзно?
Якщо вона живе не в великих містах, цього з головою достатньо. Багато хто з мінімальною заводить 3ю дитину, надіючись на виплати від країни
автор ЖенаАйтишнеГа • 09 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вітаю вас
автор ЖенаАйтишнеГа • 09 января 2023
Ответ дляЛюбительница
А жити треба....
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 января 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вітаю вас
Дякую)
So_so• 09 января 2023
Ответ дляSprouts
Вы жили в маленьких городках? Я да. Почему то жители больших городов думают, что есть какие-то специальные сильпо или специальные аптеки для маленьких городов, что товары, пересекая черту этих городков сразу становятся дешевле на 30%.
Про выплаты даже не хочу комментировать.

Непонятно• 09 января 2023
Ответ дляSprouts
В маленькому місті такої суми ніяк не вистачить. Звичайно, що маргінали і 10 народять , не думаючи
Я не тону• 09 января 2023
Рожайте третьего и выезжайте из страны .
Rocka Rolla• 09 января 2023
Прям моя історія, мені 37, теж хочу третього, но сумніву вагон
Крошка Енот• 09 января 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
І я боюсь не встигнути. Мені 35, дуже хочу встигнути 2 дитину народити до 37-38. І бачу, що війна не закінчиться найближчим часом, а вік вже не 25.
Якщо є фінансова можливість - народжуйте.
Краля-Галя• 09 января 2023
А зачем вам третий? Ну реально? Трое, это не двое.Ну пережили радость беременности и рождения, родили третьего,а потом то что? Будни и не легкие, вы это осознаете?
Додекаэдр• 09 января 2023
Я в 37 наважилася на 4)). Все супер, життя б’є ключем))
Автопортрет нурофена• 09 января 2023
Ну разве чтобы папашу вывезти за бугор и откосить от мобилизации, а так нафигонова надо во время войны
Печенюшка• 09 января 2023
Третя дитина як законий засіб для виїзду з країни)
Нежная Лапка• 09 января 2023
Мені 37
Дочці 5 міс
Старшим 12 і 9
Не відкладайте, якщо дійсно хочете.
Слухайте себе і чоловіка, тут вам мудрого нічого не скажуть.
Зараз ще припишуть бажання звалити з країни чи відмазатись від мобілізації😒😒😒
Комиссия50%• 09 января 2023
Автор, если есть здоровье и желание- в добрый путь! Детки это счастье! Война окончится, а часики тикают
Лгин• 09 января 2023
Мені 38, вже на фініші до зустрічі з малюком, старшим 10 і 7. Кайфую.