Ума Палата• 09 января 2023
Коронавірус повернеться?
Як ви думаєте, чи буде знову карантин та коронавірусні обмеження? Я не вакцинувалася, на ковід хворіла в легкій формі. Якщо пандемія знову повернеться, як у 2021, що будете робити?
Советчица Года• 09 января 2023
А хіба віруси зникають?
Нічого не буду робити. Свій імунітет мене зе не підводив.
Ума Палата
• 09 января 2023
Я автор теми, переживаю дуже , що буде примусова вакцинація. Я не проти вакцин, але вважаю що у кожного має буде свій вибір. Краще б зробили тести на ковід безкоштовні для народу….
Единорог помог• 09 января 2023
Карантин никуда не девался. Продлен до конца апреля.
Надеюсь, скоро эта афера закончится...
Советчица Года• 09 января 2023
Ответ дляУма Палата
Що Ви робили під час минулої примусової вакцинації?
курасаны• 09 января 2023
Штами можуть гуляти. Це зараз омікрон та його варіанти. Які легше, а повернення дельти чи британського не хотілось б.
Veronika_100k• 09 января 2023
Ответ дляУма Палата
Нафиг им давать кому-то тест, если стоит задача всех колоть максимально регулярно))
Клин_Кляйн• 09 января 2023
Вы от гриппа прививаетесь? Вас кто-то заставляет? Так и с коронавирусом. Гриппом, например, сейчас тоже многие болеют.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 09 января 2023
Ответ дляСоветчица Года
Минулого року я змушена була вколоти цю кляту вакцину, бо пригрозили звільненням з роботи. Краще б я звільнилася. Я ледь не померла від тої вакцини, в мене було тяжке отруєння, висока температура, сильна рвота з діареєю. Відкапували, детоксикаційну терапію проводили. Після вакцинації я моментально захворіла ковідом який перейшов в запалення легень. Ніколи не хворіла на запалення, на грип останній раз хворіла в дитинстві, ОРЗ лише в легкій формі, а після вакцинації кожен раз орз переходить або в гострий бронхіт або в запалення легень. Це жесть просто! І ось знову температура 37, ні кашлю, ні нежиті, ні горло не болить. Мабуть знову ковід. Хай вони сказяться з їхньою вакциною. Лише імунітет підірвали мені цими вакцинами. В пандемію не захворіла, зате після вакцинації аж бігом ковід причепився.
Страхованная• 09 января 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Надеюсь, скоро эта афера закончится...
Дай Бог!
Советчица Года• 09 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Тоді легше або звільнитися, або купити, або подавати до суду (деякі тут писали, що їх поновлювали на роботі і повертали зарплату)
pragaElena• 09 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Може ви підхватили ковід за пару днів до вакцинації а симптомів не мали бо не пройшов інкубаційний період? Ви ж не знаєте напевно , були ви тоді захворівши чи ні.
Напланетянка• 09 января 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Корона и есть разновидность гриппа, переодетая.
Советчица Года• 09 января 2023
Ответ дляpragaElena
А яка вже різниця, якщо вакцинація не допомогла, а погіршила стан автора?
pragaElena• 09 января 2023
Ответ дляСоветчица Года
Вакцинація не допомогла , бо потрібен час після вакцинації, місяць - і тоді вакцина почне діяти. Чи ви вважаєте , що вакцину зробив і через 5 хв вона почне захищати організм?
Советчица Года• 09 января 2023
Ответ дляpragaElena
Тоді який від неї толк і навіщо всіх поголовно гнали на ту вакцинацію?
Курочка-чубаточка• 09 января 2023
Ответ дляpragaElena
🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Саме так?! а «чудодійний пфайзер» тут зовсім ні до чого???
Краще мовчіть!
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Могу дать контакт где сертификат покупала
Клин_Кляйн• 09 января 2023
Ответ дляНапланетянка
Что-то вы не то узнали. Они из разных групп вирусов.
АсобеннАя• 09 января 2023
Все может быть, но в большинстве стран давно отменили ковидные ограничения
ТихоЯ• 10 января 2023
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Попробуйте записаться к врачу.Очень много болеет.
Ну так не факт что коронавирусом. В этом году грипп вернулся, потому что корона ушла с лидирующей позиции
МаргаритаЛьвовна• 10 января 2023
Ответ дляdvq
Точніше його повернуть , не дарма було закладено кошти у бюджеті і закони також тихесенько штампують доки люди війною переймаються
А хвороба вона і зараз є, люди навіть без тепла, електроенергії під час тривоги якось без паніки вирішують і лікуються
а что у вас за чудо такое на аватарке?) надпись не видно