Слухи-руки не распускаю• 09 января 2023
Фрезер в домашних условиях для обработки валиков вокруг ногтей
У меня просто беда с руками
Пересыхает кожа на валиках вокруг ногтей, я ее шкрябаю и руки это ужас
Мажу маслом, кремами, но мало помогает
Когда ходила на маникюр то такой проблемы не было
Но сейчас не могу ходить
Задумалась, может купить фрезер и сглаживать эти места, зазубринки?
Уточню- ногти я не собираюсь им себе трогать, только вокруг надо
И ещё б и для пяток было б неплохо
Кто пользуется в таких целях, порекомендуйте пожалуйста свой аппарат
На фото примеры проблемы
Мажу маслом, кремами, но мало помогает
Но сейчас не могу ходить
И ещё б и для пяток было б неплохо
На фото примеры проблемы
Слухи-руки не распускаю
• 09 января 2023
Ответ дляСкелет дыни
То, что на фото , надо лечить, а не фрезером шлифовать
Как проходит такое лечение?
Точная копия плова• 09 января 2023
Может купить мягкую, мелкоабразивную пилочку и шлифовать.
Я так тоже раздираю. Когда не могу себя контролировать, заклеиваю пальцы пластырем, хоть подживает
Скелет дыни• 09 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Как проходит такое лечение?
Дерматолог подскажет . Для начала попробуйте мази заживляющие
пышка_мышка• 09 января 2023
какой ужас. вы же сама себе пораздирали? Купите Ординари- масло 100% шиповника- за три дня все заживет- мажьте на ночь. Я себе купила фрезер-шлифую, но сама себе простенько делаю маникюр. Брала аппрат хороший на 35000 оборотов. Но шлифует мягко, я еще валики потом обрезаю ножничками. Вы лечите, увлажняйте и не допускайте пересыхания кожи.
LIANA171185• 09 января 2023
В вашем случае-никакого фрезера,как минимум,пока не заживут ранки.Тогда ещё можно подумать об аппарате.Когда будете брать,попросите сразу фрезу для шлифовки,и там же узнайте за фрезы для педикюра.Но будет ли вам удобно самой себе шлифовать-не знаю
Слухи-руки не распускаю
• 09 января 2023
У меня пальцы без таких ран, это на одном фото палец дочки, она так шкрябает, нервничает.
Да, я себе пластырем заклеиваю, ей тоже вот посоветовала. Просто когда нам Ман кюр делали, то такого не было.
Вот хочу купить фрезер и после заживления полировать валики, научусь как правильно.
А напишите пожалуйста название фрезера на 35000 оборотов, девушка выше написала, что такой у нее
Я и насадку для пяток к ней приобрету, тоже очень надо.
Кудряшка Сью• 09 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Как проходит такое лечение?
Вітаміни! Жири у раціон включайте.
Також масляним розчином вітаміну А мастіть кутікулу.
Це жах на фото.
Неугомонная• 09 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
фрезер Марафон або стронг.
Інші п´ятки не потягнуть ( більш дешеві моделі), а якщо й потягнуть , не ненадовго
Слухи-руки не распускаю
• 10 января 2023
Ответ дляНеугомонная
фрезер Марафон або стронг.
А подивилась на розетці по характеристикам, то маратон и Стронг 35000 обертів, Але потужність 40 Вт
Є других фірм потужність 65 Вт і також 35000 обертів, вони ж мабуть Бути кращими?
Неугомонная• 10 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
можливо цей тоже норм, але всі фрезери, в яких в наборі оті фрези в коробочкі - Китай поганючий. Для зняття покриття піде. А для обробки шкіри, ну не знаю.
Нормальний фрезер - це стоматологічна машина, компактна. Марафон як раз стомат апарат портативний.
Слухи-руки не распускаю
• 10 января 2023
Ответ дляНеугомонная
Дякую!
Весела бджілка• 10 января 2023
Автор, фото для прикладу не інформативні, робіть свої, чи Ви думаєте, ми по рукам Вас взнаємо-)))
По питанню. Пилочки прекрасно справляються з боковими валіками. Можна по ремуверу. Головне - не перепиляти, бо грубіти буде більше, як захисна реакція. Так само п´яти - лазерна пилка і нема проблем. Хоч у мене є і фрезер, але ухайдохать його на п´яти для мене не раціонально, я роблю покриття гелеве і гель-лакове, мені він треба для зняття і для комбі манікюру та рідше для педикюру (пальців). Фрезер зараз маю гарної якості копію Стронг 210 на 65Вт. Задоволена, він тягне і п´яти, просто я розумію, що так прискорюю розхитування ручки, необхідність ТО і заміни.
Каменная Фрося• 10 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
У меня такой, брала для себя. Как раз чтоб пятки шлифовать и на руках заусенцы.
Слухи-руки не распускаю
• 10 января 2023
Ответ дляВесела бджілка
Та у мене з руками біда, на роботі коли люди приходять обслуговую в перчатках, бо жах
Не можу вспомнити що я такє робила, щоб так окрасилися чимось руки, Але я зараз кодег день з різними мазями маю діло, Може якась з них такие наробила мені і пересушують, а я вже зішкрябую.
Завтра вихідна, буду партии, чистили, мастити їх
А на фото в темі середнє фото- рука дочки
П.с. ось моя рука, під нігтями то не грязь, я сама на фото як побачила так жахнулась..то Або мазь Вишневского, Або якась друга. Обробки роблю хворій людині.
Весела бджілка• 10 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Коли такі ранки, то ніяких ремуверів не використовуйте. Подоглядайте за ручками, поробіть ванночки з ромашкою, календулою. Заживуть ранки, то з морською сіллю. Після ванночки - масла для кутикули, привчіть себе, особливо взимку, хоч на ніч, а в ідеалі кілька разів на день, краще після водних процедур наносить масла, добре як з маслом чайного дерева і вітамінами. Задирки просто акуратно щипчиками чи ножничками зняти, щоб далі не рвалося.
Коли от так фарбником нігті і руки замащуються дуже допомагає випрати вручну господарським милом кілька речей. Далі вже змащувати. Ще креми з пантенолом прекрасно допомагають, я тримаю від всього бепантен або пантестин.
Дуже багато відгуків на креми для рук типу лізоформ з пантенолом.
А фрезер можна, але трошки згодом.
Весела бджілка• 10 января 2023
І ще, автор. Якщо ви вдвох з донею, купуйте фрезер і освоюйте. Той, що Ви показали нормальної потужності, для домашніх манікюрів вистачить. Можна одна одній робити. Тільки фрези треба інші. З тих, що в наборі не викидайте мандрель-барабанчик з наждачками, от ними добре натоптиші підчищать і загрубівші валіки, але там є градація абразиву, якщо сильно крупна наждачка, обережно, можна купити в магазинах на 180 гріт або 200-220-240, міленьку. Красота!
Слухи-руки не распускаю
• 11 января 2023
Ответ дляВесела бджілка
Дякую за розгорнуту відповідь!