Мусик Пусик• Изменено 10 января 2023
Кольпоскопія погана
По кольпоскопії дисплазійні признаки. Пап тест атипічні клітини невизначеного походження. Запалення. Дисплазії не показало. Є надія, що там нема дисплазії?
Мусик Пусик
• 10 января 2023
Ответ длямиссДавеча
Думаю вам назначат биопсию, соглашайтесь.
Не рожала ще. Можна біопсію?
ФсеСама• 10 января 2023
На сколько я помню как мне объясняла гинеколог, то эти клитыны не говорят конкретно о ’все пропало’ - это может быть воспаление.
Там ещё тип должен указываться в пап тесте.
ФсеСама• 10 января 2023
Ну и дисплазия это тоже не приговор, я свою радиоволной убирала.
Но к врачу сходить в любом случае. Лучше, чем здесь сидеть гадать.
Мусик Пусик
• 10 января 2023
Ответ дляФсеСама
Ви думаєте, я тут лікуватись буду?) Просто може схоже щось у дівчат було
Мусик Пусик
• 10 января 2023
Я не рожавша. Дуже хотілось би найближчим часом дитинку.Це дуже хвилює...
ФсеСама• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Сейчас 21 век, не волнуйтесь, все убирается/контролируется)
Разгуляшка• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Не переживайте так, у мене дисплазія 1 ст мабуть років з 20, вона стоїть на місці дуже давно і вже двох діток народила.
Мусик Пусик
• 10 января 2023
Ответ дляРазгуляшка
Удаляти не кажуть?
Разгуляшка• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удаляти не кажуть?
Ні, бо це нічого поганого не означає, треба тільки регулярно ходити до гіні перівятись, чи нічого нового, раз в рік ходжу.
Раніше моя гінеколог казала прижигати, але зараз вже мовчить, бо медицина з’ясувала, це не потрібно при 1 ст.
Мусик Пусик
• 10 января 2023
Ответ дляРазгуляшка
А як вам ставлять діагноз? По чому? Біопсію беруть раз в рік?
Разгуляшка• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Ні, вона дивиться спеціальним прибором, колькоскоп здається, змащує шм спеціальними розчинами, тоді дивиться. Ще гістологію робить, щіточкою бере матеріал з шм.
Мусик Пусик
• 10 января 2023
Ответ дляРазгуляшка
І цей аналіз показує,дисплазію? В мене не показав, а при огляді видно(
90x60x90• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Пересдайте ПАП тест. Надо знать какой степени дисплазия, если она есть, и тогда будет понятно, что с ней делать.
Разгуляшка• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Колькоскопія показує, що щось не так і далі вже клітини з шм досліджують, чи вони нормальні, чи ні. Треба здати аналіз на впч, чи немає онкогенного типу, який призводить до раку шм.
90x60x90• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
А растворами обрабатывала? Биопсию предлагала?
Разгуляшка• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
При огляді видно, що є закрашені участки, а що там, треба брати клітини шм на аналіз. Взагалі вам це гінеколог повинен був розказати.
Мусик Пусик
• 10 января 2023
Ответ для90x60x90
Є йоднегативна зона і біле після уксуса. Біопсію не предлагала поки що. Це я тільки отримала пап тест. Скоро піду знову до неї.
90x60x90• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
А воспаление какого типа в мазке?
Мусик Пусик
• 10 января 2023
Ответ для90x60x90
А воспаление какого типа в мазке?
2 пише. І атипові клітини неясні.
90x60x90• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
2 пише. І атипові клітини неясні.
Может стоит переслать мазок. На ВПЧ сдавали?
Шумелка Мышь• 10 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Було так..спостерігали..
Назначили свічки через 2 місяці переробили і все Ок було
ПрипоРошенная• 10 января 2023
Автор, не хвилюйтеся Ви так, але процес не запускайте. Я би Вам радила знайти толкового онкогінеколога, сама так робила, мені так спокійніше. Мені теж брали біопсію, ВПЛ у мене немає, робили конізацію. Гістологія зійшлася з біопсією, все зараз гаразд. Але я особисто знаю жінок, у яких біопсія показувала один ступінь дисплазії, а гістологія гірший. Тобто глибше у тканинах ситуація була гірша. Це я до того, щоб не розслаблялися)
Все буде ок, неприємно, але це не катастрофа
АфродитаПетровна• 10 января 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Було так..спостерігали..
Доброго ранку
Підкажіть будь ласка, білі плями зникли?