Чекаю третього синочка. Перерва між останніми пологами 10 років. Зараз мене в 35 років у вікові ризики записали і є таки деякі моменти (низька платента, варикоз).🤪
Так, от.
Якось у мене склалося (особисто мої спостереження), що перші пологи довгі, другі швидкі, а треті непередбачувані. Чи воно так? У більшості моїх знайомих треті пологи із сюрпризом різної складності.
І в перший, і другий раз в мене були пологи вагінальні.
Поділіться досвідом, хто має трьох чи більше дітей 🙄 як у вас пройшли треті пологи.
Так, от.
Удачная• 10 января 2023
У мене перерва була 9 років
Вагітність надскладна була, хоча перші дві ок
Народжувала в 37
Після пологів все більш-менш повернулось до довагітного стану по здоров’ю
Народжувала в 37
Ответ дляУдачная
У мене перерва була 9 років
Народжувала в 37
Мене тут недавно налякали - мов, за такий довгий строк тіло забуває, і все як в перший раз. Але ж матка повинна пам´ятати шо їй треба робити 🤣
Боюся дуже затяжних пологів 👀
Удачная• 10 января 2023
Ответ дляСанта Лу
Боюся дуже затяжних пологів 👀
Тут я не порадниця
В мене 3 КР були
Головная• 10 января 2023
Третю дитину народила за 30-40 хвилин в приватному пологовому. Без епідуралки. Анестезіолог навіть прийшов на мене подивитись, як це так, що без нього обійшлося. Вагітність проходила легко. 12 перельотів було. До 26 тижнів в спортзал ходила. В 6 тижнів бігла 2 км. в рамках пробігу Нової Пошти. Народила в 36 років.
Ответ дляГоловная
Ви у шикарній формі! Спортивне тіло допомагає. Крута!
В мене зараз 26 тижнів - і вже як дирижабль. Трохи йоги вдома для себе, розтяжка і все.
Выручалка• 10 января 2023
Вагітність набагато важче ніж попередні.
Стосовно пологів не знаю, сама їх боюсь ((
Я тут Живу• 10 января 2023
У подруги перші пологи були у 23, другі у 27, треті у 44.
Перші стрімкі (лікар без попередження стимулював), другі звичайні і легкі.
Треті зробили КР, бо плацента частково перекривала вічко.
Сама третя вагітність у неї була легка, як і друга.
Ви набагато молодше, і плацента може піднятися.
У мене багато знайомих народжували у 37-39 природнім шляхом. Правда, трохи менша була різниця з попередньою дитиною.
Ответ дляВыручалка
Попередні в мене були у 21 і 25 років. Взагалі на лайті вагітності пройшли. Старшого сина народжувала більше 12 годин, меньшого – за 1,5 години. Без знеболення, але зі стимуляцією
Блін, і шо його в третій раз буде((
Я тут Живу• 10 января 2023
І ще. У мене троє подруг, які народили першу дитину у 35 і 36 років.
У однієї були стрімкі пологи, у двох звичайні.
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую за підтримку! Про плаценту то окрема пісня. Дуже сподіваюся, що підніметься. Лікар каже, що час ще є.
Головная• 10 января 2023
Ответ дляСанта Лу
Дякую. Ну до 41 тижня я розслабилася і набрала капітально ваги, прийшла з пологового 67 кг. Потім правда скинула. В зал повернулася в 7 тижнів дитини. Ходила на біговій доріжці, пілатес.
Я тут Живу• 10 января 2023
Ответ дляСанта Лу
У мене з другою вагітністю була низько плацента спочатку.
У 22 тижні вже була нормальна.
Лікар сказав, що приблизно у третини вагітних спочатку низько плацента, а потім у другому триместрі піднімається.
У 22 тижні вже була нормальна.
Море Счастья• 10 января 2023
Ответ дляСанта Лу
Боюся дуже затяжних пологів 👀
Не правду вам сказали.
Я 2 беременности перехаживала на 2 недели, поэтому когда начались схватки в 38 недель, я даже внимание не обратила - пройдет. Ещё месяц впереди ходить.
А они сильнее и сильнее, схваткосчиталка сигналит красным - едьте в роддом.
Думаю, позвоню врачу. А та - бегом, третьи роды. Приехала, полное открытие, ещё пол часика и родила. Даже тужится не надо было, как первые 2 раза. Просто с водами она из меня вышла потоком. Так что все быстро, легко, неожиданно. Даже не верилось
Мамулька• 10 января 2023
Я теж третього) але я готувалася як до Олімпійських ігор 🤣 тому, я просто у захваті від третьої вагітності 😍 це казковий, дивовижний час для мене!
Ответ дляМоре Счастья
Не правду вам сказали.
Хоч би всім так! Дякую за ваш оптимістичний досвід. Віритиму, що все буде не довго та легко.
Море Счастья• 10 января 2023
Ответ дляСанта Лу
Пусть все будет хорошо и лёгких родов