ЗлойанОним• 10 января 2023
Аналізи під час вагітності
Підскажіть під час того як стали на облік, якого кольору треба пробірки? На аналізи
сказочное_Бали• 10 января 2023
А колір пробірок важливий? Ось тільки недавно народила, і про це не чула
ЗлойанОним
• 10 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
Та я така не уважна, щось сказали з червоним ковпачком, з голубим… тому вирішила запитати
Экспертиза• 10 января 2023
Я тоже только встала на учет, а что за пробирки у вас просят? На бак посев или куда?
ЗлойанОним
• 10 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
Одна на загальний, одна на біохімічний, а то сказали по кольорах я послухала вийшла і забула🤦🏼♀️🤣
Курочка-чубаточка• 10 января 2023
Тричі була вагітна, жодного разу про кольори пробірок не чула.
ЗлойанОним
• 10 января 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Можливо ви здавали аналізи де є ці пробірки, а у нас в дк треба купувати самій
сказочное_Бали• 10 января 2023
Ответ дляЗлойанОним
Так в аптеці скажіть для чого вам пробірки треба
Экспертиза• 10 января 2023
Ответ дляЗлойанОним
Ого, я на прошлой неделе сдавала все анализы, никакие пробирки не просили вообще, кроме 2-х анализов мочи, но тут хоть в банке проноси, никто ничего не говорил. Это гос клиника, не частная, половина анализов даже бесплатная была, по направлению
Вам телефонограмма• 10 января 2023
Цветные - это на биохимию, но по цветам не помню, там на каждый анализ свой цвет, помню что с белым и голубым колпачком покупала точно. Это можно в аптеке уточнить, если направление на руках. Если в частной сдавать - то просто сдаете отмеченные в направлении.