Свезло так свезло• 10 января 2023
Дівчатка, прошу поради. Я, він, сестра й свекруха
Намагатимуться дуже коротко. Є наша сім´я, я, чоловік, двоє дітей. Я працюю віддалено. Він у ДСНС, 1 вихідний в тиждень, в 7ранку йде, в 7 вечора приходить. Є його сестра, теж служить, але вийшла заміж і їде в інше місто. З свекрухою не спілкуємося рік, живемо в хвилинах 15 один від одного. Сестра чоловіка жила з нею і побут був на двох і зарплати дві відповідно. Сестра їде, свекруха в лютому йде на пенсію. Розумію, що почнеться "сину поможи". Йому просто немає коли, буде просити мене, а я не хочу. Як вийти з ситуації і не розгризтися в сім´ї? Чоловік в неї є, але живуть окремо, сину дзвонить раз в два тижні, на свята не кличуть, дітей вже теж рік не бачать
ЦыбаФу• 10 января 2023
Чоловік не може сам, значить оплачує людину, яка допоможе. Взагалі не розумію чим ви можете допомагати?
сладкий_ноябрь• 10 января 2023
Это наверное чисто женская тема, уже решать проблемы, которых может мне быть 😂😂😂
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Їй 62, вона *ходяча*)). Там більше про нудно.
ЦыбаФу• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Не будете ж ви її розважати
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Подзвонила 8 числа з тим, що скоро на пенсію, а хто ж приїде вікна терне і шви почистить, і так легко було, а як тепер жити
сладкий_ноябрь• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
И?
Вы не понимаете, что пожилому человеку нужна помощь?
Ну пусть муж выделит с зп 1000 грн, заплатит человеку и он помоет окна. В конце концов до этого сестра мужа все это делала, он не особо вникал, пришла его очередь.
Свезло так свезло
• 10 января 2023
А, і рік назад ми з тим і розійшлись, що дочку я не буду заміняти і я на крайній випадок. Бо вже пробувала на мене присісти
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
И?
Нуууу, тут є нюанс. Ми вїхали в квартиру і купляли все самі. Її допомоги не було ніколи, ні в чому. Коли він жив з мамою, то оплачував койко-місце і теж все робив. Сестра жила з нею на інших умовах. Питання не про це. Як мені так вирулити, щоб не їздити туди. Ну от наприклад було, привези мені каші, собакам їсти закінчилось. Не хочу
НаливайКа• 10 января 2023
Давайте я ей ссылку кину на советчицу, что бы вас не отвлекала
62 то тетка молода
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ дляНаливайКа
62 то тетка молода
Пробувала, не зайшло їй) сказала, що ми тут тільки пісюни обговорюємо, видно в такий день попала)
Банан-барабан• 10 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
И?
А почему муж, а не дочь?
Коленная ложечка• 10 января 2023
Ще ситуації немає, а ви уже виходи шукаєте
Ненакручуйтеся наперед
Чоловіку скажете прямо - ні, я у няньки не наймалася.
На пенсії часу море - можна й самій шви потерти, за кашею з´їздити і собаці їсти купити.
Ненакручуйтеся наперед
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ дляБанан-барабан
А почему муж, а не дочь?
От і я про те. Але сказали, що там молода сім´я, а тебе ми вже пристроїли і діти підросли
сладкий_ноябрь• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
А почему вы считаете, что вам обязаны были помочь с жильем?
У вас видимо накопилось прилично обид. Как в песочнице, ты мне не дал и я тебе не дам :)
Вы же взрослый человек и понимаете, что ваш муж должен принимать участие в жизни его мамы. Нет у него времени, пусть оплатит эту услугу. Делов то,
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Ненакручуйтеся наперед
Нас вже мило попередили, що мати лишаються одна) розпитали про робочий день, коли в садочок-школу ходять діти і вияснили наскільки я вільна
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А мама має приймати участь в житті сина? Ну хоч на пів шишечки? Чи тільки як пенсія засяяла?
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Оба
Донька тому й в інше місто переїзджає, що мама йде на пенсію) лишається син, ми прив´язані до міста цього.
Печенюшка• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Сами, мамо, сами
Печенюшка• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну так надо было и ответить, я всегда занята у своих родителей, вашу маму мне обхаживать некогда
Осторожная• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Если муж будет просить вас помогать, обещайте ему и делайте так как вам удобно. У вас двое детей, времени \сил\денег нет. И т.д.
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Та вона мене менше хвилює. Вона через чоловіка все робить, типу попроси її... він сам не встигає, просить мене і от я г..но. Шкода наших стосунків і його. Подеремо на дві частини)
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ дляОсторожная
Типу йому пообіцяти, а потім ой не встигла?
Осторожная• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну так и скажите, что у вас свободного времени нет вообще и сил нет и дети всё время занимают. Вы бы с удовольствием помогли, но не получится никак)
Осторожная• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Не успела, очень хотела, но не получилось, в следующий раз. У вас ещё и свои родители есть. Им и помогайте.
Печенюшка• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Скажите мужу, что у вас двое детей и свои родители есть и обхаживать его взрослую дееспособную маму у вас времени нет, попсихует и пусть сам с ней разбирается, лучше быть гамном чем прислугой левой тётке
Госпожа_тамагочи• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ага ,ага и все,а если что вы заняты всегда
Свезло так свезло
• 10 января 2023
Ответ дляОсторожная
Там обов´язково, я одна в сім´ї)