Паспортный стол• 10 января 2023

Кто то получал уже ВПО? Жить не за что уже, денег нет совсем, все закончилось!

Ну когда же уже дадут? У нас все позаканчивалось, все запасы сьедены, денег осталось разве что хлеба на пару дней купить. Ну что делать, чем ребенка и себя кормить? Да, знаю что надо было откладывать и т.д.,но что откладывать, если нечего? Пожалуйста, скажите что уже начали давать ВПО!
неДодекаэдр• 11 января 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Та мені нічого не треба від них)))) Я не конкретно про себе писала. От наприклад,приходить до мене сусідка, стара бабця ( світло вимкнули , а вона води не запасла,а в криниці немає ручки ,щоб відром набирати, тільки насос),і каже :’ Дасте води? Бо вже у двох була,сказали ,самим мало...’ Та й таке( І це лиш один з випадків.
Ну не всі такі, але бувають і винятки. Сама у селі виросла і більшість людей допоможе у скруті.

Идущаяповолнам• 11 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
Нет таких автобусов - проезд за деньги и по Польше тоже. Автору элементарно незачто доехать.
Каждый день со Львова от жд едут автобусы бесплатные в Перемышль и Варшаву.
Не говорите о том, чего не знаете
Анка-пулемётчица• 11 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
То я згодна, що не всі,є нормальні люди. Але для мене це було шоком,в місті я з таким не зтикалась. Я до чого написала, можливо автор у селі подібному тому,де я зараз живу,то їй тяжко -факт.
Жена аллигатора• 11 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Напишите,дали кому то уже впо или нет?
Киев, зачисление в 19:46.
СкиниУскачи!• 11 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Обращалась,один раз дала муку и все
В райцентре должна быть организация красный крест, они разово дают помощь ВПО. Там вполне не плохой набор продуктов. Узнайте где у вас и обратитесь
Ку ка ку ка ку• 11 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
Я про государственную программу. Обещали вещи детям. Много про это говорили. По всем новостям. Но не дали. До сих пор говорят, ждите) а уже январь.
Зимние сапожки на девочку есть, завтра могу стельку измерять. На 3 года примерно. Ещё одежда на 4 года для девочки есть.
Ку ка ку ка ку• 11 января 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Не говорите о том, чего не знаете
А во сколько идут?

Идущаяповолнам• 11 января 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А во сколько идут?
С 6 до 11 утра формируется живая очередь на жд вокзале.
Выезд в 11:30
Одни_мысли• 11 января 2023
Боляче читати, людей кинули на призволяще.
Ninjavan• 11 января 2023
Ответ длябибизяна
Не верю, что в селе ЗУ соседи и сельрада игнорируют голодающих ВПО. Имею опыт, у меня иногда яиц соседских по 70 штук собиралось, и банки с домашней тушёнкой не знала куда ставить. Не говоря уже об овощах и крупах. Люди просто приходили и давали, с обязательным указанием на будущее ’не стидайтеся, приходіть та говоріть що треба, допоможемо!’ Очень хорошая и необходимая поддержка была, пока на ноги не встали. С благодарностью вспоминаю сельчан до сих пор.
+++у нас так на Тернопольщине было)) я как детей забрала, мы только там нашли жилье, в селе) у меня никогда столько тушенки не было))) вот правда, какое-то паломничество соседей как началось с нашего заезда, так пока мы не уехали продолжалось)))) я замахалась сладостями отдариваться) никогда ко мне так хорошо люди не относились, просто так. Смешно даже) я говорю, мол, веган я. Бабулька креститься, сует мне петуха и говорит:’поїжте домашнього і нема чого хворіть’.
Мелочунь• 11 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Напишите,дали кому то уже впо или нет?
Дали сегодня. Донецкая область.
Стрекоза любви• 11 января 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Покажите автору где
Що показати? Як у Фейсбуці шукати групи?
Стрекоза любви• 11 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Да, покажите если знаете такие группы
Я з Вінниці. Група у фейсбук називається «Віддам задарма Вінниця». Ви шукайте щось схоже з найбільшим містом у вашому регіоні. Назви груп можуть бути різними. Наприклад «Допомога Вінниця» і тд. Проглядайте найбільші пабліки з інформацією про ваше місто, часто люди роблять репости і теж по цим репостам можна відшукати.
Ло Шарик• 11 января 2023
Автор, скільки дитині і стать? Я маю одяг на хлопчика. Можу Вам вислати.
А по темі : погоджуюсь з багатьма. Ніхто опікуватися Вами не буде, як дитям. Ви в селі, там люди працюють. Якщо Ви там вже давно, то за літо як мінімум могли допомогою сусідам заробити ту ж картоплю, огірки на соління, капусту і решта запасів на зиму.
Пописанная парта• 11 января 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А во сколько идут?
В течении дня стоят волонтеры и в рупор объявляет про автобус. По мере наполняемости отправление.
Карусель-весель• 11 января 2023
Ну вот что имеем! А с каждого утюга кричат :’Выезжайте из оккупации!!!’ Куда и зачем??? За какие деньги снимать жилье и питаться??? Херсонщина, у нас относительно тихо, работаем, получаем рус зарплаты, пенсии, детские. Заехать как автор в жопу мира и строчить потом на советчице, как я проживу с ребенком на эти 3+2 тыс гривен? И это еще если жилье бесплатно?( Куча знакомых уже сто раз пожалели, что уехали, некоторые возвращаются назад. Сидят только те, кто за границей. И это еще если жилье бесплатно?(
ПМСница• 11 января 2023
Гуманитарка, Кременчуг, позавчера дали
ПМСница• 11 января 2023
Ответ дляКарусель-весель
кто вам мешает за границу выехать?
Карусель-весель• 11 января 2023
Ответ дляПМСница
кто вам мешает за границу выехать?
Не кто а что!!!((( Выезд через крыс с одного человека от 400 долларов!!! Где их взять??? И это только отдать перевозчику, несколько суток в дороге, это еще расходы... Семье нужно иметь несколько тысяч для выезда, где их взять, если работали на минималку, маленький райцентр???

Ms. Анонимная• 11 января 2023
Почему за границу не выезжаете? Почему работу не ищете?
Можно же выйти обычным продавцом на рынок или в магазин, впо от этого не перестанут платить.
Зоркая Зорро• 11 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Хоть бы это давали,уже легче было. Но и это не дают
Вы обращались в местную церковь?
Обычно люди идут на службу и несут продукты. Потом их раздают тем, кто помогает и тем, кто нуждается.
И одеждой помогают.
Если нужно - говорят, что есть мама с ребенком, которой нужна помощь - и люди приносят и вещи и продукты. Приносят с удовольствием.

Какого пола ребенок и сколько лет?
Может одеждой помогу, если подойдёт от моего ребенка.
Юлия-ed76• 11 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
Да, говорят ждите)
Мне так за март и апрель не выплатили, досих пор говорят ждите.
Не стесняюсь• 11 января 2023
Я скажу не популярну річ. Але скільки Ви збираєтеся сидіти на західній і розраховувати тільки на соціальні виплати? Та навіть там, он вже вище писали, можна заробляти хоч на продукти, щоб не боятися померти від голоду. Зрозуміло, що війна, що змушені були виїхати, але ж жити якось треба?
Фрикаделька• 11 января 2023
Автор, на жаль, не знаю про ВПО.
Але задумайтесь про те, що той алгоритм , який Ви обрали для життя свого та своєї дитини - чекати ВПО, він не ефективний взагалі.
Треба інший. Треба щось змінювати в межах ваших сил та можливостей. Їдьте за кордон, шукайте роботу , йдіть сусідам пропонуйте допомогу. Але не чекайте. Дійте.
Зоркая Зорро• 11 января 2023
Ответ дляКарусель-весель
Моя тетя ездит по сёлам и городкам на линии фронта с гуманитарной. Всегда просят людей ехать с ними, эвакуироваться. Предоставляют жилье, раз в неделю продуктовые наборы и одежду (целый склад, где есть что выбрать), посуду, постельное и т.д. С лета трое поехали. Остальные им рассказывают то же, что Вы написали. Мол, вы обманете, жилье окажется халупой (в реальности отельный дом на семью, правда обычный, как в селе, но в жилом состоянии) и т.п.

Вывозят бесплатно, в дороге и покормят и оденут т.к. общаются с другими волонтёрами.
osna• 11 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
А я в Киеве, тут тоже ничего нет
В Киеве,как раз,есть. Знакомая столько натаскала-крупы и масло не покупает,консервы , тушенку, быт.химию. недавео давали новые одеяла,подушки,сковородку,обувь неплохую...
Ukrainika• 11 января 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Дуже даремно сумніваєтесь. У селі ,де я живу води не дадуть ( без перебільшення). Правда я не ВПО, мала нещастя сюди з міста переїхати( типу приватний будинок,все своє ніяких сусідів). Знала би які тут люди , ніколи б сюди не сунулась. Так що...
Ой, а це де такі люди? Гіршого немає, як погані сусіди.
Kyivlyanochka• 11 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
А я в Киеве, тут тоже ничего нет
Гуманітарна допомога від фондів, що надають допомогу по різним регіонам України🇺🇦🙏

*інформацію взято з каналу партнера

Часом ВПО та людям, які постраждали від російської агресії, буває складно знайти актуальні фонди допомоги у своєму регіоні. Ми пропонуємо перелік таких організацій, які працюють майже по всій Україні та відправляють гуманітарну допомогу поштою.

❤️Фонд Єдопомога

Гуманітарна платформа, створена міністерством соціальної політики України, яка надає допомогу всім постраждалим від російської агресії. Вона здійснюється за заявками та відправляється адресно.

Для подання заявки необхідно зареєструватися на сайті https://social.edopomoga.gov.ua/uk/auth/sign-up/cu... і чекати, коли знайдеться спонсор на заявку

❤️Фонд ’У матусиних долонях’

Надають допомогу матерям з дітьми та вагітним з 32 тижня, а також людям у зонах бойових дій та ВПО. Допомагають із засобами гігієни, ліками для дітей і мам, дитячим харчуванням, продуктами, іграшками та розвивальними матеріалами.

Доставляють гуманітарну допомогу поштою.

Оформити заявку можна, заповнивши форму на сайті https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScOzvoPBx..., обравши з двох варіантів: загальна заявка на допомогу або заявка на одяг.

❤️Фонд ADRA Ukraine

Фонд надає гумдопомогу для ВПО, людей, які втратили роботу (потрібно буде документи надати), багатодітних, пенсіонерів та інших вразливих верств населення.

Поштою не відправляють. У них є точки видачі, які розташовуються в різних регіонах.

Видають продуктовий набір, можна також подати телефоном заявку на ліки. Якщо в них є можливість - обіцяють допомогти. Іноді може бути одяг, чи є він - питати конкретно на точці видачі.

Подати заявку можна на точці видачі. Жива черга, реєструють за місцем. Дізнатися, де знаходяться точки видачі та їхній графік роботи можна в оператора за номерами

+38 067 333 1752 Київстар
+38 093 170 6739 Lifecell
+38 050 615 5750 Vodafone

Графік роботи колл-центру:
Пн-Пт 08:00 - 20:00
Субота - вихідний
Нд 08:00 - 20:00

Сайт фонду: https://www.adra.ua/

❤️Фонд Трушна перемога

Допомагають ВПО і доставляють гуманітарну допомогу поштою. У них можна залишити заявку на продуктові набори, одяг, засоби гігієни, іграшки, книжки, постільну білизну.

Заявку можна подавати ТІЛЬКИ через чат-бот у Телеграмі. Чат-бот відкривають раз на 5-7 днів. Час роботи бота - 10-20 хвилин. Коли відкривають чат - повідомляють про це в сторіз Instagram і Facebook.

Допомогу дають ОДИНОРАЗОВО на сім´ю

Детальніше про допомогу фонду тут.

На сьогодні вся інформація про фонди актуальна та перевірена. Однак надалі можливі зміни в умовах отримання та формі подання заявки
Kyivlyanochka• 11 января 2023
Всім видають гуманітарну допомогу в соцзахисті по місці реєстрації ВПО
Kyivlyanochka• 11 января 2023
Християнська церква, Київ
https://t.me/Dim_Arhitektora