Онанимный пользыватель• Изменено 11 января 2023

Що вас надихає?

Що вас надихає? Дійшла висновку, що ось прийшла з роботи, поїла і все. На вихідних зварила їсти, поприбирала..а що далі? Нічого не цікавить, нічого не надихає.
Раніше 5 років займалася миловарінням. Перегоріла.Не хочу. А іншого хоббі немає. Можу піти в кіно, погуляти містом. І все .Деградую.
Почалося все з того, що запитали, а що тебе надихає? Як проявляється в тебе любов до себе? А хто зна..це не купівля нового вбрання і смаколиків. Мене надихає кохання, близька людина поруч, мандри. Але кохання немає, мандрів теж. Не живу, а відживаю.задумалася, що я не знаю, чого потребую, чого хоче моя душа..виходить, що нічого не хоче. Маю вдома чимало орхідей, але ж ними не будеш постійно займатися...вони цвітуть, веселять око.
А чим займаєтеся ви?
ША все! я пришла• 11 января 2023
Чекаю весни, вибираю пилку, буду обрізати садок, саджати нові дерева. Вже руки чешутся. Поряд чоловік, якому немає до мене ніякого діла і син який потребує постійного лікування. Але життя продовжується і я страшенно люблю природу. Мене надихають дерева.

автор Онанимный пользыватель • 11 января 2023
Те, що я би хотіла зробити,то це ремонт.але на це немає коштів.
Дачі не маю..так би садила квітки
ША все! я пришла• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Дачі не маю..так би садила квітки
Можна робити бюджетний, освіжити простір, змінити текстиль.
Пушкининиана• 11 января 2023
Зараз нічого не надихає. Стараюся з цим впоратись.
Склоо сіятиму перець на розсаду.

От поїду в лазню, хочу в суботу, я після неї наповнююся ідеям, настроєм.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Дачі не маю..так би садила квітки
Підвіконня?
Конфиденциальность• 11 января 2023
больше всего конечно вдохновляет любовник
Ответ дляПушкининиана
Підвіконня?
На підвіконні орхідеї
Верочка 100%• 11 января 2023
Квіти, діти, мандри, театр і танці.
Але немає настрою. Ресурс близький до нуля.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
От я в лазню їду, природа поряд, вона між селами, від мого дому аж за 26 км, їду маршруткою з пересадкою, далі йду селом пів години, любуюся сільськими хатами, садкам, клумбами, потім там на околиці ця лазня, озеро, далі ліс. Краса. Спілкування з природою надихає.

Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Дачі не маю..так би садила квітки
Перестановку? Чи щось випрати, перескладати?
Olga4ka16• 11 января 2023
Волонтерство, курси з онлайн массажу обличчя, обожнюю нутриціологію
Мене вбиває самотність. Що поруч немає близької людини. Кпжуть..переключись, отримуй задоволення від іншого..на що?? І від чого? Мені нецікаво жити.як відбуваю. Як робот. Пішла/ прийшла./ поїла/ підлогу помила
Ответ дляOlga4ka16
Я вмію робити масаж. 2 роки сама собі роблю щодня. Від цього і не виглядаю на свій вік, а значно молодшою.. Обличчя змінилося. Але нічого не змінилося навколо.
ША все! я пришла• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Автор, самотність буває і в родині. Людина сама собі архітектор свого щасливого життя. Я за два тижні переломала весь свій побут, переїхала і гадки немаю що чекає в майбутньому але що я зрозуміла? Ніхто не зробить мене щасливою, окрім мене самої.
Акукарача• 11 января 2023
Природа.
Мне кажется, если б могла, я б жила в избушке в лесу и была бы самой счастливой. Сушила бы травки, гуляла бы с котом по лесу, вечерами читала под звуки леса.
Но в реальности я беру фотоаппарат или просто со смартфоном, если лень и иду в парк чтоб запечатлеть красоту природы.
Природа и моя сила, и мое вдохновение, и релакс
ША все! я пришла• 11 января 2023
Я вивчала скважини і скоро зможу читати лекції по вигрібним ямам і септикам. Шукаю матеріали, працівників. Але нарешті я відчуваю що це початок чогось нового. Без кохання від чоловіка і без будь яких очікувань від нього. Я шкодую що не зробила це раніше. Ставте цілі, без прив*язки до будь кого.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
В мене десь в кінці серпня накрило, що от чоловік до мене не уважний, що я самотня і т.д. Навіть спробувала флірт, не сподобалося. Потім в мене на роботі був складний аудит, я морально виснажилася, лиш в чоловікові шукала підтримуку, ніхто не чув мене.І на мій подив побачила, що мій чоловік прекрасний. Зараз знову бачу, відчуваю його турботу не лише за мене , але за всіх в родині. Тому, мабуть, самотніми ми можемо самі себе робити.
Пушкининиана• 11 января 2023
Ответ дляАкукарача
Природа.
Я би теж жила десь на краю лісу,гуляла би ліслм, степами...мені таааак добре на природі.
Olga4ka16• 11 января 2023
Автор,як щодо сайтів знайомств?? Сліпих побачень...тематичних гуртків..

Царь-Матушка• 11 января 2023
Меня вдохновляет идеальный порядок дома, ухоженные волосы, тело, кофе в любимых кафе и рестораны, кофе на моем балконе ранним утром смотреть на просыпающийся Киев и прохожих внизу, люблю гулять пешком много от Подола и до ОушнПлазы, читать статьи по косметологии и проф. уходу за волосами
Olga4ka16• 11 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Круто )) може порадите гарний шампунь і кондиціонер??
Царь-Матушка• 11 января 2023
Ответ дляOlga4ka16
А какие у вас волосы?
Ответ дляOlga4ka16
Сиджу..навіть іноді ходжу на побачення. Ну таке. Щоб хтось мені сподобався то ні..а вони починають дзвонити і набридати. Не чіпляє ніхто.
Olga4ka16• 11 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
А какие у вас волосы?
Після стресу і фарбування почали ломатися, довгі . Вже не густі😁😁😁😁і сухі.
Olga4ka16• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Я так 2 роки сиділа на баду. Але знайшла кохання.
Царь-Матушка• 11 января 2023
Ответ дляOlga4ka16
Сделайте упор на увлажнение.
Шампунь по типу кожи головы выбираете. Я люблю Керастаз для окрашенных, также очень хвалят Ангел, но я не пробовала.
Делайте 2-3 раза в неделю маску Гидра от Каарал на 20 минут. Смыли маску - нанесли кондиционер, очень мощный восстанавливающий Редкен Экстрем.
После нанесите несмываемое средство, Чи, Моррокан Ойл, Керастаз - без разницы, они все плюс-минус одинаковые, на влажные волосы. Высушите феном уже сухие на 70%, сопло держите сверху вниз, нагрев минимальный.
Гарантирую вид как из салона
Olga4ka16• 11 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Сделайте упор на увлажнение.
Гарантирую вид как из салона
Вау. Супер . Пішла на мейкап замовляти.щиро дякую Вам
Царь-Матушка• 11 января 2023
Ответ дляOlga4ka16
💗
Вот эта маска это мощнейшее увлажнение именно для сухих блондированных, через время волосы станут как будто блонд их родной цвет мягкие
Fashion_besties• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
І ви хочете щоб хтось розділив з вами цю пустоту, сірість і нудьгу?
Чим ви можете поділитися гарним з іншою людиною?
Вірші на замовлення• 11 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Почніть вчити робити масаж подруг, знайомих, незнайомих)) запишіть відео, створіть сторінку у соцмережах) все вийде, якщо чимось горіти)