Є у людей купа питань, створюю окрему тему, відповім на всі.
"Біженців не люблять ніде. Якою недалекою і зарозумілою особою треба бути, щоб це заперечувати?"
Відповідаю - станом на зараз українських біженців в Німеччині плекають, люблять і всіляко підтримують. Навіщо їм це треба, це окреме філософське питання, але так є.
Meira Helen• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Да, надо было мне с самого начала в профиль заглянуть. Мне после этой темы автор стала напоминать нашу любимицу Таню89. Тоже 100 отмазок почему она это не сделала, как у той уточки.
Дівчата, в Тані мабуть легка ступінь дебільності. Це висновки з її тем, а не намагання образити.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляMeira Helen
Обидеть Таню больше, чем она сама себя обижает трудно))
Meira Helen• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Тай автор була б здоровою , так би себе не ганьбила.
Ответ дляСанька-4b93
Та нет, не в детях внуках дело, а в виртуозном переобувании в полете. А самое главное, в делании вида - а чё тут такова, ну обещала Киев с пулеметом защищать и называла посудомойками тех, кто уезжать планировал ещё до войны. А теперь уже год в Киев ни ногой. Ну пусть и так, и правда чё такова?
А що робити? Мені в жорсткій формі пояснили чоловік і старший син, що корчити з себе амазонку я буду колись потім. А зараз маю робити те, що треба робити жінці.
І я мусила заткнутися і погодитися.
Те, що ви мені тут пишете, дитячий лепет порівняно з тим, що я наслухалася ще 24-26 лютого від тисячі своїх опонентів на серйозних ресурсах. Переживу.
І я мусила заткнутися і погодитися.
Meira Helen• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
І я мусила заткнутися і погодитися.
Ви повнолітня людина, перестаньте дурницями виправдовуватися. Хотіли б ,то пішли.
Ответ дляMeira Helen
Та я й не виправдовуюся. Мене просто запечалила ота друга тема про мене, яку видалили адміни.
Meira Helen• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
А що ви робите? Пишете нісенітниці яки виставляєте за виправдання. Не повчали б ви тут жити, не влаштовували б полювання на матрьошок, ніхто б вам вашу пусту браваду не згадав би.
Яка друга тема? Вчорашня? Де ви накинулися на автора, що вона москалька? Так ви провокатор, а вам відповіли.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
І я мусила заткнутися і погодитися.
Вау, у вас був час 24-26 лютого воювати с тисячами опонентів на форумах. Саме в той час, коли над вами летіли жахливі літаки із бомбами. Ви вже сповістили всьому інтернету що йдете кулеметницею в Зсу, а тисячі представників вашого фан клуб відмовляли вас іти добровольцем, бо ваше життя важливе для України.
Чесно, навіть сперечатися з вами вже не хочеться. Бо ви самі не розумієте, як з кожним вашим ляпом, все більше загрузаєте в багно. Але вам там норм, а чьо такова?
Правду казали - типовий ефект Данінга - Крюгера.
Ответ дляMobyMoby
Автор, якщо знімуть виплати ви через скільки часу додому поїдете?
Я поїду додому тоді, коли припиняться ракетні обстріли. Буде це до того, як скасують соціал чи після - не суть важливо. Мити тарілки за мінімалку буду, дозвіл на працю є.
Ответ дляСанька-4b93
Навпаки, тисячі представників фан-клубу писали, що я зрадила націю. Так, у мене був час, ми три доби їхали до кордону.
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляvray
Действительно.
Подумайте почему.
Если задумаетесь, конечно.
Подумайте почему.
Если задумаетесь, конечно.
А что за тема, которую удалили?
Meira Helen• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
І адвокати на вогник зайшли такі самі
як і героїня теми.
Ответ дляMobyMoby
а чого досі не миєте?
А сенс? Є соціал.
Ось подяка нам-волонтерам, ми замість миття тарілок допомогаємо фронту:
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Так вас вже зараз в айті з руками відривають. Навіщо тарілки за мінімалку?
Ответ дляСанька-4b93
Ще не відривають, я думаю, чи треба мені туди.
Де жа вю - те саме було у Києві кілька років тому.
Ответ дляMeira Helen
Кого і де я повчала? Я сказала матрьошками, що не треба плодити теми про жахіття у Європі, де младенців відбирають, вигадують казна-що.
Ответ дляMobyMoby
А з яких грошей ви відправляєте на фронт, невже з соціалки? чи ви тільки збираєте?
Ми влаштовуємо акції, перформанси, благодійні ярмарки тощо, збираємо кошти для ЗСУ.
Annetka_100• 12 января 2023
О, автор, а я Вас помню. Была моя тема, мол 40+, учусь на программиста, посоветуйте. Вы тогда очень уверенно и авторитетно заявили: не зможете в такому віці - вчіть дизайн. Я тогда расстроилась. Потому что Вы себя позиционировали как айтишницу.
Ну что Вам сказать, пару лет спустя? Давайте сравним моё беженство и Ваше. Я тоже сына от войны увезла. Только сижу я в уютном офисе не далеко от Бирменгема, пишу код, зарплата выше средней по Великобритании. Под столом стоит массажер для ног. За это время мы дважды съездили к мужу на встречу, Ужгород и Сходница - наша романтика. Новый год в Париже. А вчера я ездила смотреть дом для аренды, новострой с солнечной батереей на крыше, с парковой и газоном. Учить дизайн, говорите? Местная Вы знаменитость, учите всех жить. Может стоит вести себя попроще и будет меньше хейта в Вашу сторону?
Olga Zelenyak• 12 января 2023
Ответ дляMeira Helen
Прокоментувала ті дописи в темі, які вважала за потрібне. Що мене повинно бентежити на Порадниці і чому повинно бентежити взагалі?
Ну я не знаю, вы же почему мой коммент отреагировали. Вас не смутили многочисленные оскорбления и переход на личности других уехавших, кроме Борисфенки. С ней хотя бы понятно, чем народ возмущен.
Ответ дляБорисфенка
Хоть одно подтверждение.
Вот правда, настолько вы навязчивы, что просто слов нет.
Почему внука отпустили обратно, а сын остался. Это другой генофонд? Не тот? Бракованный?
Такое ощущение, что вот просто вас ограничили там и смоталась вся семья, извините, если резко. Но вы сами себя не слышите.
Meira Helen• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Якщо вам щось не подобається то це не значить, що пишуть матрьошки і ви не маєте права ображати людей.
Повчаєте всі 11 місяців війни: як жити, що робити, як хоробрість показувати і принциповість. І це дозволяє собі людина, яка втекла перша піджавши хвоста. А як грозила москалоті, яка страшна кара мала спіткати їх у вашій особі. А на ділі тільки людей ображати та ярлики їм вішати спроможна.
Ответ дляAnnetka_100
Нічого не зрозуміла, чого ви росстроїлися і що поганого в тому, щоб вчити дизайн?
У вас все вийшло, рада за вас.
Ответ дляvray
Хоть одно подтверждение.
Ви хочете поговорити про те, чому невістка не спитала моєї поради і дозволу? Їй це не потрібно.
Я повинна була не відпустити онука? Зараз прибіжить тищща невісток і вас затопчуть.