Є у людей купа питань, створюю окрему тему, відповім на всі.
"Біженців не люблять ніде. Якою недалекою і зарозумілою особою треба бути, щоб це заперечувати?"
Відповідаю - станом на зараз українських біженців в Німеччині плекають, люблять і всіляко підтримують. Навіщо їм це треба, це окреме філософське питання, але так є.
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляvray
И обратите внимание- детей, внуков.
Прям как Медведчук спасал людей через болота.
Мюнхаузен во всей красе.
Не верю.
Мюнхаузен во всей красе.
Не верю.
Так старшенький же в ЗСУ, откуда взялись детИ и внук один?
Галина_Киев• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви читати вмієте? Опонентка жалкує, що не поїхала в Бахмут, щоб побачити чоловіка, і чоловік загинув місяць тому.
Я усвідомлюю, що мій чоловік на фронті. Але не їду до нього в окоп.
Я в окоп вам їхати не радила, я писала при першій можливості, коли чоловік буде в відпустці....
Ответ дляГалина_Киев
Я вам не раджу везти туди дітей, а тільки поїхати самій побачитись з чоловіком.
Я раніше теж думала що у нас ще все життя попереду, і можна трішки потерпіти, і скоро ми будемо знову разом... Але доля вирішила інакше... І зараз я би віддала все за ще хоча б один день з ним поруч....
Я дітей теж в Україну не везла коли приїздила на похорони, хочу щоб вони запамятали його живим, не хотіла щоб вони це бачили і переживали....
Мені ні з ким залишити дитину. Чоловік категорично проти, щоб я хоч якось ризикувала життям, добираючись до нього, бо я мама його сина, а вже потім десь його дружина, такі пріоритети.
Подруга звідси двічі їздила в Україну на похорон своїх братів, дітей з собою возила, залишити офіційно нема кому, оформлювати якесь опікунство офіційно не було часу, просто залишити знайомим - хтозна, чим обернеться.
Мені сказано - ’Забудь про сантименти, не до них’. Так і роблю.
Ответ дляГалина_Киев
За майже рік війни чоловік був у відпустці 5 днів у листопаді, їздив до моїх родичів у Дніпрі. Тепер ще рік йому відпустка не світить.
Нема у мене змоги його побачити.
Olga Zelenyak• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Та я теперь тоже ничему не верю, особенно успешной карьере в айти и знанию английского.
А зачем этому верить? Здесь десятки, а может сотни людей, которые изображают из себя то, чем не являются и никогда не являлись. Многие до войны певшие оды Путину теперь страшные патриотки, аж потому что они никуда не выехали.
А если поднять их писанину в довоенных темах, там много интересного открылось бы.
Хотя иногда прорывается нутро и сейчас, но то такое. Некоторые в одних темах наиграно исходят на говно от того, что им дату вторжения не объявил сам Зеленский, а в других пяткой в грудь себя бьют, что они не уехали. Казалось бы, если ты никогда не собирался уезжать и всем уехавшим готов напхать, потому что ты героически осталась в Киеве рядом с любимым, какая тебе разница на дату вторжения из уст президента?
И все эти люди здесь.
И так искусно вжились в роль, что сами уже верят в то, что пишут.
На Колчаковких фронтах советчицы они уже генералы)
И все эти люди здесь.
Ответ дляton-ka
Поділіться як обирали школу, у якому місті?
Ну ми приїхали 8 років тому, тому місць в школах було достатньо ( зараз проблема була наскільки я знаю, навіть дозволили офіційно продовжувати навчання онлайн в Україні).
В Польщі ти ідеш до школи за своїм проживанням. Не має там міст - ну обходиш всі школи,де є питаєшся Зараз не до вибирання.
Ответ дляoksigen_ks
Мій молодший син, мій онук, невістка і сваха - всіх вивезла.
Вірніше, чоловік і старший син нас вивезли до кордону, далі ми самі, а вони поїхали на фронт.
Liebelebenn• 12 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Та решили из-за бугра Украину любить - ваше решение, а не москалей. 32 млн любят Украину не покидая её.
Вибір кожної людини що для неї є важливим і цінним на данний момент життя. Мій особистий пріоритет - здорова психіка дитини. Бабуся після Голодомору все життя сушила сухарі, закопувала зерно по двору, боялася при онуках будь що 6оворити (історія Павліка Морозова навчила остерігатися 5авітт власних дітей), і лише на початку 2000х розповідала як сиділа 14 річна захована в ямі , бо коли йшли асвабадітелі то ’паскуди ’ всіх дівчаток і жінок. Потім рабство. Моїй доньці такий досвід не потрібен. А хлопцям захисникам потрібні мої 100-200 євро щомісячних донатів.
Тому не потрібно мірятися хто більший патріот, якщо людина допомагає армії, виховує своїх дітей українцями (а не какая разніца манкуртами) зберігаючи наступне покоління. В Україні доречі сидять і велика кількість какаяразніца іневсьотак аднозначно, але назвати цих осіб патріотами країні складно навіть умовно, незважаючи що вони сидять..і напевно чекають, що прийдуть їх асвабадітєлі. Тому робимо кожен хто що може для Перемоги і збереження наступного покоління
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
И все эти люди здесь.
Та ну не знаю. Каждый по себе судит, конечно. Зачем тогда общаться вообще, что - то обсуждать, советы по выдуманным темам давать? Если все это просто чьи то фантазии
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Круто, и тут вы всех на себе тащили. Залатой вы чилавек, Юрий Венедиктович (с)
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Скрины своих прошлых ответов почитайте))
Ответ дляoksigen_ks
Почитала. Що там не так?
Ото вам нема чого робити, чесне слово.
Olga Zelenyak• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Эта тема о беженстве и могла бы стать обсуждением вопросов беженства. Вроде ж никто не сомневается, что Борисфенка в Германии и это не фантазия.
Ответ дляСанька-4b93
А що робити, я ж стожильна.
Насправді нам дуже сильно допомогали всі, і поляки, і німці.
Ответ дляHelgaStar
,Підтверджую. Проходили це, на жаль... Більше того, німецькі діти кажуть, що їх батьки вдома те саме озвучують.(((
Діти відмовилися йти до школи, бо німецькі діти ображали місто Маріуполь, з якого ця дитина. Таке казали, що наші діти встали і пішли всі разом з класу.(
Впливу пед колективу немає на тих нім дітей, директор розводив руками, притягти до відповідальності неможливо, юрист сказав. Психологів, волонтерів за 6 міс в очі не бачили, щоб допомогли дітям інтегруватися, зате на кожному кроці штрафи, погрози статтями, щоб діти до школи ходили, а ті діти плачуть, не хочуть йти...
П.С. я мови знаю, спілкуватися можу, змогла б спробувати лишитися, але дітям дуже важко.
Так що, автор, не потрібно стверджувати з досвіду однієї людини. Кому пощастить, то добре. Але дуже багато але...
А попросить устав школи. Він ще може бути на сайті школи. Не думаю, що в Німеччині все інакше - в Польщі у цьому уставі записано , що школа відповідає за безпеку та комфортні умови під час перебування в ній та інше
А юрист знає про ксенофобію та публічне приниження за нац . приналежністю? Ви ж знаєте німецький, спробуйте погугліти що про це є у законі.
А виховну роботу в школі взагалі не проводять?
Дивне заховання адміністрації, що вони нічого не можуть. Уявимо ситуацію якби ображали німців наші ..розводили б вони руками чи одразу б реагували ?
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Таких ’никаких’ тем о беженстве уже миллионы, а Борисфенка у нас одна
Ответ дляСанька-4b93
І я вас люблю
Mira29-c3c3• 12 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Тут таких много
Особенно из ’политических тем’
Політики на ходу перевзуваються,а прості люди й поготів .
Olga Zelenyak• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Да, эта тема всем темам тема. Только Борисфенке от нее ни холодно, ни жарко, несмотря на все усилия общественности, а Ирина психанула и ушла зачем-то.
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Почитала. Що там не так?
Ото вам нема чого робити, чесне слово.
Ну раз не доходит, то ок)). Ну бывает, ну приукрасила.
Meira Helen• 12 января 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
А ви з якою метою тут та зусиллями?
І тема такі не про біженство. Чи ви також не з читачів , а тільки дописувачів?
Я також з тих , хто лишився. Бо живу у столиці і знала, що її боронитимуть. А от маму моєї подруги розстріляли в машині у Бучі. Ось вам разніца в дислокації.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Почитала. Що там не так?
Ото вам нема чого робити, чесне слово.
Прям как в анекдоте, когда застал муж жену в постели с любовником, а она ему- ой Тарасе, це ти? А ці мною тоді хто? ой, я така затуркана, така затуркана
Olga Zelenyak• 12 января 2023
Ответ дляMeira Helen
А ви з якою метою тут та зусиллями?
Почему же, я прочитала с интересом. А вас в ней ничего не смутило, кроме моего коммента?
Ответ дляСанька-4b93
Написала ’діти-онуки’? Серйозна трагедія.
А насправді всі ці незадоволення і навіть демарші через те, що ви не розумієте, наскільки все серйозно. Ніякий короткотерміновий героїзм на межі людських зусиль не відміняє довготривалості сюжету. На жаль. А тому треба мати холодний розум і думати стратегічно, на багато років вперед. А це вміють не всі.
Ну і емоції зайві.
Meira Helen• 12 января 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Прокоментувала ті дописи в темі, які вважала за потрібне. Що мене повинно бентежити на Порадниці і чому повинно бентежити взагалі?
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну і емоції зайві.
Та нет, не в детях внуках дело, а в виртуозном переобувании в полете. А самое главное, в делании вида - а чё тут такова, ну обещала Киев с пулеметом защищать и называла посудомойками тех, кто уезжать планировал ещё до войны. А теперь уже год в Киев ни ногой. Ну пусть и так, и правда чё такова?