Угги_в_горошек• 12 января 2023

Темне волосся і сивина. Який вихід?

Мені 39, маю темно-каштанове волосся, перша сивина полізла десь близько 27. Але то були поодинокі волосини на одній скроні і їх було не видно. Не фарбувалась, свій колір дуже подобався, глибокий, насичений, волосся густе, блискуче, це був мій пунктик, завжди доглядала, купа засобів, був реальний шовк. Десь років пару тому сивини стало більшати і я почала фарбуватись. За час війни взагалі ставсь жах, сивого добрячих процентів за 70. І в мене вже просто нема сили. На темному фоні отой перший відрослий міліметр видно вже за тиждень. Воно світиться, блищить, як сніг. Фарбуюсь кожних два тижні, бо не витримую це.
Зараз за збігом обставин ходжу нефарбована близько місяця і до дзеркала не можу підходити. Але ж так набридло. Може є якісь ноу-хау? Може перечекати та зробити якесь типу мелірування? Але це дивно виглядатиме на темному. Поділіться, як ви спасаєтесь і що ще можна придумати?
Снежнакомка• 12 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Дуже гарне волосся! Але наробили жаху, звичайно( Я була точно така сама, поки не попала до нормального майстра. Але, нажаль, дива не сталось і отой чорний низ закінчився пудрою. Вимивали пігмент. Більше я свого шовкового волосся не бачила. Так, воно було м´яке, блистіло, не спалене... але стало абсолютно інше. Пустотілий одуван.
Я сподіваюсь до весни переходити в шапці і тоді зрізати частину низу... а от що з коренями робити поки не маю уяви, дякую за підтримку
автор Угги_в_горошек • 12 января 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
не все кто ’мабуть би образився’ про это говорят. питання в тому, что в 35 отсутствие заломов - это не ’гарно для вашого віку’, а нормальное состояние для цього віку. гарно для вашого віку можно сказать женщине лет 65 с отсутствием заломов.
Можу особисто відповісти. Абсолютно адекватна фраза. Бо лоб п´ятнадцятирічного підлітка і лоб людини 40ка років, то, як всі розуміють, зовсім різні лоби. Це перше.
Друге - навіть в 15 є люди з особливостями міміки. Особисто знаю таких. В них лоб точно не для їхнього віку. А в 40 теж хтось має абсолютне скло. І це теж трошки розходиться з загальною фізіологічною віковою нормою.
Взагалі, дивно казати, що, навпаки, немає ніяких загальноприйнятих вікових критеріїв.
автор Угги_в_горошек • 12 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
Скажите , пожалуйста,это хорошая косметика ?
Та я уявлення не маю) ніколи нічим не користувалась. В мене наразі в доступі лише така. Тож з неї і вибирала знайомі слова, які чула тут на форумі. Ретинол, колаген, пептиди)
З того, що бачу - шкіра стала явно наповнені щоб, пружнішою, пройшла ота тьмяність. Ну і вважаю, що в поєднанні з масажами допомогло трохи покращити ситуацію, розминаю, приводжу в тонус, заставляю циркулювати кров. Це так я собі пояснюю. Я не чекаю, що час повернеться назад і мені стане 18. Але дуже злякалась, як буквально в один момент воно все попливли, висохло, зморщилось. Хоча, навіть цей ефект, це зовсім не те, що було до війни без нічого(
автор Угги_в_горошек • 12 января 2023
Ответ дляСнежнакомка
Якщо ви можете зважитись на відрізати, то це буде найкращий вихід. Тягніть до останнього без пудри. А тоді просто підбирати максимально природній однотон. Справді дуже гарне волосся, гріх таке псувати
Ms. Искренность• 12 января 2023
Ответ дляРадостина
Моя любовная любовь ph, очень рекомендую! оксид или такой же или previa беру, но 6%, пробовала 3% - нет, очень быстро вымывается с седых волос (ежедневное мытье)
покажите свои волосы
ИМХОля• 12 января 2023
У меня такая же проблема
Русый цвет или блонд- мне соасем не к лицу
Выход- крашу корни раз в 2-3 недели и пользуюсь спреем для окрашивания
Блондинка в Законе• 12 января 2023
Два выхода: красить корни каждые две недели или делать седовласое пикси, чтобы не красить))
Отблеск мысли• 12 января 2023
Маю таку ж проблему з сивим волоссям вже давно,купую індійську хну,тримає 3 тижні..буває і довше
Отблеск мысли• 12 января 2023
Має назву Neha колір каштан
Радостина• 12 января 2023
Ответ дляMs. Искренность
покажите свои волосы
Вживую смотреть надо, на фото не то)
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ для...аяприкольная
У автора
Не поняла ответа.
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
У меня тушь была для волос из іherb, но и седины тогда было меньше, мне нравилось,. Сейчас ,наверное, 90%, поэтому тушь не справится.
А можете дать ссылку? Не видела такого дива:)
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
ой, мізинчик як у мене. Тільки в мене ще більш ..(
Мизинчик?
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Автор, я крашусь полностью с 20 лет, наследственность((
Сейчас 38 и конечно же седых волос уже очень много. Последние несколько лет красилась раз в 4 недели, потом раз в 3 недели.... Теперь крашу пробор и вокруг лица раз в 7-10 дней, а полностью волосы могу несколько месяцев не красить.
Краска lisap - крашусь в парикмахерской полностью, пробор - сама дома
А я думала, она называется lk.
Я такой крашусь. Перешла после Индоллы. Продавец сказала, эта лучше для седых.
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
таке собі. форму зачіски треба змінити
Мы ж цвете, не?
А чем форма прически не нра?
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Срочно в студию- сколько и как часто пила и что именно из крапивы?
Тоже жду ответ!
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляНагайна
45. Седина с 16ти, наследственное. Свой цвет- чисто черный, не нравился никогда. Красила в каштан. Раз в месяц покраска, тоник когда отрастало. До 40 лет так было. Потом наконец-то нашла ´свою´ парикмахершу, и теперь я крашусь в светлый) причем с оттенками постоянно экспериментируем) от блонда до карамельного. Так как седых много, но есть и темные , то каждый раз как мелировка получается. Я всегда довольна) стрижка-покраска раз в 6-8 недель. Может добавлю коллаж, если смогу навырезать и сделать) раньше не делала, ща с температурой валяюсь, могу бросить, если не получится)
Хочется увидеть до и сейчас. Выздоравливайте!
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Черная? Можно фото?
Стефанія• 12 января 2023
Крашу. Раньше у мастера, но в последнее время она меня рыжей делала(
Поэтому пошла в прстор, вместе с консультантом подобрала свой оттенок (даже на улицу с зеркалом выходили), покрасилась сама впервые в жизни (в 45 лет).
Кроме краски других способов нет. Колоаген пила долго, думала а вдруг) Но нет
Праздничный сервиз• 12 января 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Есть аналогичная проблема, решаю вопрос локально)) по прибору прохожусь спрей краской,тем самым оттягивая покраску до одного раза в месяц
А какой спрей-краску вы пользуетесь, ответьте, плиз)
Ананомчикус• 12 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
капєц, а самій - ручки не з того місця чи теж дорого пачку фарби купити?
Вони мабуть таким не займаються.
Ms. Искренность• 12 января 2023
Ответ дляРадостина
Вживую смотреть надо, на фото не то)
класс!
В рот не ложи• 12 января 2023
Всю тему не читала, може, вже порадив хтось. Теж така сама проблема була у мене. Замінила звичайний шампунь на шампунь для фарбованого волосся. Колір став вимиватись менше, зараз фарбування вистачає на місяць.
...аяприкольная• 12 января 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Не поняла ответа.
Извините, подумала о чем то другом.
Да, у вас тоже тон 6 - ореховый или глубокий орех.
Ананомчикус• 12 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Длина у меня очень вымывается, пористые сухие волосы, нужно прям часто, но я делаю где-то раз в три месяца.
Спасибо!
Девушка Прасковья• 12 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Спасибо!
Пожалуйста! Если была полезной - очень рада.
Ананомчикус• 12 января 2023
Ответ дляРадостина
Ниже лопаток
Если крашу корни то разделяю на проборы, раз в 1,5-2 месяца прохожусь и по длине, разделяю на прядки, сзади наляпываю краску и массирую руками, распределяя у корней
Все ок
И я так крашусь. Пробор делаю сразу по всей голове спереди назад, сзади как получится на ощупь. Крашусь мочалочкой, тогда погрешности не так заметны.
...аяприкольная• 12 января 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Наконец-то нашли эликсир вечной молодости.
Анонимус Я• 12 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Я освітлялась повністю. Потім на це освітлене робили розтяжку. Світліші кінці і плавне затемнення до верху, щоб не так темні корені кидались в очі. Що сказати? Одразу пожалкувала. По-перше, вбила волосся. Воно тепер стало пористе, після миття виглядає як одуван, треба купа силіконів, щоб хоч трохи зробити божий вигляд. Ну і плюс всеодно темні корені ще більше виділяються при відростанні. А на із фоні ще більше помітна сивина. Так мріяла про цей аіртач(
Та отож. Я тоже не понимаю, почему все советуют мелировку. Корни то тёмные все равно, а дальше светлые. И что? Седина же на корнях все равно все видно. Никто ж её по 5-10см не ждёт, пока она дойдёт до тех светлых
Ананомчикус• 12 января 2023
Ответ дляСнежнакомка
Автор, перепрошую вклинюсь у вашу тему, теж думала тут поради питатись. Я зараз узагалі ось така знизу вперше пофарбувалась того року, просила майстра більш натуральний тон, а вийшло дуже темно, верх мій невдалий експеримент, тепер не знаю що робити, пробувала хною пофарбуватись, сиві волосинки узагалі не бере. Так в мене проблема я не розбираюсь який мій тон і яку фарбу треба і страх йти до перукаря, так шкодую за минуле фарбування буду вдячна за будь-які поради!
Якщо не боїтеся походити трошки різнокольоровою, то купіть фарбу професійну 6-го ряду, 6.0. +6.1 ( наприклад -це попелястий), і фарбуйте якийсь час тільки корені. По довжині фарба буде вимивптися. Коли приблизно стане одного тону, можете вже розтягувати по довжині