ФсеСама• 12 января 2023
Хтось робив Наполеон із листкового тіста ?
Дівчата, хтось робив Наполеон з магазинного листкового тіста? Як вам результат? Скільки крему робили ?
Дежурный по кухне• 12 января 2023
Робила. Чим більше крему тим краще) Я вже випечені коржі розрізала, бо понадувалися
ОченьПриятно-Царь• 12 января 2023
крема делала на 0,5л молока, стоит писать, что домашнее тесто лучше?))
ФсеСама
• 12 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Знаю, что лучше) просто нету времени на него(( маленький ребёнок на руках, а так хочется тортика...
ОченьПриятно-Царь• 12 января 2023
Ответ дляФсеСама
тогда понятно))
Фантазерша• 12 января 2023
Ответ дляСамохвалова
Один раз зробила і він був останнім)) вийшла якась резина
Бо взяли дріжжове, а потрібно прісне.
Черноморская ривьера• 12 января 2023
Ответ дляФсеСама
Очень тонко надо раскатать,а то вздуется,может проще купить готовые коржи?
Фантазерша• 12 января 2023
Я робила, різниці з домашнім не бачу. Але то якщо Ви робите справжнє листкове.
Ms. Похвала• 12 января 2023
Ответ дляФантазерша
Ви думаєте, в магазинне кладуть масло, а не маргарин?
Ms. Похвала• 12 января 2023
Ответ дляФсеСама
В такому разі вас виручить бісквіт :)
дамаАмстердама• 12 января 2023
Печенье ушки тоже можно. Я делала давно, но помню, что было достаточно съедобно)
Stepa_nida• 12 января 2023
Я з магазинного робила щось на кшалт лінивого Наполеона - розрізала на квадратики тісто, випікала, потім ці кубики запечені кидала в крем і змішувала. Крем з розрахунку на 1 літр молока.
Фантазерша• 12 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Я нічого не думаю. Я кажу, що результат однаковий. І так, вони кладуть не маргарин, в класичному розумінні. Є інші суміші. А Ви думаєте, що купивши вершкове масло в магазині, маєте справжнє вершкове масло?
мистерЛяпсус• 12 января 2023
Робила буквально вчора .взяла із атб листково-дріждьове , розкатати тоненько і обовязково попротикувати вилкою по всьому тісту, пекти до золотистого кольору ,якщо буде бліде то воно не пропеклося .дуже смачнючий вийшов .крема приблизно 700 мл молока.
ФсеСама
• 12 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
В такому разі вас виручить бісквіт :)
Я не хочу бісквіт, я хочу Наполеон
ФсеСама
• 12 января 2023
Ответ дляМалая еще та
Сделайте с лаваша
Це якась пародія буде на торт
Инста_Богиня• 12 января 2023
Робила, дуже смачно) скільки крему не пам‘ятаю, але головне, добрий крем і щоб настоявся
Я супер-пупер• 12 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
любое слоеное печенье, хворост и прочее, и не обязательно сладкое
Малая еще та• 12 января 2023
Ответ дляФсеСама
Це якась пародія буде на торт
Нет, он вкуснее чем с коржами
Ms. Похвала• 12 января 2023
Ответ дляФантазерша
Я думаю, що в магазинному тісті більше транжирів, це і є кінцевий результат.
Анонимарик• 12 января 2023
Ответ дляФсеСама
Тю...та купите себе кусочек торта. Все равно, что магазинный,что из листкового теста-это не наполеон.
Неутомимые шахматы• 13 января 2023
Ответ дляМалая еще та
Вы делали, что ржете?)
Дорогая редакция, мы сделали ваш салат креветки с авокадо и нам очень понравился он
Только креветки заменили картошкой, а авокадо шкварками. Очень вкусный салат.
А почему не блинами вместо лаваша заменить коржи наполеона

Малая еще та• 13 января 2023
Ответ дляНеутомимые шахматы

Лаваш перед этим поджарить на сухой сковороде, это тоже самое что коржи наполеона.
Если у вас проблемы с фантазией, то это ж не моя вина)
Можете и блины представлять тогда, что ж поделать..