Сирожено_пирожено• 12 января 2023

Кто работал в Оксфорд медикал? Ищу относительно свежие отзывы

Суть вопроса в заглавии. Кто там работал? Какие впечатления и нюансы возникали. Рассматриваю предложение, но есть сомнения.
Сайты с отзывами уже смотрела. Всем благодарочка заранее
Нагайна• 12 января 2023
Нічого не можу відповісти з вашого запитання, але по ютубу останнім часом дивлюсь наші серіали. То там чомусь всі хто потрапляють в лікарню по сюжету, лежать в палатах на подушках з написом Оксфорд медікал (така собі прихована реклама). Вже аж цікаво стало, що це за лікарні чи лікарня.

автор Сирожено_пирожено • 12 января 2023
Ответ дляНагайна
Велика мережа клінік, мабуть можуть дозволити собі й таку рекламу))
Я такая наивная• 12 января 2023
Багато лікарів з Бориса туди влаштувалось, загалом, структура непогана
Нагайна• 12 января 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ясно. Дякую.
Безпринципная• 12 января 2023
Дивлячись на яку посаду претендуєте - лікар, молодший мед персонал, адміністративна посада?
Ухтышка_малышка• 12 января 2023
Цікаво,хоч не Житомир?) Бо то дно
Ответ дляБезпринципная
Розглядаю адміністративну посаду

Ответ дляУхтышка_малышка
Цікаво,хоч не Житомир?) Бо то дно
Ні, точно не житомир,але цікаво почитати відгуки)
Цікавить Київ
Безпринципная• 12 января 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Розглядаю адміністративну посаду
Якщо це посада адміністратором чи Ст адміністратором на ресепшен, то я б мабуть пошукала ще варіанти, умови не найкращі серед київських клінік. А якщо це керівна посада , то звертайте увагу на політику клінік вцілому
Ответ дляБезпринципная
Дякую за відгук. Розглядала саме адміністратора на ресепшен. Вирішила додатково опитати хто можливо мав з ними справу
Ответ дляБезпринципная
Ви працювали в цій клініці?
Безпринципная• 12 января 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви працювали в цій клініці?
Я досить тісно розглядала їх пропозицію щодо роботи керівником групи клінік на правому березі (заступником директора) , і в кінці кінців відмовилися , після вникнення та вивчення всього. А так як Ст адмін та адмін ресепшена були в безпосередньому керуванні, то я знаю їх умови. Частково через це там часто є такі вакансії , тому що текучка кадрів
Кофр для ноги• 12 января 2023
Работаю в мед лаборатории, оксфорд наш клиент, анализы нам передает. Так у медсестер, администраторов сильная текучка, постоянно новые. У меня к ним много вопросов, может это, конечно, только в нашем городе,но вечно с их клиникой у нас проблемы и старший администратор хамка редкая, может трубку бросить.
Ответ дляБезпринципная
Зрозуміла. Дякую за таку детальну відповідь ви мені дуже допомогли.
Дякую дівчата, що відписалися загальна картина вже є. Шукаю далі варіанти.

Нам всім перемоги і мирного неба
Безпринципная• 12 января 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Не має за що)