Аноним_Галя• 12 января 2023
Кто носит натуральные шубы и дублёнки. Покажите, пж-ста какие модели актуальны
А вот недавно• 12 января 2023
Ответ дляСердючка
Куплю у вас норкову автолєді за 3 коп.
Шось не пам´ятаю , щоб я вам пропонувала купити в мене хутряну куртку. Я їх ніколи не носила, хоч і їжджу на авто. В мене шуби були за коліно завжди,бо в них тепло. Зараз я ношу пальто.
’ автолєді’ своє пошукайте на олх
Сердючка• 13 января 2023
Ответ дляА вот недавно
’ автолєді’ своє пошукайте на олх
Тоді не треба говорити про 3 копійки. Навіть б/у за такі гроші не купиш.
А вот недавно• 13 января 2023
Ответ дляСердючка
За які ’ такі’? Я вам сказала,що в порівнянні з хорошим кашеміровим пальто б/у курта з хутра коштує три копійки. Що не так?