НуКаНаКа• 12 января 2023
Кисточка для базы
Под гель-лак. База густая, кистью из флакона наделала лепешек. Какую взять лучше кисточку? Ногти короткие.
Меряю от единицы• 12 января 2023
Можна будь-який пензлик узяти, призначений для роботи з гелем. Вони всі зазвичай плоскі. Єдине - це зріз ворсу. Прямий або овальний потрібен.
НуКаНаКа
• 12 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
А щоб збоку розподілити краще який? В мене база була не така густа, пензлик з флакону справлявся. Чи взяти просто плоский та набивати руку?
Меряю от единицы• 12 января 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Можна пробувати пензлик зі скошеним зрізом, але там треба приловчитись. А можна додатково взяти тоненький округлий, як для вензелів, але не довгий, а коротенький, от ним зручно розподіляти біля валиків. Загалом, шукайте свій варіант)))
НуКаНаКа
• 12 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Я взагалі лише собі роблю, без дизайну, просто щоб звичайний лак не облазив через день. Вчора купила кольорову базу, не думала, що це буде важко. Дякую за пораду вам.
Меряю от единицы• 12 января 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Під кольорову кладіть звичайну, щоб колір пластини не змінився.
НуКаНаКа
• 12 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Хібавони фарбують нігті? Капець. Я лише бондер нанесла. Там колір ніжно-рожевий, навіть не подумала про це.
Меряю от единицы• 12 января 2023
Ну дивіться. Є камуфлюючі бази, їх після ультрабонду можна. Там пігмент слабенький. А є кольорові. Це вже дещо інше. Зазвичай в них пігмент більш насичений, подібний до гель-лаку. Треба розуміти, що у Вас, щоб радити)
НуКаНаКа
• 12 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Ось така
Меряю от единицы• 12 января 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Ось така
Це ж флакон просто))) Що написано на ньому? Має бути етикетка. Або камуфлююча, або кольорова база.
НуКаНаКа
• 12 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
На кришці пишуть, що це Base french. Інструкція-нанесіть тонким шаром від кутикули до кінчика нігтя. Фсьо. А ще склад, умови зберігання та застережні заходи. Написано, що система для нігтів 12 в 1.
Меряю от единицы• 12 января 2023
Цю базу виробник позиціонує як камуфлюючу. Якщо у Вас нормальні нігті, не тонкі, не крихкі, то можна без прозорої бази наносити.
НуКаНаКа
• 12 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Дякую. А то я повний профан. Куплю пензлик, буду вчитись.