Пиу!Пиу!• 12 января 2023

Хто що знає про Словенію? Як там?

Збираюсь туди. Держава дає виплати і також я самостійно знаходжу квартиру держава оплатить. І що так можна жити рік? А в чому підвох? Які є мінуси ? Можливо у когось знайомі там є знайомі, на роботу держава заставляє йти?
Брюнетка в Мармеладе• 12 января 2023
Насколько я знаю, там маленькое пособие

Копуша• 12 января 2023
Там афігєнські курорти і шикарна природа і смачно, бензин дешевий
Bonya_A• 12 января 2023
Моя сестра там з початку березня. Отримує допомогу на себе та двох дітей. Вчить мову. Не працює
автор Пиу!Пиу! • 12 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Насколько я знаю, там маленькое пособие
Цікаво. Наскільки я знаю там виплати більші чим наприклад в Австрії, Швейцарії і більшість інших країн..
автор Пиу!Пиу! • 12 января 2023
Ответ дляBonya_A
Не підскажете не говорила вона ціни на продукти які? Їй вистачає виплат на харчування?
Bonya_A• 12 января 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Вистачає. І на зйом квартири теж. Подробиці в цифрах не знаю
НеКонец-Света• 12 января 2023
Українці у Словенії можуть отримати:

125 євро (3 900 гривень) на місяць на кожну дитину до 18 років за умови, що обоє батьків є у Словенії;
250 євро (7 800 гривень) на місяць на кожну дитину до 18 років, якщо у Словенії перебуває лише один із батьків;
295 євро (9 200 гривень) на кожного наступного дорослого у родині;
420 євро (13 100 гривень) на першого дорослого в родині.

Заявку на допомогу можна заповнити на сайті. Відправити форму можна на електронну адресу: gp.uoim@gov.s або на звичайну пошту ’Urad za oskrbo in integracijo migrantov, Cesta у Gorice 15, 1000 Ljubljana’.

До заявки треба додати:

копію картки тимчасового захисту;
банківські виписки за останній місяць з вашого рахунку та рахунку людини, яка за законом зобов’язана вас утримувати (наприклад, дружина/чоловік).

nnata• 12 января 2023
Ну а квартиру как и где искать ?
Если б так все было просто. Но что то я про Словению ничего не слышала особо...
Много наших там ?
ФФФФристайла• 12 января 2023
Я живу недалеко от Словении, бензин и газ для машин дешевле чем в Италии , еда тоже . Аренда , смотря где , ближе к большим городам достаточно дорого снимать квартиру, в маленьких или сёлах - проще и дешевле. Про пособие не знаю, но читала что маленькое достаточно… язык не сложный , есть курсы для изучения.
Иванка Бур• 12 января 2023
Я сейчас в Словении, здесь очень красивая природа и все остальные страны близко.
Пособие есть 421е на взрослого, потом в процентном соотношении меньше на каждого последующего
ФФФФристайла• 12 января 2023
Уже почитала про выплаты , если есть дети , тогда пособия хватит . Если сам одна - нужна работа или доп доход .
Иванка Бур• 12 января 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
обычные цены, почти как в Украине. По скидкам часто можно купить очень даже недорого
автор Пиу!Пиу! • 12 января 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Українці у Словенії можуть отримати:

До заявки треба додати:

копію картки тимчасового захисту;
Дякую. Так, ці цифри бачила. Але у мене інфо що рахунки дивляться за три останні місяці і від цього залежить скільки нарахують виплати. Тобто якщо були надходження на картки, то виплат можуть і не призначити
sunny_ios• 12 января 2023
Когда-то рассматривали эту страну на пмж. Природа красивая. Горы, есть выход к морю. Но цены как для такой страны высокие. Средняя зарплата 1100 евро. У мужа был коллега из Словении, сказал, что в Любляне на семью из троих нужно около 2000€. Зарплаты как для айтишников там безумно низкие. Когда у тебя 5 лет опыта, тебе предлагают зарплату в 1800 евро в Словении)) В то время, когда в той же Румынии от 4000€ чистыми, хотя страна намного дешевле.
Обнемашечка• 12 января 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
На які картки ?
Українські чи які там отримуєш?
Иванка Бур• 12 января 2023
немного фото Словении
sunny_ios• 12 января 2023
Средние цены можно прикинуть на Numbeo на примере Любляны.

https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Ljubljana
Иванка Бур• 12 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
На які картки ?
Українські чи які там отримуєш?
На словенские счета/карты
Обнемашечка• 12 января 2023
кто в курсе , лучше Румыния с программой 50/20 или Словения?

НеКонец-Света• 12 января 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Можуть.
sunny_ios• 12 января 2023
И да, если на перспективу, учитывайте, что, например, жилье можно купить только как гражданин Словении (через 10 лет), или через бизнес эмиграцию на юридическое лицо. Для некоторых это важный момент.
автор Пиу!Пиу! • 12 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
На які картки ?
Українські чи які там отримуєш?
На українські картки спочатку подаєш виписку і вони дивляться. А потім звісно і місцеві картки якщо буде якісь надходження (крім виплат), то виплат не буде. Це я таку маю інфо..
sunny_ios• 12 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
Мы в Румынии. Будем оставаться здесь на ПМЖ. По программе найти жилье сложно, но можно) Единственное, что не понятно, будут ли продлевать программу по жилью. Пока что до марта 2023 точно действует. Выплаты 20 лей не все румыны возвращают, к сожалению, далеко не все порядочные. Но жить бесплатно вполне можно. У меня подруга живет, очень довольна.
Обнемашечка• 12 января 2023
В фейсбук есть укр в Словении, сделала запрос на вступление, посмотрим...
Почитаю.
Рассматривала Румынию.
А вообще не знаю, выезжать или не выезжать..
Ща вроде попустило... , до очередного обстрела...
НеКонец-Света• 12 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
На які картки ?
Українські чи які там отримуєш?
Виписки українських карток
автор Пиу!Пиу! • 12 января 2023
Ответ дляИванка Бур
На словенские счета/карты
Наприклад ви тільки приїхали в Словенію, подаєте документи на захист, звісно вони питають за українські картки. У важ же місцевих ще не буде
Иванка Бур• 12 января 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Это не так! Подаёте выписку словенской карты. На выписке украинских счетов они не настаивают
Иванка Бур• 12 января 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Когда вы подаёте первый раз, то одновременно подаёте пустую выписку с открытым счётом в Словении. Через 6 месяцев уже выписку , где есть начисления
Обнемашечка• 12 января 2023
Ответ дляsunny_ios
В том то и дело , что нас 2е. Неохотно берут двоих. Хотят, как правило больше людей, чтоб больше денег было.
Я уже в телеге и в Фейсбуке понаходила группы..
А вы в каком городе ,?
автор Пиу!Пиу! • 12 января 2023
Ответ дляИванка Бур
А я приїду і подаю спочатку документи на захист. Хіба у мене буде на той момент картка з місцевого банку?