Интеллектуальные оладьи• 12 января 2023
Ви б вийшли заміж за африканця
Красивого, розумного, з хорошим інтелектом, доброго?
Парасюха• 12 января 2023
Ще рік тому сказала б, що ні, але зараз мені темношкірі подобаються, звичайно, якщо вони давно європейці.
Интеллектуальные оладьи
• 12 января 2023
Ответ дляПарасюха
А чому якщо давно європейці?
Марфа Українівна• 12 января 2023
Ні… мабуть я расистка. Або тому що мала з ними деякі інциденти, або негативні враження ….
Парасюха• 12 января 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
А чому якщо давно європейці?
Бо з тими, що лише переїхали з Африки , занадто різний менталітет .
Интеллектуальные оладьи
• 12 января 2023
Ответ дляПарасюха
Цікаво в чому?
Ну я так поговорити….
Я_з_Франека• 12 января 2023
Після того, як я їхала евакуаційним поїздом з африканцями, я до них дуже упереджено ставлюсь, лізуть в перед, жінок та дітей не пропускають, дуже наглі. І все таки, там в Африці дуже високий відсоток домашнього насильства.
размахер• 12 января 2023
Ні. Мені вони просто не подобаються і пахнуть(( дружити - ок, заміж - ні
Ms. Откровенность• 12 января 2023
О, я знала одну пару. Она красивая блондинка, он красивый чернокожий адвокат и у них красивенные дети. Просто на зависть
постою_послушаю• 12 января 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А белые все пусечки
Марфа Українівна• 12 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А белые все пусечки
Тю…. Ви дивна??? Звісно ні. Питання було не про білих
постою_послушаю• 12 января 2023
Ответ дляПарасюха
Правду кажучи у нас із усіма європейцями, а тим паче з американцями, різний менталітет. Але це дужу рідко кого зупиняє
Парасюха• 12 января 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Цікаво в чому?
Ну я так поговорити….
Вони для мене ’дикі’, дивні , освіта в багатьох практично нульова.
Марфа Українівна• 12 января 2023
Ответ дляTammy21
Тобто, білих ви теж не любите?
Люблю))) чорних не люблю
Брыкалка• 12 января 2023
Автор, в мене складається враження, що ви якось виправдовуєтесь - чорний, але добрий, розумний і т.п. У вас це звучить так.
Парасюха• 12 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
З американцями не стикалася , а з більшістю європейців мені комфортно, тільки з азіатами важко.
постою_послушаю• 12 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Ну да. Недавно индийца тут так обсуждали. Все в нем хорошо, кроме того, что индиец
Господи, 21 век на дворе, а у людей дикость в голове
МастерЮля• 12 января 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Чому?
Потому что мы слишком разные,разный менталитет.
Марфа Українівна• 12 января 2023
Ответ дляTammy21
А чого? Білі ж тем не пухнасті зайці? А темношкірих, як ви писали, ви лише через ’деякі інциденти не любите’. Навіщо ця недоправда?
Тому що білі мене оточують постійно. А якщо взяти інциденти з чорними, які траплялися, то співвідношення буде не на їх користь…
постою_послушаю• 12 января 2023
Ответ дляМастерЮля
А за канадца бы вышли? За немца?