Ухахайкина• 13 января 2023

Алергія на кота

У кого алергія на кота або в дітей , або в рідних є питання.
Тут всі теми вже перечитала. І не знаю що робити.
Кіт з нами більше року живе.
Але я помітила що кашель під час хвороби став важчим, важче відкашлятись. Грішу на кота, і здала алергопроби на кота при нормі 0,1 у сина 0,5. В здоровому стані все ок.
Тепер була в своєї сімейної лікарки,каже можна зачекати , може дитина пристосуватись до алергії, бо показник невеликий.

Один алерголог сказала негайно віддати кота, інша сказала можна пробувати вологе прибирання, полосос і часта зміна постелі, мінімум погладження кота і все таке і також бути що на алергію дитина перестане реагувати.

І я тепер в ступорі, не знаю що робити. І дитину треба не запустити, і котик то вже наша сім´я, діти плачуть що не віддадуть котика.

Порадьте, може у вас чи у ваших дітей чи рідних було щось схоже, як вийшли з цієї ситуації?
АсобеннАя• 13 января 2023
Не пробовали?
автор Ухахайкина • 13 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Не пробовали?
Ні, це він зменшує прояви алергії? Ого, не чула про такий
автор Ухахайкина • 13 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Не пробовали?
Помічний? Ви пробували?
АсобеннАя• 13 января 2023
Ответ дляУхахайкина
Они его позиционируют, как уменьшающий количество аллергенов. Отзывов много хороших. Можете попробовать. Это лучше, чем отдавать члена семьи
АсобеннАя• 13 января 2023
Ответ дляУхахайкина
Помічний? Ви пробували?
Я реагирую на амброзию. Давала этот корм в период цветения, что б не пошла перекрестная аллергия на кошку, у меня еще и очень пушистая. На розетке 160 отзывов. Почитайте. Попробуйте. Вы не много теряете
автор Ухахайкина • 13 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Дякую, спробую
автор Ухахайкина • 13 января 2023
Може ще хтось напише щось з цього приводу, в кого є практика жити з алергеном,
автор Ухахайкина • 13 января 2023
Отжигающая• 13 января 2023
у меня похожая проблема. недавно прочитала, что можно протирать шерсть влажной тряпкой, не так стрессово, как купание, и часть аллергенов убирает. но сама не пробовалаю
Гадаю_По_шнуркам• 13 января 2023
Ответ дляУхахайкина
Я сильно алергік і вже давно, поліноз і таке інше. Вичісую пухнастого кота рукавичкою спеціальною, саджаю або купую траву для вивода шерсті, вона дешева в зоомагазинах.
Діти стресуватимуть якщо забрати кота, стрес визиває запалення, це набагато гірше
Простоваля• 13 января 2023
Була подібна ситуація. Але ми не змогли віддати тваринку. Робили вологе прибирання, обов’язково мити руки після контакту з котом. Можна також спробувати мийку повітря, якщо є можливість. Цей прибор очищує повітря від алергенів. Кіт прожив 15 років. В минулому році помер. Дитина просить нового кота, каже що алергія не так страшно, як жити без котика🙂.
Але все залежить від ступеню алергії. У нас була не важка.
бювет_в_обед• 13 января 2023
Мы дождались, пока был уже самый высокий класс, ничего не могло, пока не отдали кота
ЖонДуан• 13 января 2023
0.5 взагалі не повинно давати симптомів, а ви здавали на інші види? Алерголог, яка радить віддати кота взагалі некомпетентна. У моєї дитини є алергія на шерсть, і в нас є кіт - бо навіть при такому показнику в нього нема проявів на шерсть (оцінюється здоровий стан), ви ж не знаєте який вірус підчепила дитина. Але крім шерсті у мого багато інших алергенів, на які бачимо конкретні прояви - береза, лугові трави. Якщо нема проявів в здоровому стані - лишіть в спокої кота і дитину. Алерголога обов´язково змініть - бо при показнику 0.5 віддавати кота це нонсенс
120-120-120 (не худею)• 13 января 2023
Зависит от організму ребенка. Как проявляється аллергия? На сколько быстрая реакция?
Имея аллергиков в семье с сумашедшей скоростью реакции, я бы избавлялась от аллергена. Но, увы, у моих на пыль реакция. Избавляюсь, но не до конца, естественно. Идеала быть не может. Но ребёнок постоянно на терапии, чтобы избежать астмы.
автор Ухахайкина • 13 января 2023
Ответ дляЖонДуан
Дякую, заспокоїли, більше ні на що не здавали. Дитина з осені почала більше хворіти, нічого нового немає, тому я сама вирішила здати на кота, щоб заспокоїтись бо кашель цього року дивний при любих вірусних хворобах. А вона зразу кота геть. Коли малий здоровий він не пчихає, не кашляє, ну взагалі ніяк не реагує на кота
Бутербродница• 13 января 2023
Совет аллерголога, не отдавать кота. Стрижка кота, раз в две недели мыть. Пылесосить и влажная уборка раз в день, кот не спит в комнате с ребёнком.
Может ещё помочь стерилизация животного.
Корм который рекомендуют это просто маркетинг.
автор Ухахайкина • 13 января 2023
Ответ дляБутербродница
Кіт стерилізований
автор Ухахайкина • 13 января 2023
Ответ дляБутербродница
Стрижка це налисо? Який показник був у вашої дитини чи як проявлялась алергія?
Твоя подруга• 13 января 2023
Один рік кіт, а алергія тільки зараз? Дурня якась. Почитайте за очищувачі повітря та озонатори. Якщо дійсно алергія, то можуть допомогти.
Бутербродница• 13 января 2023
Ответ дляУхахайкина
Не налисо но коротко.
У него большой титр аллергенов.
Бутербродница• 13 января 2023
Ответ дляТвоя подруга
Бывает и такое, у моего ребёнка на третий год только проявилась аллергия)