Лікар виписав "магне в6 антистрес", але ефекту 0. Підкажіть щось більш ефективне і сумісне з ГВ і не дороге. Дякую
Мечты сбываются• 13 января 2023
А як довго у Вас?
У мене просто було один раз довготривало - днів три...
А потім само пройшло.
А взагалі такий тимчасовий тік ока по пару хвилин десь раз в місяць буває.
Нічим не допоможу,але цікаво почитати що Вам порадять
А потім само пройшло.
Mrs.Ochmonek• 13 января 2023
Мені як раз магне-антистрес поміг, але у великих дозах і більше двох тижнів точно пила
Заикальница• 13 января 2023
У меня годами такое было. Много работала за компьютером и с документами подолгу. Само прошло после операции с наркозом. Тьфу-тьфу-тьфу.
Ответ дляМечты сбываются
А як довго у Вас?
А потім само пройшло.
Довго. 21.02 народила донечку, а 24.02 почалася війна, на цьому фоні і виник цей тік. Місяц пила магній- пройшло, а через деякий час знову з´явився. Зараз знову місяць пропила ефекту немає.
сладкий_ноябрь• 13 января 2023
Я магне в6 сразу начинаю пить, как только начинает дергаться, проходит по разному, бывает через неделю, бывает через две, бывает через месяц
Бесит ужасно
Ответ длясладкий_ноябрь
Бесит ужасно
Це точно, що бісить. Мені здається, що цей тік уже і інші помічають
А Я Самая Самая• 13 января 2023
Ответ дляМамашка-5555
Тики это дефицит магния, попробуйте увеличить дозу. Или поменяйте форму магния, хороший есть на Айхерб.
Налетчица Муся• 13 января 2023
Мені нечого не допомогло, само пройшло, було на обох очах першій раз 3 місяця, другий раз 4 ,,😭
Леплю из пластилина• 13 января 2023
Я пила Фитосед, у меня оба глаза дергались. Результатом очень довольна, но это травы и их нужно принимать минимум месяц. Так же калмавис зашел, но то уже не от тика, а просто как успокоительное назначал врач.
В рот не ложи• 14 января 2023
Пропиваю магний, полный курс, а не неделю или до поекращения. Кстати, судороги это также проблема.